Kuidas saata kvaliteetseid fotosid WhatsAppi kaudu: 4 sammu (piltidega)

Kuidas saata kvaliteetseid fotosid WhatsAppi kaudu: 4 sammu (piltidega)

WhatsAppi fotode kvaliteetseks saatmiseks ilma probleemideta on ainult 4 lihtsat sammu!

Kvaliteetsete fotode saatmine WhatsAppi kaudu võib olla väljakutse neile, kes pole rakendusega tuttavad. Hea on see, et rakenduse enda lihtsate funktsioonide abil saate suuri pilte saata telefoni, tahvelarvuti või isegi teenuse veebiversiooni kaudu. Ja see näpunäide kehtib ka videote kohta.

Ja see näpunäide kehtib ka videote kohta.

Miks on see funktsioon oluline?

Kui proovite foto või video üles laadida üle 16 MB kaudu Mis on valesti, vähendab rakendus pildikvaliteeti, et mitte kulutada liiga palju teie andmeplaanile ja isikule, kes faili saab. Kas olete kunagi mõelnud failide saatmise peale ja ei saa enam võrgus sirvida?

Igapäevaste postituste või sotsiaalvõrgustike jaoks ei tekita see suurt kahju. Lõppude lõpuks ei ületa pisipildid ja fotosalvestised tavaliselt rakenduse vaikepiiranguid.

Ainult siis, kui soovite või peate saatma kvaliteetseid fotosid aadressil Mis on valesti, muutub see tõke probleemiks.

Siin õpetatavate ressursside abil saate saata fotosid ja videoid kuni 100 MB.

Ja kuidas WhatsApp fotosid kvaliteetselt saata?

Mida teete, on fail saata dokumendina, selle asemel, et rakendusele foto või video kohta “öelda”. Järgige lihtsalt neid samme:

Samm 1: Avatud vestlus kuhu soovite oma pildi ĂĽles laadida.

2. samm: Valige saatmiseks nupp manus (Android-nutitelefonis tähistab seda ekraani allosas väike klipp).

Demo sammud: kuidas saata kvaliteetseid fotosid WhatsAppi kaudu

Klipi puudutamisel valige Pilt asemel Dokument

3. samm: ‘Galerii’ asemel valige ‘Dokument‘Valige Androidis’ Leia muid dokumente … ‘ja klõpsake järgmisel ekraanil vasakus ĂĽlanurgas menĂĽĂĽd ja pääsete juurde’Kujutised„IOS-is valige”Foto.

4. samm: Valige soovitud pilt ja vajutage ‘Saada.

Väga lihtne, eks? Vaata kaale pidage meeles, et korraga on võimalik saata rohkem kui üks pilt. Kõik, mida tuleb teha, on valitud sekundist kinni hoida. Seejärel saate kõik saadetavaks valida ja Androidis vajutage esildise esitamiseks käsku Ava, mis asub paremas ülanurgas.

Sellega Mis on valesti saadab teie nutitelefonis pilte samamoodi – see tähendab originaalsete mõõtmete, kvaliteedi ja suurusega. Välja arvatud see, mis asub ĂĽlal 100 MB sel juhul pole kohaletoimetamine võimalik.

Oma testides esitasime need esmalt fotodena tavalist meetodit kasutades ja seejärel dokumentidena. Esimene jõuab vastuvõtja kaaluni 57 KB ja teistel on 4,2 MB.

Võrdlus: kuidas WhatsApp pilte kõrge kvaliteediga saataSuurusevahe näitab, kuidas pildikvaliteet tavapärases edastuses kahjustub

Iseenesest näitab suurus juba fotode dokumentidena saatmist ära hoida seda Mis on valesti aastal suruma ja vastavalt tabelile kvaliteeti vähendada.

Ăśksikasjalikum foto vajab aga alati rohkem ruumi teie mälus. Seetõttu eelistage igapäevaste piltide vahetamisel “traditsioonilist” meetodit. Ta on juba mõelnud teie seadme optimeerimisele ja nutitelefoni täis mäluga seotud probleemide vältimisele.

Vastasel juhul võib teie seade hakata aeglaseks muutuma ja isegi külmuda, sõltuvalt iga päev vastuvõetud fotode ja videote sõnumite arvust.

Kas soovite rohkem teada saada Mis on valesti? Sellel rakendusel on palju huvitavaid funktsioone ja neile, kes seda palju kasutavad, võib olla tore, kui teil on see õpetus selle kohta, kuidas sõnumist kõik videod, pildid või heli eemaldada ilma teksti kaotamata.

Kui teil on veel kĂĽsimusi Mis on valesti, andke meile siin kommentaarides teada.