Kuidas saada Bevedis lisasissetulekut: täielik juhend

Kuidas saada Bevedis lisasissetulekut: täielik juhend

Tänapäeval peavad kõik rohkem raha saama. Kõigile lugejatele, kellele meeldib seda võimalust õpetada, oleme haridussaidil Beved koostanud põhjaliku juhendi lisatulu teenimise kohta.

Kui kuulute erialase hariduse kategooriasse või kui teil on lihtsalt palju teadmisi mitmes valdkonnas, lugege edasi meie artiklit ja lugege, kuidas teenida raha sellel platvormil, kus saate Interneti kaudu kodus töötada!

1. Mis on Beved?

Enne Bevedis lisatulu teenimise õppimist peate teadma, mis platvorm on. See on väga sarnane Udemyga, kuna see on veebisait, kus saate luua kursusi ja anda näost näkku tunde inimestele, kes soovivad maksta.

See töötab iseteenindusmudelitel; kõik kursused registreeritakse ja jagatakse seejärel mooduliteks kuni 15 minutit, minimaalse koguajaga 60 minutit. Iga müügi eest saab õpetaja 70% tasutud summast.

Samuti on sellel kursus näost-näkku, kus reklaamite kursusi, saate makseid, haldate kursusi ja klasse, kasutate oma asukohta ja lõppkokkuvõttes säilitate 85% tasutud summast.

mis on nikerdatud?

2. Kuidas õpetada Bevedis?

Kui soovite olla platvormil õpetaja ja teada, kuidas Bevedil lisasissetulekut teenida, on protsess väga lihtne. Pole vaja teha intervjuud ega testi; selles tasuta kogukonnas saab igaüks õpetada.

Selles on võimalik anda tunde ükskõik millisele õppeainele, näiteks inglise keel, programmeerimist või isegi korraldada ENEMi ettevalmistuskursus.

Õpetajate hinnangu annavad õpilased lisaks nende sotsiaalsetele suhetele, mis aitavad inimestel teid paremini tundma õppida ja hinnata, kui usaldusväärne olete. Nii et sotsiaalmeediaga ühenduse loomine võib olla hea mõte.

Õpetamise alustamiseks avage lihtsalt lingi kaudu ametlik veebisait. Nüüd klõpsake nuppu "Õpeta" lehe ülaosas valige kursuse tüüp, mida soovite läbi viia.

Valige kursuse tĂĽĂĽp Kuidas saada lisasissetulekut Bevedis

Järgmisel ekraanil kirjutage kogu teave kursuse kohta, nagu pealkiri, kategooria, tase, mis see on ja teave enda kohta.

Klassikursus Kuidas saada Bevedis lisasissetulekut

Seejärel klõpsake nuppu"Seal tahan salvestada ja jätkata". Kui kursus on veebis, on aeg materjal üles laadida. Näost näkku käimise korral sisestage kõik andmed sinna, kus see toimub, koos algus- ja lõpuajaga.

Pidage meeles, et saate 70% veebikursuste ja 85% näost-näkku kursuste väärtusest. Väärib märkimist, et teie olete see, kes määrab väärtuse, ajakava ja muud.

Veebikursus Kuidas saada Bevedis lisasissetulekut

Kui soovite teada, kuidas Bevedil turvalisemalt lisasissetulekut saada, siis teadke, et on võimalik saada kinnitatud õpetajaks, mis pakub õpilastele rohkem turvalisust. Protsess on ka üsna lihtne, ilma dokumentideta.

Kinnitatud õpetajaks saamiseks peate vaid võtma nendega ühendust nende e-posti teel, [e-posti aadress on kaitstud], et nad korraldavad paremaks rääkimiseks tavakõned. Kontrollimiseks on vaja, et oleksite eelnevalt andnud vähemalt ühe klassi, seega valmistage ette!

Kui vajate abi, on nende tugi alati saadaval; Võite meilisõnumi saata igal ajal!

3. Kas diplomeid on vaja?

Kui tunnete, et vajate kraadi omandamiseks, kuidas Bevedis lisasissetulekut teenida, saate rõõmuga teada, et see pole vajalik! Nagu öeldakse, ei vaja palju oskusi ja teadmisi diplomi saamiseks, et öelda, kui olulised nad on või kui palju teil nende kohta on teadmisi.

Pole tähtis, mis tasemel olete lõpetanud, kas keskkooli, ülikooli, tehnika või isegi doktorikraadi; kõik on ühesugused ja teie kogemus selles valdkonnas on oluline.

4. Kas klass peab avaldamiseks läbima kinnitamisprotsessi?

Veel üks oluline aspekt küsimuses, kuidas Bevedis lisasissetulekut teenida, on teada saada, kas teie klass on kureeritud. Vastus on jaatav, sest kõik klõpsates avaldatakse automaatselt"Saada".

kasuta raha teenimiseks klassi

Seejärel hinnatakse neid tagamaks, et kogu sisu vastab kasutustingimustele ja privaatsusele ning ühtegi standardit ei rikuta. Ehkki see on tasuta platvorm, on teatud sisu, näiteks pornograafia, keelatud.

Kõigi, nii õpilaste kui ka õpetajate, ohutuse ja mugavuse tagamiseks vaadatakse kõik klassid pärast avaldamist üle.

5. Kuidas makset tagasi võtta?

Kõik, kes otsivad võimalusi Bevedis lisasissetuleku saamiseks, on kindlasti huvitatud sellest, kuidas teile palka saada ja kui kauaks teile.

Ooteaeg on kuni 15 tööpäeva, olenemata sellest, kui sageli õpetaja saabub enne selle perioodi möödumist. Vastuvõtmiseks vajate Moipi kontot – teenust, mis lisab sellele protsessile palju praktilisust.

6. Olen endiselt kahtlane: mida ma peaksin tegema?

Kui teil on endiselt kahtlusi Bevedis lisasissetuleku saamise osas, soovitatakse teil lugeda blogi lehte, kust leiate palju näpunäiteid, kuidas parimaid tunde läbi viia. Klõpsake linki!

Kui te ikka veel kõike ei tea, võite saata ka e-kirja aadressile [e-posti aadress on kaitstud], kes reageerib võimalikult kiiresti, et tagada teie rahulolu!

Kuidas on teie selgitusega, kuidas Bevedis lisasissetulekut saada?

Jätke oma arvamuse kommentaarid meie juhendi kohta, kus kirjeldame üksikasjalikult kõike, mis on selle tegemiseks vajalik. Kui õpetate rannas, siis vaadake parimat rakendust lisatulu saamiseks kohe!