Kuidas saada Android-beetatestijaks

Kuidas saada Android-beetatestijaks

Mõni päev tagasi nägime, kuidas saaksite Androidi jaoks välja töötatud rakenduse beetatesti. Nii testite kõigepealt uusi funktsioone ja aitate selle rakenduse väljatöötamisel siiski kaasa.

Kuid on ka teisi viise, kuidas aidata Androidi kogukonda ja olla alati värskenduste eesliinil. Täna räägime sellest, kuidas saada Androidi enda jaoks beetatesti. Google ja mitmed teised kaubamärgid avavad oma Androidi testimisprogrammi jaoks juhuslikult vabu kohti. Igal juhul peab testi läbimiseks olema seade.

Android Beta3Google Beta / AndroidPIT programm (ekraanipilt)

Androidi beetaversiooni testijad on lähedasemad puhtale

Kui soovite olla esimene, kes hangib Androidi uue versiooni, on parim valik valida testida Androidi puhtamale, mida pakub Google ise. Selleks peab teil olema seade ettevõtte uuemast või eelmisest kanalist, näiteks 3 või 4 pikslit.

Android Beta2Lihtsalt registreerige oma toode / AndroidPIT (ekraanipilt)

Kui teil on üks neist seadmetest, klõpsake siin, et pääseda juurde Google'i beetaversiooni testlehele. Logige sisse oma Gmaili kontole ja valige selles programmis osalemine. Teie sobilik seade kuvatakse veebisaidil automaatselt ja saate beetavärskendusi OTA kaudu (raadio kaudu, Wi-Fi kaudu).

Motorola Android Beta Tester

Motorola on üks kuulsamaid kogukonna beetatestide väljastamise kaudu. Erinevalt Google'i protsessist pole aga tagatud, et isegi kui registreerute programmi, helistatakse teile.

Android Beta4Looge konto Motorola / AndroidPIT veebisaidil (ekraanipilt)

Teil peab olema täpne seade, mis beetaprogrammis osaleb, sest Motorola töötab välja iga nutitelefoni versiooni. Niisiis, kui see on Moto G7 Plusi (mida praegu katsetatakse) test, pole Moto G7 Play'il mõtet olla.

Android Beta5Valige, millised seadmed saavad testis osaleda / AndroidPIT (ekraanipilt)

Motorola lehele pääsemiseks klõpsake siin. Tehke üldine registreerimine Motorola veebisaidil ja valige oma profiilis osalemine Motorola kogukonnas ja ka MFN-is (Motorola tagasisidevõrk). Avage oma toote leht ja klõpsake soovitud toote nupul "Klõpsake siin, et valida enamsoodustusrežiim".

Samsung Android Beta Testers

Samsung on veel üks ettevõte, mis reklaamib palju beetaversiooni testimisprogramme, kuid see pole nii lihtne kui Brasiilias hangitud programmidel, nagu Motorola ja Google (muidugi juhul, kui olete seadmeid importinud).

Android Beta6Konto loomine Samsungi / AndroidPITi veebisaidil (ekraanipilt)

Ja nagu Motorola puhul, pole kindel, kas osalesite testimisprogrammis isegi siis, kui registreerusite õigesti. Ja see järgib ka ideed olla korraga saadaval ainult ühes seadmes.

Samsungi lehele pääsemiseks klõpsake siin. Registreerute Samsungi kontoga ja seejärel saate sisestada seadmesse juba installitud rakenduse "Samsung Member". Seejärel peate alla laadima rakenduse "Samsung +", mis pole Brasiilias ametlikult saadaval (saate selle alla laadida siit). Andke luba ja teie seade on registreeritud. Siis tuleb kahjuks oodata, millal Samsung valib.

Asus Android Beta Tester

Asusel on testimisprogrammis osalemiseks veidi manuaalsem viis. Ja kuigi kõik on inglise keeles, on Brasiilias programmis võimalik probleemideta osaleda. Tegelikult on ettevõtte töötajad tagasiside saamiseks sotsiaalmeedias hästi kättesaadavad.

Android Beta7Otsige foorumist Asus-teste / AndroidPIT (ekraanipilt)

Aeg-ajalt avavad nad testimisprogrammi jaoks vabu kohti ja osalemiseks pean juhendama. Testige iga seadet ja värskendusi tehakse üsna sageli.

Asus ZenTalki veebisaidile minemiseks klõpsake siin. Peate registreeruma sellel saidil, mis on ettevõtte foorum. Seejärel otsige beetaprogrammi (niimoodi) ja leiate uusimat programmi avamise teavet.

OnePlus Android Beta Tester

Nii nagu Google'i puhul, muudab OnePlus teie seadmes Androidi beetaversiooni testimise palju lihtsamaks ja sellele juurdepääsu on väga lihtne. Rakenduste registreerimist ega allalaadimist pole vaja.

Android Beta8Laadige lihtsalt alla ettevõtte veebisaidilt / AndroidPIT (ekraanipilt)

OnePlusi allalaadimisalale pääsemiseks klõpsake siin. A. Lihtsalt pääsete juurde soovitud seadme allalaadimisalale ja laadige alla ettevõtte uusim Androidi versioon. Pärast seda installige see lihtsalt käsitsi. Tavaliselt piisab selle oma seadmesse allalaadimisest, lihtsalt nutitelefoni taaskäivitamisega.

Xiaomi Android Beta Tester

Xiaomi on ettevõte, mis vajab oma süsteemi täiustamiseks palju beetateste. Ja selleks ta toetub kogukonda, mis kasutab tema seadet, mis on üldiselt teadaolevalt väga osalusvõimeline.

Android Beta9Testide leidmiseks kasutage Xiaomi foorumirakendust / AndroidPIT (ekraanipilt)

Osalemiseks installige MIUI foorumi rakendus oma seadmesse ja otsige otsingus "Värbamine" (pärast registreerumist või sisselogimist). Sisestage vajalikud üksikasjad, sealhulgas piirkond, seadme mudel, IMEI-number, mis ajal seadet kasutate ja miks soovite olla beetatesti.

V, oodake, kuni helistatakse, sest kohti on vähe ja ettevõte valib kogukonnas kõige suurema osaluse ning kes vastab testimise nõuetele parimal viisil.

Xiaomi MIUI foorumInstallige teenuses Google Play

Android Beta Tester LG

LG on veel üks asi, mis ei tee elu lihtsamaks neile, kes soovivad süsteemi uut versiooni testida Brasiilias. Üldiselt tehakse katseid ainult Lõuna-Korea kasutajatele rakenduse "Kiirabi" kaudu. See on installitud Brasiilias mitmesse seadmesse, kuid mis tahes testimisprogrammile juurdepääsu saamiseks on vaja selle rakenduse kuvamiseks ribareklaami.

Veel üks kaubamärk

Me ei maininud siin teisi kaubamärke, kuna need polnud siin eriti populaarsed (nagu Oppo, Huawei, LeEco, Honor, ZTE jne) või seetõttu, et neil olid ebaselged beetaversiooniprotsessid, näiteks Sony.

Kas osalete tavaliselt beetatestides? Oled sa huvitatud

(tagsToTranslate) beetatest (t) beetatester (t) android beeta (t) kuidas testida android beetat (t) kuidas testida oreo beetat (t) kuidas testida miui beetat (t) kuidas installida android beeta (t) kuidas saada beetatesti t) beetatester