Kuidas saada Twitteri jälgijaid? 7 nõuannet mikroblogimise kasutamiseks

Teie konto nähtavuse suurendamiseks on Twitteris rohkem jälgijaid võimalik järgida mõnda taktikat. Mikroblogi, mis on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i (iOS) telefonidele, pakub mitmeid funktsioone, mida kasutajad saavad platvormil populaarseks saamiseks kasutada. Twitteri uudsuse Fleeti kasutamine võib olla võimalus rohkem rakenduses ilmuda ja järgijaid meelitada. Kui soovite olla a mõjutada Twitteris vaadake neid näpunäiteid oma mikroblogimise populaarsuse suurendamiseks.

LOE: Kuulsuste videotega postitused tekitasid Internetis poleemikat

Twitter: vaadake uudishimu sotsiaalvõrgustike vastu

Twitter: vaadake uudishimu sotsiaalvõrgustike vastu

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Räsimärk ilmus Twitteris ja levis teistesse suhtlusvõrgustikesse. Räsimärkide põimimine säutsudesse on viis oma väljaande ja profiili nähtavuse suurendamiseks. Seega, kui sisestate “#” enne märksõna, asetate teie postituse samal lehel teiste kasutajatega, kes sellest teemast räägivad, olemata tingimata teie jälgijad. Twitter soovitab ĂĽhe säutsu kohta kasutada maksimaalselt kahte räsimärki, kuid võite kasutada nii palju kui soovite, kuna sellel pole 280 tähemärgi piirangut.

Ärge kasutage räsimärkides tühikuid ega kirjavahemärke, sest räsimärgid ei tööta. Teie säutsud on saadaval ainult siis, kui teil on avalik konto; muidu ilmuvad need ainult teie jälgijates.

1/5 Twitteris kasutatakse otsinguriba ka räsimärkide leidmiseks – Foto: Reproduction / Emanuel Reis

Twitteris saab otsinguriba leida ka räsimärke – Foto: Reproduction / Emanuel Reis

2. Kommenteerige Trendsi teemasid

Trendid on Twitteris kuum teema riigiti või kogu maailmas. Need on liigitatud edetabelites ja on arutelude ja teabe ruum, kuhu saate ise sisestada. Praeguses arutelus osalemiseks sisestage oma säutsus lihtsalt oma fraas, sõna või räsimärk.

Telefoni abil saate seda teha, kui pääsete juurde teemade loendisse ja tehke selles säutse. Seejärel on teie profiil nähtav kõigile, kes soovivad selle teema kohta Trendsist rohkem lugeda.

Twitter: kuidas pääseda populaarsete teemade juurde mobiiliga

Twitter: kuidas pääseda populaarsete teemade juurde mobiiliga

3. Twitter nii tihti kui võimalik

Sotsiaalsetes võrgustikes annab profiili asjakohasuse algoritm. Seetõttu on oluline säilitada aktiivsus oma väljaannete kaudu. Seetõttu on väga oluline, et te regulaarselt säutsuksite, et hoida teid juba jälgivaid inimesi ja saada rohkem jälgijaid. Kuid vältige liialdusi, sest pole vaja kogu päeva säutsuda.

2 viiest On oluline regulaarselt säutsuda, et teie Twitteri profiil oleks asjakohane – Foto: Reproduction / Emanuel Reis

Tähtis on säutsuda, et teie Twitteri profiil oleks asjakohane – Foto: Reproduction / Emanuel Reis

4. OtseĂĽlekanne koos Periscope’iga

Periscope on Twitteri rakendus, mis võimaldab nutitelefonis reaalajas voogesitust. Vaikimisi on ülekanded avalikud, mis võimaldab osaleda ka neil, kes teie profiili ei järgi. Otseülekande ajal saavad vaatajad kommentaaride ja meeldimistega otse suhelda ringhäälinguorganisatsioonide ja teiste kasutajatega. Edastamiseks ei ole ajalist piirangut.

See on kasulik viis publikule lähenemiseks, lastes neil ilmuda viisil, mis kipub olema loomulikum ja vähem harjutatud. Seega on Periscope tööriist inimeste võrku lisamiseks, kui nad on teie teemast huvitatud. Lisaks on võimalik otseülekannet jagada teiste kasutajate kutsumisel või külalisena. See on võimalus oma nime reklaamimiseks ja mitmekülgse publikuni jõudmiseks.

3/5 Alustage Periscope’i ĂĽlekandmist ja jagage Twitteris – Foto: Reproduction / Emanuel Reis

Alustage Periscope’i mängimist ja jagage Twitteris – Foto: Reproduction / Emanuel Reis

Twitteri laevastik sarnaneb Facebooki lugude, Instagrami lugude, Snapchati ja WhatsAppi olekuga. See funktsioon võimaldab kaotatud fotode, GIF-ide, videote ja teksti saatmist 24 tunni jooksul ilma retweetimise, meeldimiste ja avalike vastuseta. Neile pääseb juurde kahel viisil: puudutades oma profiilifotot või ajaskaala ülemisel ribal valiku Muu laevastik kõrval. Nagu eespool mainitud suhtlusvõrgustikes, saavad ka teised profiilid saata vastuseid otsesõnumi kaudu.

Laevastik: kuidas kasutada Twitteri uut funktsiooni

Laevastik: kuidas kasutada Twitteri uut funktsiooni “Lood”

6. Jälgige kasutajaid, kes säutsuvad teie sarnastel teemadel

Teiste kontodega suhtlemine võimaldab teil luua kontaktide võrgustiku, kes jagavad teie huvisid. Niisiis, kui järgite profiili, millega teil on lähedased suhted, võite panna nad teid tagasi jälgima. Lisaks võite saada märguandeid profiilide kohta, mida teie sõbrad on hakanud jälgima, või nende suhtlemise kohta teiste inimestega. Twitteri soovitused on ka suurepärane võimalus leida sarnaseid teemasid.

4 viiest Twitterist näitab teie jälgijate profiili ja tegevusi, mis võivad teid huvitada – Foto: Reproduction / Emanuel Reis

Twitter näitab teile teie jälgijate profiile ja tegevusi, mis võivad teid huvitada – Foto: Reproduction / Emanuel Reis

7. Nähtavuse huvides vastake kuulsuste säutsudele

Kuulsate inimeste profiilidel on tuhandeid jälgijaid ja iga säuts soodustab teatud suhtlemist. Kui soovite oma profiili sellesse ruumi jätta, saate kuulsuste postitustele vastata, neid retweetida ja neile meeldida. Sõltuvalt teie sõnumist võivad teised profiilid teile huvi pakkuda ja hakkavad teid jälgima.

5/5 Kuulsuste säutsudele vastamine on strateegia, mis muudab teie Twitteri profiili nähtavamaks – Foto: Reproduction / Emanuel Reis

Kuulsuste säutsudele reageerimine on strateegia teie Twitteri profiili nähtavamaks muutmiseks – Foto: Reproduction / Emanuel Reis