Laadige alla: Google Maps saab uue ilme ja muutub praktilisemaks

Kuidas parandada ja kalibreerida oma Android-telefoni GPS-i

Enamik Androidi nutitelefone on varustatud integreeritud GPS-iga, mis võimaldab seadmetel navigeerimisrakendusi kasutada. Probleem on selles, et mitte kõik GPS-andurid pole ühtemoodi integreeritud. Ja eriti vanemate nutitelefonide korral võib GPS lakata korralikult töötamast. Altpoolt leiate rea näpunäiteid oma Android-GPS-i teenuse parendamiseks.

Kuidas nutitelefoni GPS töötab

GPS on globaalne satelliidipositsioneerimisteenus, mida Ameerika Ăśhendriikide armee hakkas arendama 1973. aastal ja mida saab alates 1995. aastast avalikult kasutada. Teenus algas 24 satelliidiga ja nĂĽĂĽd on neid orbiidil 31. Meie nutitelefonid suhtlevad selle satelliidiga riistvarasse sisseehitatud antenni kaudu.

Seda antenni juhitakse draiveri kaudu, mille tootja sisaldab operatsioonisüsteemi. Seetõttu sõltub signaali kvaliteet kolmest peamisest tegurist: ühendatud satelliitide arvust, GPS-antenni kvaliteedist ja draiveri värskendustest süsteemis.

Kui teie nutitelefonil on tõsiseid ja täpseid ühendusprobleeme, peate riistvara või tarkvara parandamiseks ühendust võtma tootjaga. Nüüd seoses ühenduse loomisega saame seda käsitsi optimeerida.

Valige režiim "Suure täpsusega"

Parima võimaliku signaali saamiseks peate arvestama, et seade tarbib tavalisest vähem akut. Seetõttu pidage meeles, et kui GPS-i ei kasutata, tuleb režiim "Suure täpsusega" välja lülitada.

  • V juures Seadistused> Asukoht ja tagama asukohateenuste aktiveerimise;
  • Seejärel klõpsake nuppu "ReĹľiim" ja aktiveerige "Suur täpsus". Nagu öeldud, kulutab see meetod rohkem akut, kuid parima signaali saamiseks kasutab see kõiki saadaolevaid traadita võrke.
altaprecisao Lubab ülitäpse GPS / AndroidPIT režiimi

Kompassi kalibreerimine

Üks probleem, mis võib mõjutada teie GPS-i täpsust, on reguleerimata kompass. Kui jah, tähendab see, et seade saab valet juhenditeavet, mis võib põhjustada probleeme navigeerimisrakenduse kasutamisel. Õnneks on lahendus lihtne: kalibreerige lihtsalt oma kompass.

Selleks laadige alla selline rakendus nagu GPS olek ja tööriistakast, lohistage vasakul asuvat menüüd ja klõpsake siis nuppu Kompassi kalibreerimine. Kui olete seadet (aeglaselt) kaks korda ümber kolme telje keeranud, klõpsake nuppu OK ja kompass on kalibreeritud.

kalibrarbussola Kalibreerige oma seadme kompass / AndroidPIT

GPS-i olek ja tööriistakastInstallige teenuses Google Play

Lähtestage GPS-andmed

Mõnikord võib teie seade olla ühendatud teatud GPS-satelliitidega, isegi kui need pole enam levialas, ja see võib põhjustada nõrku või isegi olematuid signaale. Hea lahendus on kustutada teie GPS-andmed ja alustada teabe kogumist algusest peale.

Veelkord on rakendus GPS olek ja tööriistakast hea toimingute tööriist. Mine lihtsalt Tööriistad> A-GPS-i oleku haldamine ja klõpsake nuppu Lähtesta siis andmete lähtestamiseks lae alla asukohateabe kogumise alustamiseks. Puuduseks on see, et see lahendus pole püsiv ja peate võib-olla seda protsessi aeg-ajalt kordama.

estadogps "suurus =" (maksimaalne laius: 806 pikslit) arvutatud (100 vw - 24 pikslit), (maksimaalne laius: 995 pikslit) 782 pikslit, (maksimaalne laius: 1216 pikslit) arvutatud ((2 * (100 vw - 30 pikslit) / 3) + 15 pikslit - 24 pikslit), 782 pikslit "src =" https://fscl01.fonpit.de/userfiles/4800583/image/estadogps-w782.jpg "srcset =" https://fscl01.fonpit.de/userfiles/4800583/image/estadogps-er78/pdf/space/space/space/space/space/support/support/index_en.html estadogps-w782.jpg 782w, https://fscl01.fonpit.de/userfiles/4800583/image/estadogps-w596.jpg 596w, https://fscl01.fonpit.de/userfiles/4800583/image/estadogps-w450. jpg 450w, https://fscl01.fonpit.de/userfiles/4800583/image/estadogps-w336.jpg 336w, https://fscl01.fonpit.de/userfiles/4800583/image/estadogps-w300.jpg 300w " = "lazyloadKustutage ja taaskäivitage GPS / AndroidPIT andmete kogumine

GPS-satelliidi tuvastamine

Mõne teise rakenduse GPS Essentials abil saate tuvastada satelliite, kust teie seade asukohateavet kogub.

GPS-i põhivahendidInstallige teenuses Google Play

Pärast rakenduse allalaadimist klõpsake minul Satelliit ja näete, kui palju satelliite on seadme levialas ja kui palju neid tegelikult kasutatakse. Kui teil pole signaali, näitab rakendus ka seda, kas tarkvara- või riistvaraprobleem on olemas või kas te olete sel ajal tõesti käeulatusest väljas.

Tuvastab teie Androidi / seadme levialas olevad satelliidid

Kas teate muid viise GPSi täpsemaks muutmiseks?

. (tagToTranslate) GPS (t) android (t) asukoht (t) kompass (t) kalibreerimine (t) andmete kustutamine