contador gratis Saltar al contenido

Kuidas peita kõnes oma mobiiltelefoninumbrit?

Kuidas oma telefoninumbrit kõne ajal peita?

Meile helistatakse sageli varjatud numbrite kaudu ja tahame teada, kes nad on, kuid on ka aegu, kus me ei soovi, et meie numbrid helistaja seadmesse registreeritaks, vältides näiteks kaugturunduse andmebaasidesse sisenemist. Mobiili numbri peitmine on lihtsam kui tundub.

Kuidas oma numbrit varjata ja muuta see privaatseks

Lahtrite arvu saab peita mitmel viisil. Esimene toimub seadme enda sätete kaudu, mille tõttu keegi teie numbrit ära ei tunne. Teine kasutab koodi, mille sisestame selle numbri ette, millele soovite helistada. Ja kolmas viis on võtta ühendust oma operaatoriga, et seada teie telefoninumber inimeseks (selle teenuse eest saab tasuda). Allpool kirjeldame kahte esimest režiimi.

Peida oma number koodiga

Teie numbri peitmiseks sisestage kood selle numbri ette, millele soovite helistada. See kood sõltub riigist, kus me oleme. Numbri peitmiseks Brasiilias tippige numbri ette # 31 #. Kuid ole ettevaatlik: mõnikord tühistavad operaatorid ise selle teenuse turvalisuse kaalutlustel.

hide2
Kuidas varjata oma numbrit valimisel: jäetud seadete alla; tõsi, numbri ees oleva koodiga (Brasiilia kood # 31 #). / ANDROIDPIT

Peida numbrid Androidis

Oma numbri peitmise edasine viis sõltub seadmest, sest seda tehakse telefonirakenduse kaudu (see võib tootjast erineda). Üldiselt tehke järgmist: