Kuidas oli minu kogemus eSIM-i (Dual SIM) kasutamisel MM Tour VIII ajal

Sellest on juba mõnda aega möödas, kui me siin saidil selgitasime, mis see on see on iPhone’is, kuid just eelmisel nädalal, MM Tour VIII ajal, oli mul võimalus seda eelmise aasta põlvkonda jõudnud uudsust tõeliselt proovile panna. Muide, Apple eelistab seda nimetada Kahe SIM-kaardiga.

Minu uus mobiilipakett Portugalis (elan nĂĽĂĽd siin) ei kuulu komplekti rändlus Ameerika Ăśhendriikides (ainult Euroopa Liidu piires), nii et minu võimalused 4G / LTE andmete saamiseks reisi ajal on osta kandjakiip sealt – nagu mõned MM Touri reisijad teevad – või valida valik eSIM-i kaudu.

Juhuslikult võttis kĂĽmmekond päeva enne meie pardale minekut minuga ĂĽhendust ettevõte Telna – mis on just käivitanud oma eSIM-lahenduse KnowRoaming Brasiilias. Nad pakkusid mulle 5GB plaani liikvel olles testimiseks ja seda ma veetsin kaheksa päeva Räniorus.

Kaks kiipi juhtimiskeskusesJälgige juhtimiskeskuses kahte AT&T signaali, ainult ühte LTE andmetega

KnowRoamingi plaani lisamine iPhone’i pole kunagi varem olnud nii lihtne. Sisse Seaded »Mobiil» Lisa mobiiliplaan, Skannisin QR-koodi ja järgisin siis kiirjuhendit, mis võimaldab teil määrata paketi nime, valida, kas see on esmane või teisene, samuti määrata kindlaks, millist kiipi mobiilse andmeside jaoks kasutada.

Juhuslikult mõlemad rändlus minu Portugali operaatorilt eSIM KnowRoamingule, mis ĂĽhendub USA AT&T võrguga. Ja vähemalt selles piirkonnas, kus me Silicon Valleys oleme, on mul palju parem kogemus kui inimestel, kes kasutavad T-Mobile’i.

ESIM-ide haldamine iPhone'is

Selle eSIM-i kasutamine on suurepärane mitmel põhjusel:

  1. Aktiveerisin oma plaanid oma reisi öösel Portugalis. See tähendab, et USA-s maandudes, ikka lennukis, oli mul juba mobiilsideühendus toimiv.
  2. Ma ei pea isegi oma Portugali operaatori füüsilist kiipi katsuma, see kõik toimub digitaalselt väga praktilisel viisil.
  3. Konfigureerisin sĂĽsteemi andmeid kasutama ainult koos KnowRoaming eSIM-iga, säilitades oma esmase numbri kõnede, SMS-ide, iMessage’i, FaceTime’i jne jaoks.
  4. Euroopasse tagasi maandudes kustutasin kahe puudutusega eSIM-i seadmest raskusteta.

Ma ei kurda ĂĽldse esimese kogemuse ĂĽle, mis mul iPhone’i Dual SIM-sĂĽsteemiga oli, ja arvan isegi, et see mitmepäevase reisi stsenaarium sobib kõige paremini praeguste ettepanekute ja toimingutega.

KnowRoamingi 5 GB plaan ei ole kõige heldem nende jaoks, kes kasutavad iPhone’e massiliselt (nagu mina), kuid kui hoiate nende kasutusel silma peal ja ühendate alati võimaluse korral WiFi-võrguga, on need enam kui piisavad. Kaheksa USA-s veedetud päeva jooksul tarbisin paketti 3,5 GB.

KnowRoaming pakub eSIM-i pakette kogu maailmas, erineva hinnaga. Brasiilias on väärtused kõike muud kui atraktiivsed: 21 USA dollarit 1 GB ja 94 USA dollarit (!) 5 GB; USA-s maksid samad paketid vastavalt 10 USA dollarit ja 40 USA dollarit (väga konkurentsivõimelised kohalike hindadega). Parim väärtus Euroopas – enamikus riikides on hinnad 5 USD (1 GB) ja 23 USD (5 GB). Seal oli see tõesti seda väärt!


Läbipaistvuse märkused: Telna ei maksnud selle artikli eest, vaid andis meile USA-s testimiseks 5GB eSIM-plaani.