contador gratis Saltar al contenido

Kuidas saate teenust Google Now täiustada?

Kuidas saate teenust Google Now täiustada?

Android 4.1 Jelly Beanit installitakse seadmetesse iga päevaga üha enam, mis paneb üha rohkem inimesi kasutama selle kõige olulisemaid funktsioone: Google nüüd. Osa konkureerib Siriga, osa teie meelest, Google Now ütleb teile, kui kaua aega võtab töö, ilm ja annab teile näpunäiteid teie keskkonnas toimuva kohta. Kuigi sellel teenusel on tohutu potentsiaal, on Google uute funktsioonide juurutamisel olnud aeglane. Siiani ütleb rakendus teile põhimõtteliselt ainult ilma ja liikluse oleku teavet.

Kuid mõned kasutajad on nautinud Google Now uusi funktsioone. Redditi foorumis ütles keegi, et Google Now ütles talle, kuidas minna lähimasse H & Mi poodi. Mis juhtub, on see, et kasutaja sõbranna tegi H&M-is Chrome’i abil veebiostu, mistõttu Google Now ütles talle, kuidas sinna jõuda. See näitab, et Google analüüsib meie otsimisharjumusi, et leida häid soovitusi – mis võivad selle funktsiooni palju-palju üllatavamaks muuta.

Kujutage ette, et otsite kodus brauseris pitsarestorani. Jalutate ja Google Now hoiatab teid, et olete pizzeriast kilomeetri kaugusel, ja küsib, kas soovite juhiseid sinna jõudmiseks. See on tegelikult ainult jäämäe tipp: võime ette kujutada, et need teenused saavad lähikuudel palju kasulikumaks. Google Now saab …

  • Teavitage teid, kui olete kino lähedal, kus näidatakse äsja uuritud filmi.
  • Annab teile teada, millises läheduses asuvas kaupluses on veebis otsitavat toodet.
  • Teavitab teid, kui otsitava lennupileti hind langeb.
  • Teavitab teid sulgemisest või rongide hilinemisest.

Kuid tegelikkuses võib parendusi olla palju. Kui töötaksite Google’is, siis milliseid funktsioone lisate jaotisesse „Now”?