Kuidas saata WhatsAppis sõnumeid, ilma et peaksite kontakte telefoniraamatusse salvestama

Kuidas saata WhatsAppis sõnumeid, ilma et peaksite kontakte telefoniraamatusse salvestama

Üks ebamugavusi Mis on valesti see on tõsiasi, et ta tahab teid sundida lisama kõik kontaktid, kellega soovite suhelda, oma telefoniraamatusse. Isegi kui soovite lihtsalt kellegagi kiiresti ühendust võtta, pole teil tõelist võimalust kellegagi vestlust alustada ilma, et teda kalendrisse lisaksite.

Kuid nagu WhatsAppis tavaline, on ka pilte mis võimaldab teil saata sõnumeid inimestele, kes pole teie kalendris kirjas. Ja seda me õpetame teile selles artiklis.Need näpunäited pakkusid mõned meie lugejad artiklist aadressil WhatsAppi äri. Neid on mitu Otseteed IOS-i kasutajad teevad seda ja oleme valinud teile parimad.IOS-i otseteed (otseteed)

Oleme siin rakendusest paar korda rääkinud Otseteed, mis iOS 12-s on ametlikult ĂĽhendatud iPhone’i ja iPadi sĂĽsteemidega. See on vana sõnastus Töövoog, mille Apple omandas 2017. aastal. Eeliseks on see, et see võimaldab rutiinide loomist ja täitmist automaatselt, muutes kasutajate elu lihtsamaks.

Näiteks kui teil on kombeks enne fotode saatmist fotode suurust alati vähendada, saate luua rutiini (otsetee), mis teeb seda teie jaoks vaid ühe nupuvajutusega.

SEE Otseteed sĂĽsteemi integreeritud, kuid pole iOS-i installitud. Rakendus tuleb App Store’ist tasuta alla laadida (link).

Otseteed Otseteed

Samuti peate aktiveerima Internetist alla laaditud otseteede installimise. Järgmisel lingil on õpetus, mis õpetab seda tegema:

Seetõttu saate luua otsetee kellelegi sõnumi saatmiseks, ilma et peaksite teda enne kalendrisse lisama.

Saatke WhatsApp kellelegi väljaspool ühendust

Ă„rge muretsege, te ei pea koodist ĂĽldse aru saama. Oleme teinud otsetee teile valmis, nii et laadige see alla ja kasutage seda.


1. samm: laadige alla otsetee

Avage see artikkel oma iPhone’is ja puudutage allolevat pilti.

SEE Otsetee rakendus see töötab ka iPadis, kuid kuna te ei saa WhatsAppi tahvelarvutisse (ametlikult) installida, siis otsetee ei toimi. Nii et näpunäide on mõeldud ainult iPhone’ile.Paigaldamise ajal on esimene asi, mida ta küsib riigi kood, mis lisatakse numbrile automaatselt. See on vajalik, kuna WhatsApp aktsepteerib ainult standardset numeratsiooni ja kui te ei sisesta DDI ja DDD, ei saa see sõnumeid saata. Kui soovite lõpuks saata sõnumi teise riiki, saate seda koodi otsetee retseptis igal ajal muuta.

Samuti võib see taotleda juurdepääsu teie kontaktidele, kui te pole rakendusele Otseteed luba andnud. See on normaalne ja isegi soovi korral ei kasuta see otsetee teie kontakte, kui te seda ei soovi.


2. samm: installige avakuvale

Nüüd, kui teil on rakenduses otsetee rutiin, peame selle teile väga kättesaadavaks tegema. Seepärast sisestame avakuvale otseteed, täpselt nagu teie lemmikveebisaitide puhul.

Avage otseteede rakendus ja koputage kolme punkti just installitud otsetee nurgas.

Puudutage ekraani paremas ĂĽlanurgas olevat seadenuppu.

Valige suvand “Lisa avaekraanileJa järgige juhiseid, andke sellele mis tahes nimi. Seejärel on rakenduse ekraanil ikoon, millele pääsete otseteedele juurde vaid ĂĽhe puudutusega.


3. samm: Sõnumi saatmine

Olgu, oletame, et teil on mõni kaupmehe number või keegi, kes müüb kasutatud Apple Watchi, mis teid huvitab. Kuna see on ajutine, pole teil otstarbekas numbrit telefoniraamatusse lisada ja seejärel kustutada. Ja siin aitab teid otsetee.

Selle kasutamiseks puudutage lihtsalt rakenduse ekraanil selle ikooni ja see jõustub automaatselt.

Kui olete mobiilinumbri mällu kopeerinud, otsib selle otsetee ja küsitakse, kas soovite sellele sõnumi saata. Kui ei, palub ta kohe sisestada saaja numbri.

Pidage alati meeles pane DDD, isegi kui inimene asub sinuga samas linnas.

Pidage meeles, et rakendus Otseteed avab ainult klassikalise WhatsAppi, mitte äriversiooni. Kui teil on aga mõlemad versioonid installitud, küsib see teilt, kas soovite ärile üle minna.


Juurdepääs teatamiskeskuse kaudu

Praktilisem on juurdepääs vidinad rakendusest Otseteed otse teavitamiskeskuses. Seal näete juba telefoninumbreid, mille olete mällu kopeerinud või käsitsi sisestanud. Tõeline käsi roolis.


Selle väikese nipiga on nüüd palju lihtsam saata kiiresti sõnum kontaktile, kes pole teie kalendris. Rakenduse Shortcuts (ainult iOS-i jaoks) abil töötab see rutiin ainult iOS-i süsteemis.