Kuidas saada Facebooki värviline riba? Internetis saavad meemid hästi hakkama

Facebooki värviline riba muutus sel pĂĽhapäeval (5) viiruslikuks sotsiaalvõrgustike kasutajate seas, kes läksid Twitterisse ja ĂĽritasid aru saada, kuidas avaldamise kommentaarides joont panna. Veebi otsingutrende näitav tööriist Google Trends näitab, et otsingud “Facebooki värvilised ribad” teravdasid möödunud pĂĽhapäeval ootamatult meemide feminiseerimisega.

LOE: viis asja, mida sõbrad teavad teie kohta Facebookis – ja kuidas oma andmeid peita

Nali pani paljusid arvama, et värvilised ribad olid tegelikult reklaamitegevus Facebookis endas. Twitteris soovivad kasutajad teada, kuidas sotsiaalvõrgustikes kahtlustatavat funktsiooni “aktiveerida” või “võita”, mõistmata, et nali on lihtsalt meem, mille kommentaarile on lisatud foto.

1/4 Kuidas teha värvilisi ribasid Facebookis? Meemidest aru saamine – Foto: Rubens Achilles / TechTudo

Kuidas saada Facebooki värviline riba? Meemidest aru saamine – Foto: Rubens Achilles / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Sellega loodi ka muud meemi versioonid, sealhulgas selline, mis võrdles värvilisi ribasid ja Caixa Tem rakenduse järjekorda. Abisaajad on kritiseerinud Caixa valitud rakendust hädaabi edastamiseks, näidates viivitusi teenustes ja pikki virtuaalseid järjekordi rakendustele juurdepääsemiseks.

2 of 4 Värvilised ribad: Facebook näitab värviliste triipude teist versiooni – Foto: Reproduction / Clara Fabro

Värvilised ribad: Facebook näitab veel ĂĽhte värviliste ribadega versiooni – Foto: Reproduction / Clara Fabro

Veebiotsinguid jälgiv teenus Google Trends tuvastas meemide otsingute järsu suurenemise pühapäeva (5) ja esmaspäeva (6) vahel.

3 neljast Facebooki värvikast ribast: Google Trends tuvastab meemide otsingu järsu kasvu – Foto: Reproductions / Google Trends

Facebooki värvikas riba: Google Trends tuvastab mende otsingute järsu suurenemise – Foto: Reproductions / Google Trends

Kuidas saada Facebooki värviline riba?

Kuna Facebooki oletatav funktsioon on lihtsalt fotod, siis selleks, et teile värviline riba ilmuks, salvestage pilt lihtsalt oma telefoni ja lisage see sotsiaalvõrgustiku postituste kommentaaridele. Niisiis ilmuvad Facebookis tehtud kommentaarid värvilise kontuuriga.

4 4-st Facebooki ribast: värviliste joonte “aktiveerimiseks” lihtsalt salvestage pilt ja lisage see kommentaaridesse – Foto: Reproduction / Clara Fabro

Facebooki riba: värviliste joonte “aktiveerimiseks” lihtsalt salvestage pilt ja lisage see kommentaaridesse – Foto: Reproduction / Clara Fabro

Kuidas saada uusi Facebooki reaktsioone? Uurige seda TechTudo foorumitest.

Facebookis tutvumine: kuidas kasutada ja leida sõpru, kellele sa meeldid

Facebookis tutvumine: kuidas kasutada ja leida sõpru, kellele sa meeldid