Kuidas saada Amazoni sidusettevõtteks? Saage aru, kuidas liikmeprogramm töötab

Amazon Associates on sidusturunduse programm, mis võimaldab teil teenida Internetis lisatulu. Sellega saavad veebisaitide omanikud ja mõjutajad teenida Amazonilt ostetud toodete, näiteks raamatute, rõivaste ja elektroonika müümisel nende lehtede kohandatud reklaamidest kuni 15% vahendustasu. Liikmelisus on lihtne ja tasuta. Järgmisena saate aru, kuidas Amazoni sidusprogramm töötab, ja uurige, kas selles tasub osaleda.

LOE: Amazoni nutikastil on 7 funktsiooni, mis muudavad teie elu lihtsamaks ja aitavad teil õppida

Ăśks kolmandast Amazon Associates on e-kaubanduse hiiglase sidusturunduse programm – Foto: Disclosure / Amazon

Amazon Associates on e-kaubanduse hiiglase sidusturunduse programm – Foto: Disclosure / Amazon

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Vaadake ka: Amazon Brasiilias: õppige kõike ostusaitide kohta

Amazon Brasiilias: kĂĽsimused ja vastused

Amazon Brasiilias: kĂĽsimused ja vastused

Mis on Amazon Associates ja kuidas taotleda

Amazon Associates programm võimaldab veebisaitide ja ajaveebide omanikel oma lehtedel reklaamida e-kaubanduse tooteid ja teenida spetsiaalse siduslingi kaudu tehtud ostude väärtuse eest komisjonitasu. Programmi registreerimine on tasuta. Minge lihtsalt saidile Associates.amazon.com.br ja klõpsake nuppu “Registreeru kohe tasuta”. Pärast registreerimist on nĂĽĂĽd võimalik hakata linke toodetele looma ja neid oma veebisaidile lisama.

Amazon Associates Programmi sidusettevõtted saavad kõik sobilikud ostud spetsiaalse lingi kaudu ja mitte ainult soovitatud kaupade jaoks. See tähendab, et kui viidate nutitelefoni reklaamile ja klient klõpsab teie reklaamil, kuid ostab raamatu, saate kauba eest vahendustasu.

Allpool olevas tabelis üksikasjalikud komisjoni protsendimäärad varieeruvad tootekategooriate kaupa ja jäävad vahemikku 8–15%.

Amazoni assotsieerunud komisjon

Kategooria Komisjon
Rõivad, kingad ja aksessuaarid 15%
Sport, seiklus ja vaba aeg 15%
Ilu ja isiklik hooldus 15%
Beebi 15%
Toit ja jook 15%
Lemmikloomatooted 15%
Amazoni (Echo) digitaalsed raamatud ja seadmed 15%
Amazoni raamatud ja seadmed (Kindle and Fire TV) 10%
Elektrooniline 9%
Kirja- ja kontoritarbed 9%
Kodu, aed ja koristamine 9%
Köök 9%
Tööriistad ja ehitus 9%
Mänguasjad ja mängud 9%
Autotööstus 9%
Videomängud 9%
Muusika ja DVD-d 9%
Teised 8%

Ostud, mis vastavad nõuetele ja on diskvalifitseeritud

Kahel kolmest Amazon Associates’i mĂĽĂĽdud raamatust on 15% vahendustasu – Foto: Disclosure / Amazon

Amazon Associates’i mĂĽĂĽdud raamatute komisjonitasu on 15% – Foto: Disclosure / Amazon

Kvalifitseeruvad ostud on ostud, mis vastavad komisjonitasule. See juhtub siis, kui klient sooritab tehingu 24 tunni jooksul pärast spetsiaalsel lingil klikkimist ja suunamist Amazoni poodi. Tarbijatel, kes lisavad toote ostukorvi, on ostu sooritamiseks aega kuni 89 päeva. Vastasel juhul diskvalifitseeritakse ta.

Tasub mainida, et klient peab teenustasu saamiseks makse sooritama. Teisisõnu, tühistatud või tagastatud toote tellimus diskvalifitseerib ostu. Samuti tühistab Amazon sponsoreeritud linkide kaudu tehtud tehingud, mis on saadud otsingumootorites märksõnade ostmisel.

3 kolmest Amazon Associatesist: komisjonimaksed tehakse 60 päeva pärast iga kuu lõppu – Foto: Pond5

Amazon Associates: komisjonimaksed tehakse 60 päeva pärast iga kuu lõppu – Foto: Pond5

Amazon maksab iga kuu vahendustasu otse sidusettevõtte arvelduskontole. Hoiused tehakse alati 60 päeva pärast iga kuu lõppu, st jaanuari eest makstakse vahendustasu alles märtsi lõpus. Kuigi maksimaalset summat pole, saab Amazon öelda, et suudab seda summat säilitada, kuni kogu võlgnetav summa on vähemalt R $ 30.

Amazon on e-kaubanduses suur nimi ja see loeb juba palju punkte partnerprogrammi kasuks, sest kliendid on kindlad, et ostavad usaldusväärsest poest. Pealegi on komisjonitasu võrreldes teiste veebipoodide programmidega väga konkurentsivõimeline. Näiteks Submarino ja Lojas Americanas pakuvad maksimaalselt 4,57%.

Teine tegur, mis loeb punkte Amazon Associates kasuks, on see, et portaal pakub igapäevaseid aruandeid müügi ja toodete jälgimiseks, mida avalikkus kõige rohkem ostab. Nii saavad sidusettevõtted tuvastada kõige strateegilisemad turusegmendid ja luua seoseid pakkumistega, mida potentsiaalsed kliendid suurema tõenäosusega saavad.

Maksehoiuste ooteaeg võib pettumust valmistada neile, kes vajavad kiiret raha. Kuid see programm on osutunud heaks alternatiiviks blogide ja veebisaitide omanikele, kes soovivad Internetis lisatulu teenida.