Kuidas panna Google Chrome ja Firefox kõiki emotikone ära tundma

Oletame, et ma pole inimene, kes kasutab emotikone nii palju, kuid olen märganud, et nad kasutavad neid ĂĽha enam erinevatel saitidel, sealhulgas e-kirjades, isegi pealkirjades, YouTube’i videotes ja mujal.

Brauserite probleem, mis ei tunnista emotikone, seisneb selles, et neile esitatakse mõnikord “lollakad” tähemärgid, mis ei näita meile seda, mida inimene, kes meile sõnumeid saadab, ĂĽritab edastada.

Emotikon puudub

Näide, mida oskan tuua, on minu videol Ubuntu tuleviku kohta ilma ühtsuseta, ilma Emojiseta täiendusteta ilmub selle asemele ristkülik, milles on väga vähe emotsioone.

Kui teil on Google Noto font installitud, ei peata enam ühtegi emotikoni ilmumist, kuid siiski näeb see välja umbes selline, varieerudes vastavalt emotikonide tüübile.

Emotikon puudub

Igal juhul saame tõrkeotsingu teha kahe laiendiga või parem – ĂĽhe, iga brauseri jaoks erineva laiendiga.

1 – tõrkeotsing Mozilla Firefoxis

Firefoxi emotikon

Mozilla Firefoxi puhul vajame laiendust nimega “Emoji Everywhere”, selle leiate Firefoxi laienduste hoidlast endast.

Firefoxi kasutades klõpsake seda linki ja lisage laiendus, laadige leht uuesti või sulgege ja avage brauser ning näete, et emotikone on võimalik normaalselt näha.

2 – Emoji lubamine Google Chrome’is

Emotikonid Chrome'ile

Nii nagu Firefoxis, on ka Emoji Chrome’ile saadaval väikese nimelaiendiga “Emoji for Google Chrome”, see asub Chrome’i veebipoes klõpsake lihtsalt siin Google Chrome’i kaudu ja lisage tavaliselt.

See laiendus loob Chrome’is / Chromiumis väikese ikooni ĂĽlal paremal asuva otsinguriba lähedal, nii et saate hõlpsalt lisada emotikone oma tekstile igal lehel, kus olete, lisaks muidugi võimaldab see lehel näha ka emotikone kus iganes, mis on selle postituse eesmärk.

Nüüd, kui laiendus on installitud, märkate erinevust:

Emotikonid Linuxis

Nüüd ei tohiks teil seda tüüpi tegelastega enam probleeme olla, näeme hiljem!