Kuidas pöörduda töötuskindlustuse poole? Õppige tundma kassatöötaja funktsioone

Konsulteerige töötuskindlustuse, palgahĂĽvitiste ja PIS-kvoodiga, mis võimaldati Caixa Workeri kaudu, mis on saadaval Androidile ja iPhone’ile (iOS). See rakendus nõuab CPF-numbri lihtsat registreerimist ja võimaldab kõigi eelistega tutvuda mobiiliekraanil. Töötajad saavad kontrollida ka iga hĂĽvitise jaoks saadaolevat maksegraafikut ja simuleerida palgahĂĽvitise väärtust hĂĽvitiste kalkulaatori abil.

LOE: Caixa avaldas konsultatsiooni FGTS-i hädaabinumbrite kohta

Vaadake järgmises loendis, kuidas tutvuda töötuskindlustuse ja muude Caixa Workeri rakenduse funktsioonidega, mille on välja töötanud Caixa EconĂ´mica Federal ja mis on saadaval virtuaalses Google Play poes ja App Store’is. Vaadake, kuidas rakenduses oma andmetega tutvuda ja kuidas eelistele juurde pääseda ning kĂĽsimustele vastata.

1/7 Kuidas pöörduda töötuskindlustuse poole? Tutvuge kassatöötaja funktsioonidega – Foto: Clara Fabro / TechTudo

Kuidas pöörduda töötuskindlustuse poole? Tutvuge kassatöötaja funktsioonidega – Foto: Clara Fabro / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Pöörduge töötuskindlustuse poole

2 7-st Caixa töötajast: töötuskindlustuse kohta saate pöörduda taotluse kohta – Foto: Reproduction / Clara Fabro

Kassatöötaja: töötuskindlustusega saab tutvuda taotluse kohta – Foto: Reproduction / Clara Fabro

Töötuskindlustus on seaduses sätestatud ajutine hüvitis, mis tagab töötutele töötajatele rahalise abi. Hüvitisi leiate vahekaardilt „Töötuskindlustus” jaotises „Nõustamine” kohe rakenduse kodulehel, niipea kui töötaja platvormile juurde pääseb. Sellel vahekaardil loetletakse abikõlblike töötajate preemiad koos väärtuse ja kuupäevaga, millal raha on saadaval.

Seitsmest eelisest 3 leiate vahekaardilt “PIS / Pengairan Kuota” – Foto: paljundamine / Clara Fabro

Eelised leiate vahekaardilt “PIS / sissetulekukvoot” – Foto: paljundamine / Clara Fabro

PIS / PASEP on osalusfond, kus tööandjatelt saadud sissemaksed jaotatakse töötajatele kvoodi kujul, mis on proportsionaalne palga suuruse ja tööstaaĹľi vahel ajavahemikus 1971–1988. Preemiad saavad tagasi võtta kõik hĂĽvitisesaajad, kes töötasid sellel perioodil erasektoris, kohe pärast boonustoetuse ja tulude maksegraafiku algust. PISi saamiseks võite kontrollida, puudutades jaotises “Konsultatsioon” nuppu “PIS / sissetuleku kvoot”.

3. Pöörduge palgahüvitiste poole

4 7-st Vaadake toetuse boonust ka Caixa Workeri rakenduses – Foto: paljundamine / Clara Fabro

Konsulteerige palgatoetust ka Caixa Workeri rakenduses – Foto: Reproduction / Clara Fabro

Konsulteeri palgahĂĽvitisi on võimalik ka Caixa Caixas. Aastased hĂĽvitised on võrdsed maksimaalselt miinimumpalgaga. Abikõlblikuks saamiseks on vaja järgida nõudeid ja palgatoetuse maksmisele vastava summa väljaselgitamiseks on vaja teavet palga ja viimase kuu kohta. HĂĽvitiste saamise õigust saate kontrollida, puudutades rakenduse jaotises “Konsultatsioon” vahekaarti “Soodustusboonus”. Lisateavet eeliste kohta ja simuleerida, kui palju peaksite saama “Boonuskalkulaatori” kaudu.

4. Tutvuge PIS-hĂĽvitiste / palgakalendriga

5/7 PIS-i ja boonusmaksete ajakava nägemiseks klõpsake nuppu “Kalender” – Foto: paljundamine / Clara Fabro

PIS-i ja boonusmakse ajakava vaatamiseks klõpsake jaotisel „Kalender” – Foto: Reproductions / Clara Fabro

PISi kvoodisoodustuste ja boonusetoetuste maksegraafikuid saab kontrollida jaotisest „Kalender”. Seal saavad töötajad tutvuda eeldatava hüvitiste saamise kuupäevaga, milles võetakse arvesse saaja sünniaega.

5. Arvutage palgatoetus

6/7 Abisummat on võimalik simuleerida, kasutades “hĂĽvitiste kalkulaatorit” – Foto: paljundamine / Clara Fabro

Abisummat on võimalik simuleerida „HĂĽvitiste kalkulaatori” abil – Foto: paljundamine / Clara Fabro

Palga Abono eeliseid saab peale selle, et temaga konsulteeritakse, modelleerida ka rakendusega. Selleks avage vahekaart “Kalkulaator” ja esitage andmed palga ja töökuu kohta. Kui makstav summa varieerub kuude vahel, peaks töötaja tĂĽhistama valiku „Kas teie palk oli sama aasta jooksul sama?” ja sisestage iga kuu palgaandmed. Seejärel puudutage lihtsalt rakenduse valikut „Arvuta”, et anda eeliste jaoks simulatsiooni lõplik väärtus.

6. Korduma kippuvad kĂĽsimused BEm kohta

7-st 7-st kĂĽsimusest BEm-i kohta saab lahendada, klõpsates ikoonil “Korduma kippuvad kĂĽsimused” – Foto: Reproduction / Clara Fabro

KĂĽsimusi BEm-i kohta saab lahendada, klõpsates ikoonil “Korduma kippuvad kĂĽsimused” – Foto: Reproduction / Clara Fabro

Erakorralised hüvitised (BEm) kehtestati riigis keset Covid-19 pandeemiat, et tagada töötajate ajutine töölepingute peatamine või palga ja tööaja vähendamine. Töötajad saavad abi ja kahtluste lahendamise kohta lisateavet leida rakenduse kodulehelt jaotises „Korduma kippuvad küsimused”. Seal saab uurida ka hüvitiste väärtust, millal makstakse ja kui kaua abi antakse.

Kuidas tasuda arveid ja arveid mobiiltelefoni kaudu?  Tutvuge rakendusega

Kuidas tasuda arveid ja arveid mobiiltelefoni kaudu? Tutvuge rakendusega