Kuidas rakendusi vanalt Androidi telefonilt uude ĂĽle kanda

Kuidas rakendusi vanalt Androidi telefonilt uude ĂĽle kanda

Nutitelefoni ostmine on alati põnev: uue seadme lootus kiiremini ja ilma vana kasutamise jälgi erutab kedagi. Kuid selles protsessis on alati midagi väga tüütut: rakenduse konfigureerimine ja installimine.

Selle tegevuse hõlbustamiseks on mitu viisi ja üks peamisi viise on rakenduste ülekandmine vanalt Androidi uuele. Seetõttu on parim võimalus oma andmete varundamine. See võimaldab teil salvestada mänguinfot, pääseda juurde vestluste ajaloole, salvestada kasutusmärkmeid ja teha muud.

Vaadake, kuidas rakendusi vanalt Androidilt uude nutitelefoni teisaldada.

Androidi varundamine ja taastamine

Pärast tavapäraste Androidi režiimide kasutamist on see lihtsaim viis rakenduste ülekandmiseks ühest nutitelefonist teise. Kõigepealt varundage oma vana seade ja kasutage siis taastamisfunktsiooni uuega.

Oluline on arvestada, et varundataval seadmel peab olema sama Androidi versioon või vanem versioon, mis andmeid vastuvõtva nutitelefoni puhul. See tähendab, et te ei saa Android 10-ga seadmetes varundada ja neid näiteks Android 9 Pie-ga mudelitele taastada.

Varundage Google Drive'i

Avage "Seaded" ja koputage "SĂĽsteem".

Android 9 seadete ekraan

Valige "Varundamine". Pange tähele, et sõltuvalt mudelist on vaja laiendada jaotist "Täpsemad". Lisaks võib teie seadete menüü veidi erineda, sõltuvalt nutitelefoni tootjast ja Androidi versioonist.

Android 9 varundamisekraan

Veenduge, et oleks valitud suvand Varunda Google Drive'i. Kui ei, siis aktiveerige ja vajutage "Varunda kohe".

Google Drive'i varundusvalikud Android 9-s

Kui varundamine on valmis, salvestatakse teie andmed juba Google'i pilve ja on taastamiseks valmis.

Andmete taastamine Google Drive'is

Niipea kui lĂĽlitate esimest korda sisse uue nutitelefoni, saate oma andmed, sealhulgas rakenduse, taastada. Kui olete seadme konfigureerinud, saate tehaseseaded taastada ja protsessi uuesti alustada.

Lülitage seade sisse ja koputage "Kopeeri oma andmed". Järgmisel ekraanil looge ühendus WiFi-võrguga ja valige "Android Smartphone Backup", kui teil on vana seade, või "Cloud Backup", kui teil seda pole.

ekraanil Androidi varundamise taastamiseks(Allikas: Android Central)

Juurdepääs Google'is oma vana nutitelefoni kontole ja valige varundusvõimaluste loendist. Varasema seadme kõigi andmete ja ühenduste teisaldamiseks vajutage nuppu "Taasta". Puudutage "Rakendused", et valida, milliseid rakendusi soovite uuesti alla laadida.

Androidi varundamise taastamise valikuekraan(Allikas: Android Central)

Seal saate Androidi taustal allalaadimisel täita muid Androidi esmaseid seadistamise samme.

TecMundo sooduskupong: