Kuidas oma uut Androidi ĂĽles seada 4 sammuga

Kuidas oma uut Androidi ĂĽles seada 4 sammuga

Uue Androidi seadme seadistamine võib olla väljakutse isegi neile, kes seda süsteemi tunnevad. Seetõttu on oluline, et oleksite abiks juba alguses.

Igal Androidi seadmel on oma omadused, kuid need on piisavalt sarnased, nii et see juhend aitab teid kõigil etappidel, sõltumata seadme kaubamärgist.

Google'i konto seadistamiseks ja avalehe isikupärastamiseks on neli näpunäidet:

1. Eemaldage karbist oma Android ja avage oma Google'i konto

(Allikas: Freepik / ijeab)

Uue Androidi telefoni / tahvelarvuti kastist peate seadme installimiseks leidma sätete lühijuhendi.

Pärast seadme sisselülitamist palub see teil registreerida oma Google'i konto või luua uus. selle kaudu saate sünkroonida oma elektroonikat e-posti kontode, kaartide, kalendrite ja muude funktsioonidega. Võite valida ka mõned põhilised valikud, näiteks oma eelistatud keele, ja pakkuda lokaliseerimisteenuseid.

2. Seadistage turvavalikud ja looge ühendus traadita võrguga

(Allikas: Nexperts / Pedro Freitas)

Kui seade on varguse või kadumise võimalus, kaitsege oma teavet alati. Android pakub parooli määramiseks mitmeid viise. Esimene samm telefoni / tahvelarvuti uue parooli seadistamiseks on juurdepääs menüüle "Menüü", ikooni "Seaded" valimine ja kerimiseks allapoole, kuni leiate vahekaardi "Turvalisus".

Nüüd saate määratleda juurdepääsu PIN-koodi või mustri. Sõltuvalt elektroonilise seadme mudelist saate konfigureerida ka näotuvastuse ja sõrmejälgede tuvastamise.

Seadistage WiFi

WiFi-ühenduse loomiseks avage menüü "Menüü", klõpsake nuppu "Seaded" ja seejärel nuppu "Võrk ja Internet". Pärast kodu või kontori WiFi leidmist registreerige õige parool ja kasutage seda soovi korral.

3. Installige olulised Androidi rakendused

(Allikas: Nexperts / Pedro Freitas)

Uus telefon või tahvelarvuti nõuab uue rakenduse installimist. Juurdepääsul menüüs "Play poe" ikoonile saate alla laadida oma lemmikvõrgud, uudisterakendused ja palju muid võimalusi.

Play poest leiate rakendusi igale maitsele, nii et ärge kartke neid uurida ja leida oma vajadustele vastav parim rakendus.

4. Näpunäiteid avaekraani kohandamiseks

(Allikas: Nexperts / Pedro Freitas)

Androidil on seadme kohandamiseks mitu tööriista:

  • Kui soovite rakenduse kustutada, hoidke seda sõrmega ja lohistage see ekraanil kuvatavale prĂĽgikasti ikoonile
  • Vidina lisamiseks või selle tausta muutmiseks klõpsake lihtsalt ekraanil oleval tĂĽhjal kohal. Leidke teile meeldiv vidin ja asetage see oma põhiekraanile.

Nüüd, kui olete selle õpetuse põhitõed selgeks õppinud, on aeg uurida oma uut Androidi ja avastada oma seadmest palju muid funktsioone. Nautige kogemusi!

TecMundo sooduskupong: