Kuidas oma Androidi välimust radikaalselt muuta

Androidi paelub selle lugematu arv võimalusi teha nutitelefonis kõike, mida soovite. Võimalik on muuta lihtsaid ikoonipakette, aga ka protsessori taktsagedust. Alternatiive on palju, kus saate rakenduse alla laadida ka väljaspool Play poodi ja installida ilma suuremate probleemideta.

Ja kui nĂĽĂĽd rääkida rakendustest, siis täna esitan teile kallid lugejad, rakenduse neile, kes tahavad oma Androidi välimust oluliselt muuta. Kõnealune rakendus on Substratum Engine’i teema. Rakendus, mis võimaldab installida kõige erinevamaid teemasid, muudab sĂĽsteemi fondistiili või isegi seadme alglaadimist.

Aluspinda saab Google Play poest tasuta alla laadida ja see töötab järgmiselt; nutitelefonis, mis on juurdunud Android 7 Nougatist. Kui neid seadmeid ei vahetata, peate maksma pistikprogrammi eest, mis maksab praegu 5,99 R $. Vaadake allpool, kuidas seda kasutada.

Kuidas Androidi välimust radikaalselt muuta

Enne õpetuse alustamist tasub mainida, et mina ega Androidpit ei vastuta kahjustuste eest, nii et tehke seda omal vastutusel. Kogu protsess, mida te allpool kontrollite, tehti ilma probleemideta minu 1 GB RAM-iga Moto G3-l.

  1. Laadige rakendus alla ja installige see;
  2. Ekraanile ilmub kurb emotikon sõnumiga, milles öeldakse, et teemasid ei leitud. Sel ajal peate mõned alla laadima.
  3. Sadade teemade allalaadimiseks puudutage paremas ülanurgas ikooni „pood“. Ekraanile ilmub teine ​​menüü, kus saate valida allalaaditava teema tüübi. Valides ilmub uus ekraan. Valige lihtsalt oma lemmikteema, mis suunatakse automaatselt Play poodi.
  4. Pärast teema allalaadimist naaske Substratumi avalehele ja seda saab kasutada.
  5. Puudutage lihtsalt teemat ja seejärel nuppu „Järgmine“. Valige järgmisel kuvataval ekraanil koht, kuhu soovite muudatusi rakendada, kas ainult menüüs Seaded või rakendades brauseri liidesele muudatusi, võimalused erinevad. Seetõttu on see teie otsustada, kallis lugeja.
  6. Pärast rakenduse valimist puudutage lihtsalt ekraanil kuvatavat ikooni ja oodake mõni sekund, kuni protsess lõpeb. Pärast teate täitmist ilmub teade, et süsteem tuleb uuesti käivitada.
  7. Nüüd taaskäivitage nutitelefon lihtsalt ja olete valmis. Teie seade saab uue ilme. Kui soovite kunagi oma eelmise vaate juurde naasta, avage lihtsalt Substratum ja desinstallige teema.
alapunkt

Substratum / © NextPit (ekraanipilt)

Androidi juurdumine nende kolme rakenduse abil

Allpool jätan lingi rakenduse allalaadimiseks koos mõne minu valitud laheda teema juurde. Pange tähele, et saate ka teemasid alla laadida otse Play poest, ilma et peaksite alamkihti sisenema. Sel juhul laadige teema alla ja avage rakendus ning see on rakendamiseks valmis.

substraadi teema mootorInstallige Google Playsse

Teie Androidi jaoks mitu teemat

[Substratum] Oreo Sai teemaInstallige Google Playsse

[Substratum] JääInstallige Google Playsse

[Substratum] SinineDragoonInstallige Google Playsse

Tume aluspinna teema J.Installige Google Playsse

[Substratum] Piksli teemaInstallige Google Playsse

rakendatud teema

Rakendatud BlueDragoni teema / © NextPit (ekraanipilt)

Substratum teeb kohandamisel suurepärast tööd. Lihtsa liidese abil, täielikult brasiilia portugali keeles, on Androidi muutmine väga lihtne. Loodan, et teile on meeldinud meie näpunäited selle suurepärase rakenduse kohta.

Kas olete kasutanud Substratumit? Kas teate nende jaoks mõnda lahedat teemat?