Kuidas saavad suured andmed leevendada lapsi kõige suuremaid probleeme?

Suurandmete abil saate leevendada kõige keerulisemaid probleeme, millega lapsed kogu maailmas kokku puutuvad. See on humanitaarmissioonil kokku tulnud teaduse ja kunsti valdkonna üksuste rühma Marble peamine eesmärk.

Marble selgitab organisatsiooni 2019. aastal käivitatud veebiplatvormil, kuidas ta kavatseb oma eesmärke täita. Teadlaste, ekspertide ja disainerite kokkutoomisel kasutab organisatsioon ettevõtte andmeid dekodeerimaks tegelikke sotsiaal-majanduslikke probleeme, mis mõjutavad lapsi kogu maailmas.

tek marm “data-title =” tek marm – kuidas saavad suured andmed lahendada mõned suurimad probleemid, millega lapsed silmitsi seisavad? – SAPO Tech ”> marmorist tek

Seejärel kasutab Marble akadeemilisi teadmisi saadud andmete põhjal teaduslike tööriistade ja lahenduste kavandamiseks ja testimiseks. Kuid luuakse ka tooteid ja struktuure, mis “muudavad tõendid tegudeks”.

Enesetappude, rände, rahvastiku liikumise habras kontekstis parem mõistmine, epideemiate ennustamine ja ennetamine ning linnade kaasavamaks muutmine on Marble konkreetsed eesmärgid. Selleks toetub see selliste partnerite abile nagu Unicef, Microsoft Research ja Harvardi humanitaaralgatus