Kuidas palgata virtuaalset assistenti: samm-sammult

Kuidas palgata virtuaalset assistenti: samm-sammult

Paljud usuvad, et digitaalse ettevõtte pidamine toimub paradiisi asukoha rannas oleva märkmiku või vanade stereotüüpsete piltidega kodus töötades pidžaamas.

Nad ei saa enam eksida. Tegelikult peavad paljud digitaalsed ettevõtjad mitmete muude vajaduste hulgas teadma, kuidas palgata virtuaalseid abilisi selliste ülesannete täitmiseks nagu suhtlusvõrgustikes postituste kavandamine, päevakavade haldamine või veebivestluse kaudu osalemine.

Kui samastute sellega, millest oleme seni rääkinud, siis on tõenäoline, et otsite virtuaalset abistajat, kes aitaks teid nende ülesannete täitmisel. kas see on nii? Siis käsitleme teid samm-sammult, kuidas palgata virtuaalseid assistente, kes sobivad ideaalselt teie ettevõtte jaoks ja aitavad teil veebis raha teenida.

Vaata allpool!

1. samm – otsige Assistexist spetsialiste

sedaAssistex see on platvorm, mis ühendab erinevate piirkondade ettevõtjaid virtuaalsete abilistega. Ana Tex ja Ana Martha Tex õdede poolt välja töötatud on see ainus selline seade Brasiilias.

Mis kõige parem, liides on lihtne ja hõlpsasti kasutatav. Mõne minuti jooksul on teil võimalik leida erinevaid spetsialiste.

Nad saavado omavad üldisemaid oskusi või keskenduvad rohkem teatud tüüpi ülesannetele. See spetsialiseerumine võib hõlmata muu hulgas videote redigeerimist, sihtlehtede loomist või sotsiaalmeedia haldamist.

väga lihtne kasutada Assistex. Selleks lihtsalt minge lingile ja klõpsake nuppuTaotlege eelarvet.

kuidas-palgata-virtuaalset-abilist-kodu

Esimene asi, mida virtuaalsete assistentide palkamise õppimisel teada tuleb, on leida spetsialistidele õige tee. Filtreerimise alustamiseks näidake esmalt virtuaalassistendis, millist platvormi otsite.

Saate seda teha, klõpsates loendis oleval valikul või sisestades nime hõlpsamaks leidmiseks.

kuidas-palgata-virtuaalset-assistenti-käivitada

Seejärel näidake, milliseid konkreetseid teadmisi teil virtuaalsetel assistentidel vaja on.

viis värbamiseks-virtuaalseks abiliseks

Näpunäide: Saate valida rohkem kui ühe eriteadmise!

NĂĽĂĽd valige riik ja linn, kus professionaal peab elama. Kui teil pole probleeme kellegagi väljaspool oma riiki töötada – pidage meeles seda kaugtöökohta! – Te ei pea seda suvandit kontrollima.

kohalik

Otsingu filtreerimise lõpetamiseks klõpsake nuppuOtsige spetsialiste.

Lõpuks, lihtsalt oodake vastust ja jätkake suhtlemist!

Kas olete õppinud, kuidas Assistexis palgata virtuaalset assistenti?

Kas olete palganud vabakutseliselt platvormilt virtuaalse assistendi? Või eelistate tänapäeval saada teiste ettevõtjate saatekirju?

Sõltumata sellest, kuidas see algas, Assistex Parim platvormi näit virtuaalsetele assistentidele. Enamik spetsialiste leiab Marketexi õpilasi veebipõhistest ja otsekursustest, nii et nad teavad kindlasti, mida nad teevad.

Nüüd, kui olete õppinud virtuaalse assistendi palkamist, klõpsake linki ja hakake kasutama Assistex!