contadores estadisticas Saltar al contenido

Kuidas Redditit kasutada: selle teenuse nautimise põhjalik juhend

Redditiga alustamine võib olla mõnevõrra segane. Sisu jagavatel veebisaitidel on aga mitmeid sotsiaalseid ressursse ja oma kõnepruuk.

Võimalik on luua nii uusi teemasid kui ka kommentaare, olemasolevatele teemadele meeldida või mitte. Teemad on väga mitmekesised ja millegi konkreetse leidmiseks peate selle leidma alajaotused.

Kas soovite hakata Redditit kasutama? AppGeek on teile ette valmistanud põhjaliku juhendi. Vaata seda!

Mis on Reddit?

Reddit on sotsiaalse teabe jagamise tööriist. Kogukonna kaudu (nn subreddit), kasutajad avaldavad ja suhtlevad sellel teemal omamoodi veebifoorumis.

Leiate teemasid spordi, kino, teaduse, meemide, viimaste uudiste ja muu kohta, mida võite ette kujutada. Kõiki neid teemasid leiate avaekraani otsinguriba lühikese otsingu abil.

Kuidas Redditit kasutada?

Inimeste vahel saab suhelda postituste, kommentaaride ja positiivsete hinnangute loomise kaudu (pea alaspidi) ja negatiivne (alla hääletatud).

Kommentaarid ja meeldimised aitavad avaldamist täiustada ja muuta see muu sisu hulgas silma paista.

Redditil tehtud väljaannete vaatamiseks pole vaja kontot omada, kuna see on võimalik varitseja. See tähendab, et keegi, kes ainult loeb väljaandeid ja ei suhtle.

Pärast lihtsalt vaatamist võiksite siiski teenuse pakutavat ära kasutada.

Enda teema kirjutamiseks ja arvamuste pakkumiseks teid huvitavates küsimustes peate registreeruma selle teenuse kasutamiseks.

Kuidas Redditi kontot luua?

Väsinud lihtsalt vaatlejana olla? Nii et vaadake, kui lihtne on tasuta Redditi konto teha.

1 Minge Redditi veebisaidile ja minge Registreeri, ekraani paremas ülanurgas;

Kuidas Redditit kasutada?

2 Ekraanile ilmuvasse kasti sisestage oma e-posti aadress ja kinnitage see aadressil Järgmine;

3 Nüüd valige platvormile pääsemiseks kasutajanimi (pseudonüüm) ja parool. Märkige ruut, et kinnitada, et te pole robot, ja jätkake Järgmine;

4 Sisselogimisprotsessi lõpetamine Valmis ja asuge Redditi veebis palju sisu uurima.

Kuidas Redditit kasutada?

Kuidas Redditit kasutada?

Esmapilgul võib suur hulk toiminguid teha uue kasutaja pisut kadunuks. Paremal pool on kogukond (või alajaotused), mis kasvab praegu kõige rohkem ja allpool kõige populaarsemaks.

Kui soovite otsida alajaotused Selle leidmiseks peate kasutama otsimootorit. Praegu avaldatakse suurem osa sisust inglise keeles, seega on otsingusõnad enamasti selles keeles.

Kogukonna lehele minnes näete teid huvitavate teemadega seotud sisu. Kuid kui soovite jälgida kõike, mis teie blogis selle teema kohta on tehtud sööta, Peate selle tellima subreddit, klikkides Liitu.

Kuidas Redditit kasutada?

Osalevate kogukondade värskendused kuvatakse platvormi avalehel. Nende kuvamisviisi saab lehe ülaosas muuta.

Saadaolevad kuvare?iimid on järgmised: kaart, piltidega loend või lihtne nimekiri, ainult tekst.

Lisaks saavad kasutajad sisu tüübi tähtsuse järgi liigitada vastavalt liigituse tüübile. Neid saab nimetada parimateks (Parim), Kuum (Kuum), Uus (Uus), Vaieldav (Vastuoluline), Üle ja arenev (Tõuse üles).

Kuidas Redditit kasutada?

Kuidas Redditil kogukondi (alamühikuid) leida?

Et leida subreddits, on vaja kasutada otsingumootorit, mis on saadaval Redditi kodulehe ülaosas. Selleks tippige lihtsalt tähed r, millele järgneb kaldkriips (/) ja soovitud termin.

Näiteks kui soovite leida sarjakogukonna, peate otsima r / seeria. Kui sind huvitab huumor, siis tuleks otsida r / huumor.

Kuidas Redditit kasutada?

Redditlist veebisaidi andmetel alajaotused kõige populaarsemad (kogukond) 2019. aasta septembris on:

 • 1. koht: teade (44 220 148 klienti)
 • 2. koht: naljakas (26 159 375 klienti)
 • 3. koht: AskReddit (24 257 311 klienti)
 • 4. koht: mängude mängimine (23 456 806 klienti)
 • 5. koht: foto (22 704 640 tellijat)
 • 6. koht: teadus (22 252 129 klienti)
 • 7. koht: maailma uudised (22 021 127 klienti)
 • 8 kohta: aww (21 761 231 klienti)
 • 9. koht: täna õppinud (21 411 814 klienti)
 • 10 kohta: film (21 385 260 klienti)

Kuidas suhelda Redditi kogukonnas

kuidas redditit kasutada

Kogukonnale juurde pääsedes on teiste teenusekasutajate loodud teemad kohe nähtavad. Seega, nagu ka avalehel, saab neid loetleda paremusjärjestuse järgi (parim, kuum, uus, vaieldav, parim ja arenev).

Teemaga suhtlemiseks klõpsake lihtsalt selle nimel. Nii et kui soovite, jätke kommentaar, andke oma kommentaar pea alaspidi (meeldib) või alla hääletatud (eiratud), sisu jagamine või salvestamine.

Kuidas Redditis postitust teha

Redditi postituste loomine on väga lihtne ja intuitiivne. Kogukonda sisenedes pange tähele, et ekraani ülaosas on see võimalus Looge postitus. Sellel klõpsamine viib teid väljaannete lehele.

Enne postituse tegemist lugege hoolikalt reegleid subreddit, kuvatakse alati ekraani paremas servas. Kui ei, siis võib teie publikatsiooni välistada ja tegelikult keelatakse teid sellest foorumist.

Kuidas reddit'i kasutada?

Lisaks vastavalt subreddit on oma postitusvalik. Näiteks võtavad mõned vastu teksti, pilte ja linke, teised aga avaldavad neist üksikuid. Sõltuvalt kogukonnast saate seda kasutada silt ettemääratud või isegi oma postituse teha.

Väljaande lõpuleviimiseks klõpsake lihtsalt nuppu Postita ja valmis. Jagatud sisu tõstetakse esile või ei vasta kogukonna teiste osalejate kommentaaridele ja hinnangutele.

Kasutage oma nutitelefonis Redditit

Ehkki töölauaversioon on kõige tuntum, on Redditil rakendusi Androidi ja iOS-i jaoks. Kuidas seda kasutada, on arvutiga väga sarnane.

Redditi uudishimu

Arv

Redditil on enam kui 330 miljonit aktiivset igapäevast kasutajat ja 130 000 aktiivset kogukonda. Lisaks külastatakse kuus enam kui 21 miljardit lehte.

Jarges

Redditi kasutajatel on oma keel, mis koosneb peamiselt ingliskeelsetest akronüümidest. Vaadake mõnda neist:

 • Koogipäev (koogipäev, tasuta tõlkes): teie sünnipäev Redditil, see tähendab siis, kui täidate järgmise aasta teenust kasutades;
 • Ristpost (või x-postitus): see tähendab, et olete postitanud sama sisu mitmesse subreddit;
 • ELI5: Selgitage nagu mina viis (Selgitage vabatõlkes nii, nagu oleksin viieaastane). lihtne vastusetaotlus, millest igaüks aru saab;
 • IMO: Minu arvates. Portugali keeles Minu arvates;
 • Mod: Moderaator a subreddit;
 • OP: Algne plakat (originaalplakat, vabatõlkes). Tavaliselt kasutatakse linkide loomiseks sisuloojatega.
 • TL; DR: Too ammu; ei loe (väga kaua ma seda ei lugenud, vabas tõlkes). Kui inimene soovib näidata, et trükis on liiga pikk ja inimene ei tunne lugemist.

Kas teile meeldib teada uutest teenustest? Nii et vaadake, mida ja kuidas Chorme lippe kasutada. Vaadake ka, kuidas salvestada arvutiekraani ilma rakendusteta Windows 10-s.