Kuidas pääseda Ubuntu sisemisele iPhone’i salvestusruumile

Vaikimisi tunneb Ubuntu iPhone’i vaikimisi ära, kuid kaustad, mis meile juurdepääsu võimaldavad, piirduvad tavaliselt meediumiteegiga, meie Calebi lugeja saadetud vihjega saate oma iPhone’iga mängida nii, nagu oleks see mälust “kaart”.

Selle näpunäite saadab meie lugeja Kaleb, ta saatis mulle järgmise meili:

„Tere, Dio, minu nimi on Kaleb ja ma olen mõnda aega Ubuntu kasutanud ning tulin Motorola Moto X asendajaks iPhone 5 ostma. Nagu kõik teavad, kasutavad Apple’i nutitelefonid tavaliselt muusikat sĂĽnkroonimiseks iTunes’i. protsess iPhone’is. Kui kasutan Spotify + VLC Playerit, ei tunne ma vajadust minna tagasi Windowsi ja installida iTunes, millel kahjuks pole veel Ubuntu jaoks klienti. Lõppude lõpuks sobib Ubuntu mulle kui sĂĽsteemile ideaalselt ja ma ei taha Windowsi kasutada. Selleks, et saaksin fotosid ja videoid iPhone’ist oma Ubuntu arvutisse kopeerida, järgin alltoodud protseduuri. “

Vaata ka: Kuidas muusikat Linuxist iPhone’i ĂĽle kanda

Ja siis saatis ta mulle PPA-le näpunäite, et iPhone saaks niimoodi toimida, siiski on mõned hoiatused, Ubuntu 16.04-l on selle jaoks juba mõned paketid, nii et allpool olev PPA on mõeldud ainult Ubuntu 14.04 ja 12.04 jaoks. Lihtsalt kopeerige ja kleepige need ükshaaval terminali.

sudo apt-add-repository ppa:ingo/ios7support
sudo apt-get update
sudo apt-get upgrade

Pärast seda taaskäivitage arvuti ja kõik peaks korralikult töötama. Teine huvitav pakett, mis võib olla kasulik, on iFuse, saate selle installida, klõpsates alloleval nupul:

Kui iPhone tuvastatakse, kontrollige iOS-i ekraanil suvandit „Usalda seda arvutit”. See funktsioon kehtib iOS 7 või uuema versiooni puhul.