Kuidas saate Messengeriga kustutatud kirju taastada?

Väga tüütu asi juhtub siis, kui keegi saadab teile sõnumi, kuid enne, kui te seda näete, kustutage see. Seetõttu oleme koostanud selle juhendi Messengeri kustutatud sõnumite taastamiseks, et seda tulevikus vältida.

Kui soovite teada, kuidas seda teha Facebooki messengeri kaudu, või kui olete kogenud sama probleemi ja soovite WhatsAppis sõnumeid taastada, lugege meie artiklit edasi, et võtame kõik teie kahtlused!

1. Kontrollige oma peidetud vestlust

Messengeri kustutatud sõnumite taastamise õppimise esimene samm on Messengeri peidetud vestluste kontrollimine. võib-olla peitsid selle, selle asemel, et seda kustutada; kui see nii on, on seda lihtne taastada.

Oluline on vaadata sõnumeid Messengeri brauseri versioonis, millele pääseb ligi kahel viisil. Esimene Messengeri veebisaidi kaudu ja teine ​​Facebooki enda kaudu. Klõpsake Messengeri õhupalli ja klõpsake akna allosas nuppuVaadake kõike Messengeri kaudu.

Nüüd olete Messengeri lehel, klõpsake valikul JärgmineVestlus ja vali Varjatud vestlus. V, leiate kõik Marketplace'i inimeste algatatud vestlused ja kõik peidetud vestlused.

vestlus

2. Kontrollige sõnumitaotlust

See on parim viis teada saada, kuidas taastada kustutatud kirjad Messengeri teel – see on koht, kus paljud vestlused saavad peituda. Siit leiate kõik sõnumid, mille saadavad inimesed, kes pole teie sõbrad ja kes pole kunagi teiega rääkinud.

Võimalik, et otsite sõnumit, mis on teie arvates kustutatud, kuid tegelikult on. Selle leidmiseks ka Messengeri lehe kaudu. Seal klõpsake järgmisel käigul Vestlus ja klõpsake nuppuSõnumi taotlus.

3. Kontrollige e-posti aadressi

Veel üks võimalus taastada Messengeri kustutatud kirjad teie konto või adressaadiga seotud e-posti teel. Vaikimisi saadab see messenger kõigi teie e-kirjadega vastu võetud sõnumite koopiad.

Seetõttu leiate kõik meilisõnumitest saadud sõnumid. Kui kasutate näiteks Gmaili, leiate selle kaustast "Sotsiaalne". Mis tahes e-posti teenuses on võimalik otsida kõike, mis vastu võeti. Kui see on kustutatud teade, võite paluda adressaadil meilisõnumit kontrollida.

kontrollige Messengeri kustutatud sõnumite taastamise kohta e-posti teel

4. Oad aitavad teisi

Veel üks viis kustutatud sõnumite taastamiseks Messengeri kaudu, paludes teisel inimesel saata teile vestluse koopia. Kui kustutate sõnumi või kogu vestluse, kustutage see ainult teie jaoks, siis on see adressaadile saadaval (kui see pole ka kustutatud).

5. Varundage sõnumid

See on ennetav näpunäide ega õpeta teile, kuidas Messengerist kustutatud sõnumeid taastada, aga kuidas neid kunagi enam kaotada. Selle sammu kaudu saate alla laadida kõik oma andmed sotsiaalvõrgustikes, lisaks on oluline fotode ülekandmine Facebookist teenusesse Google Photos.

Seda saate teha kas nutitelefoni rakenduse kaudu või brauseris Facebooki kasutades. Alustuseks selgitame, kuidas seda rakendusega teha.

Enne alustamist laadige alla link Androidi või iOS-i jaoks. Pärast sisselogimist klõpsake menüüd, mida tähistabkolm rida paremas ülanurgas Androidi jaoks ja paremas alanurgas iOS-i jaoks. Lohistage asukohta Seadistused ja privaatsus, avage ja klõpsake nuppu"Seaded".

varusõnumid, kuidas kustutatud sõnumeid Messengeri abil taastada

Minge nüüdTeie teave Facebookis klõpsa sellelLaadige oma teave alla. Nüüd saate valida sisu ja andmed, mida soovite alla laadida, sealhulgas kõik trükised, fotod ja videod, kommentaarid, sõnumid, lood ja palju muud. Samuti saate valida meediumikvaliteedi, olenemata sellest, kas see on madal, keskmine või kõrge, ja piirata alandatavat perioodi.

Selles näites soovime ainult sõnumit, seega klõpsake nuppu"Tühjendage kõik ruudud", kerige ekraanile ja minge "Sõnum". Seejärel minge ekraani alaossa ja valige kvaliteet "Kõrge" ja klõpsake nuppu"Loo fail". Kui protsess on lõpule jõudnud, saate teate, et saate oma sõnumi alla laadida!

varusõnumid, kuidas kustutatud sõnumeid Messengeri abil taastada

NĂĽĂĽd teate, kuidas kustutatud kirju tulevikus taastada!

Ja mida arvate meie näpunäidetest kustutatud sõnumite taastamiseks Messengeri kaudu?

Kas saate vanu sõnumeid taastada? Kas saame teid aidata? Jätke kommentaarides oma arvamus artikli kohta ja lugege ka meie juhendit, mis õpetab teile, kuidas teada saada, kas teid on Messengeri blokeeritud!