Kuidas saada ettevõtjate lisatulu: täielik juhend

Kuidas saada ettevõtjate lisatulu: täielik juhend

Täna vajavad kõik finantssektoris väikest lisaimpulssi, arvestades, kui keerulised asjad on. Nii et koostasime nimekirja parimatest raha teenimise taotlustest ja nüüd on see juhend, kuidas saada ettevõtjatelt lisasissetulekut!

Kui reisite palju või plaanite praegu reisida rahvusvaheliselt, lugege meie artiklit, kus õpetame teile, kuidas sellest kasu saada!

1. Mida ettevõtjad teevad?

Kui soovite õppida, kuidas selle platvormi kaudu lisaraha teenida, peate kõigepealt teadma, mis see on ja kuidas see töötab. Siis tasub lugeda, et näha, kuidas Entrustersis lisatulu saada; seetõttu kirjeldame üksikasjalikult kõike, mida peate selle kohta teadma!

Sellel on väga lihtne ettepanek: need, kes reisivad reisi ajal pagasis renditud ruumi ja saavad selle eest hüvitist. Sellega aitate kodanikel mitte ainult saada juurdepääsu ebaharilikele toodetele, vaid suurendate ka oma sissetulekuid (või vähendate reisimisele kuluvat summat).

Ja kui peate ostma midagi välisriigist, võite platvormile loota. Tasuge reisijale selle eest teile tasu maksmise eest. Kohaletoimetamine toimub ränduri ja ostja eraviisilise kohtumise kaudu.

Mida ettevõtjad teevad?

Miks kasutada usaldusisikuid?

IgaĂĽks, kes soovib teada, kuidas korraldajates lisasissetulekut saada, peab kindlasti teadma, miks see silma paistab ja miks see on parim valik.

Entrusters'is leiate tooteid parimate hindadega, mis on samaväärsed Ameerika Ühendriikides kehtivate hindadega. Võite uusima väljaande tellida kohe, kui lahkute, ja saate selle enne muul viisil ostmist kätte.

Selle meetodi abil saab osta kõike, mida saab oma kotiga kaasas kanda. Arvestades, et maksevõimalused on erinevad, sealhulgas nende hulgas kaardid nagu Mastercard Visa ja American Expresse, välja arvatud Paypal ja Bitcoin. Ja maksed on krüptitud, tagades teie virtuaalse turvalisuse.

Tööandjad pakuvad täielikku tagasimakset, kui toode on vale või kahjustatud või isegi siis, kui toodet ei jõua kohale. Ja kui soovite, saate tellida posti saatmise!

2. Kuidas kasutada usaldusisikuid?

Vaatame nĂĽĂĽd täpselt, kuidas saada Entrustersis lisasissetulekut, tehes pärast reisi reisi kohale. Samuti selgitame, kuidas seda platvormi kasutada, kui soovite seda osta – kui see nii on, võiksite teada saada, kuidas kodus töötades raha teenida!

Kuidas registreeruda?

Esiteks soovin, et registreeruksite ametliku veebisaidi kaudu, mis on väga lihtne protsess. Alustamiseks klõpsake nuppu Telli paremas ülanurgas.

Kuidas registreeruda, kuidas ettevõtjas lisatulu teenida

Siin vaadake ekraani, kus saate privaatsuse huvides otsustada, kas soovite registreeruda oma Facebooki konto abil või eelistate seda vältida. Teine võimalus on registreeruda oma eesnime, e-posti ja parooliga. Sisestage lihtsalt need kolm teavet ja klõpsake nuppu Telli, allpool.

Kuidas registreerida 2 viisi lisatulu saamiseks usaldusisikute juures

Järgige seda e-posti teenuses, mida kasutasite registreerimisel, sest selle kaudu saate konto kinnituse. Klõpsake nuppu, mis ütleb"Kontrolli minu e-posti", on sõnumi keskel. Seal on teil platvormis konto!

Kuidas registreerida 3 viisi ettevõtjatele lisasissetuleku teenimiseks

Kuidas toimetada läbi ettevõtja

Protsessi jälgimiseks minge veebisaidile ja klõpsake üleval vahekaardil nuppu"Reisima". Järgmisel ekraanil sisestage reisikuupäeva kõrval, kuhu lähete ja kuhu soovite saata.

Kuidas edastada ettevõtja kaudu, kuidas ettevõtjale lisatulu teenida

Järgmine samm Entrustersi juures lisatulu saamiseks on valida ilmuvast loendist toode, mida soovite toota. Teie otsustate, kui palju soovite saata, et osta! Kui soovite garantiid, võite lisaks sellele aktsepteerida ainult ettemakstud tellimusi, kus tarbijad on tasunud.

Kuidas esitada ettevõtjate kaudu 2?

Maksed laekuvad Paypali või otsemaksega, summa katab toote kogukulud, maksud, tolli- ja saatmiskulud. Makseprotsess algab pärast ostu kinnitamist, selle kättesaamiseni kulub kuni 72 tundi.

Kuidas osta ettevõtja kaudu

Kui soovite osta usaldusisikute kaudu, on protsess üsna lihtne. Esiteks avage pood, mis asub ekraani ülaosas. Seejärel valige toode, mida soovite osta, ja sisestage järgmisel ekraanil oma aadress ja jätkake kassasse (või lisage ostukorvi).

Kuidas osta ettevõtjate juures, kuidas saada ettevõtjas lisatulu?

Nüüd makske lihtsalt toote eest ja oodake, kuni mõni reisija selle teile kaasa võtab!

Kuidas osta ettevõtjate kaudu 2

Ja mida arvate meie juhendist, kuidas saada täiendavat tulu Entrusterssi juures?

Andke oma kommentaaridele kommentaarid selle kohta, kuidas seda raha teenida, pidage meeles, et on ka teisi inimesi, kes ei reisigi, näiteks saadavad Rappi või iFoodi kaudu või teenivad isegi raha Bevedis!