Menyesuaikan kecerahan dan teks pada Apple Watch Anda

Kuidas oma Apple Watchi heledust, heli ja tunnet reguleerida

Kasutage õunakell see on sama intuitiivne ja lihtne kui iPhone ise. Siiski on mõned kellafunktsioonid, mida paljud kasutajad ei pruugi tähele panna, sealhulgas lihtsad funktsioonid, näiteks heleduse, heli ja puute (puutetundlikkuse) reguleerimine stringid.

Väärib märkimist, et kõikidele Apple Watchi seadete rakenduse seadetele pääseb juurde ka kellaga ĂĽhendatud iPhone’ist. Selles õpetuses selgitame, kuidas seda iPhone’i kasutamata seadistada.

Reguleerige heledust

  1. Avage rakendus Seaded ja mängige Digitaalne kroon (või kerige alla), kuni näete menüüd „Heledus ja tekst“.
  2. Puudutage valikus „Heledus“ alumist valgust (vasakul) või kõrgemat valgust (paremal) või pöörake Digitaalne kroon ekraani heleduse suurendamiseks või vähendamiseks.

Kohandage oma Apple Watchi heledust ja teksti

Samal ekraanil on võimalik reguleerida ka dünaamilise fontiga ühilduva rakenduse teksti suurust: puudutage lihtsalt ekraani juhtnuppe (või Digitaalne kroon), on teie lugemiseks parim fondi suurus.

Heli reguleerimine

Apple Watchi helitugevuse hoiatus

  1. Toksake rakenduses Seaded nuppu „Heli ja puudutus”.
  2. Puudutage valikus „Alert Volume” helitugevuse ikooni (või keerake ikooni Digitaalne kroon) seadme heli reguleerimiseks.
  3. Soovi korral on võimalik liugurilt lubada ka vaikne režiim (selle sätte saab lubada / keelata ka kella juhtimiskeskuse kaudu).

Kohandage tarkust

Apple Watchi taktikalised näpunäited

Randme puutetugevuse reguleerimiseks, mida Apple Watch kasutab teile hoiatustest teavitamiseks, avage menĂĽĂĽ „Helid ja puudutus” (nagu eelmises teemas) ja kerige alla valikuni „Puudutus”. Seejärel tehke valik “Tavaline” või “Esiletõstetud” vahel.

Apple Digital Crown Watchi kohandamine

Apple Watch Series 4-s saate konfigureerida ka täiendavaid puutetundliku reageerimise valikuid. Sellisel juhul on rakenduse Seaded sätetes „Heli ja puudutus” võimalik puudutamine keelata (või lubada) Digitaalne kroon ümbermineku ajal.

· • ·

Kas teile meeldivad need näpunäited? Loodame! ? Vaadake meie õpetuste jaotisest teisi iOS-i, macOS-i, watchOS-i ja tvOS-i õpetusi.


Kuldne Apple Watchi seeria 4

Apple Watch Series 4

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 3 599,10Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 333,25Suurus: 40mm või 44mmMaterjal: alumiinium või roostevaba terasFunktsioonid: GPS või GPS + mobiilVärv: erinevadKäivitatud: September 2018

Nupp - osta kohe