Kuidas see pole Instagramis nähtav? Nimekirjas on peitmiseks kuus nõuannet

Muud sammud, mida saab järgida, on privaatreĹľiimi aktiveerimine ja lugude vaate peitmine teatud inimeste jaoks. Siin on kuus nõuannet Instagrami salaja kasutamiseks. Protseduuri saab rakendada suhtlusvõrgustikes Android-telefonides ja iPhone’ides (iOS).

Instagrami kümme funktsiooni igavate inimeste vältimiseks

Instagram hakkab lugudes võrgus olekut näitama: õppige kasutama

Instagram hakkab lugudes võrgus olekut näitama: õppige kasutama

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Vaadake lugusid anonĂĽĂĽmselt

1/6 Instagrami anonĂĽĂĽmsete lugude vaatajat – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Instagrami anonĂĽĂĽmne lugude vaataja – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Instagramis kuvatakse sõbra juttu vaadates alati teie nimi ja foto. Kuid on võimalik kasutada välist ja hõlpsasti kasutatavat rakendust lugude vaatamiseks ilma tähelepanuta. IPhone’is peate alla laadima rakenduse Story Ghost. Androidis peate installima Anonymous Stories Vieweri. Mõlemad on tasuta ja töötavad samamoodi: otsige lihtsalt kasutajanime ja vaadake lugusid, ilma et keegi seda teaks. Pange tähele, et rakendusel on juurdepääs piltidele, et profiilid oleksid avalikud.

2. Seadistage isiklik konto

2/6 paneb Instagrami profiili privaatsesse reĹľiimi – Foto: reprodutseerimine / Rodrigo Fernandes

Paneb Instagrami profiilid erareĹľiimi – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Konto privaatseks jätmise korral kuvatakse teie profiili ainult teie jälgijatele, see tähendab ainult inimestele, kellele olete andnud loa. Välised külastajad ei saa teie privaatsuse tagamiseks teie fotosid, videoid ega lugusid vaadata. Aktiveerimiseks avage profiili seaded, valige suvand „Privaatsus ja turvalisus“ ning seejärel valige „Konto privaatsus“. Seejärel aktiveerige isikliku konto aktiveerimisvõti.

3. Laadige alla otse veebisaidilt Direct

3/6 Teie kontaktid näevad, kas olete võrgus või olete viimati Instagram Directi avanud – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Teie kontaktid näevad, kas olete võrgus või olete viimati Instagram Directi avanud – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Vaikimisi näitab Instagram teid võrgus olles ja kuvab selle teabe Directis. Juurdepääs otsesõnumitele võib igaĂĽks teada, millal viimati sotsiaalvõrgustikesse pääsesite. Valiku keelamiseks ja rakenduse sirvimise ajal peidus pĂĽsimiseks peate pääsema seadetele, seejärel jaotisele “Privaatsus ja turvalisus” ning seejärel “Tegevuse olek”. Pange tähele, et lukustuse deaktiveerimisel ei näe te enam, millal teised inimesed võrgus on.

4. Blokeerige voopostituste jagamine

4 kuuest voogupostitusest saab jagada Instagrami lugudes kleebistena – Foto: Disclosure / Instagram

Voogpostitusi saab jagada Instagrami lugudes kleebistena – Foto: Avalikustamine / Instagram

Instagram võimaldab sõpradel jagada oma voo postitusi oma lugude kleebistena, luua nende fotode ja videote põhjal uusi lugusid koos oma kommentaaride ja arvamustega. Blokeerides selle uuesti postitamise loa, hoiate ära oma piltide leviku soovimatutele kasutajatele. Jagamise blokeerimiseks avage seadete menüü, seejärel käsk „Privaatsus ja turvalisus” ning lülitage välja valik „Jaga lugu edasi”. Kui teie profiil on privaatses režiimis, on see valik vaikimisi juba blokeeritud.

5. Jutte jagamise plokid

5 Instagrami kuuest funktsioonist võimaldavad teil lugusid jagada otsesõnumi kaudu – Foto: Avalikustamine / Instagram

Instagrami funktsioon võimaldab teil jagada lugusid otsesõnumi kaudu – Foto: Avalikustamine / Instagram

Otse kaudu on võimalik ka lugude jagamine blokeerida. Seda tehes kaob teie väike lugu lennukist ja teie sõbrad ei saa seda otse teistele inimestele sõnumiga saata. Blokeerimiseks avage menĂĽĂĽ, seejärel „Privaatsus ja turvalisus“ ja sisestage „Juhtimislood“. Sellel lehel lĂĽlitage võti “Luba jagamine” välja.

6. Peida lood kasutajate eest

Samuti on võimalik musta nimekirja lisada inimesed, kes ei soovi oma lugusid nende eest varjata – nad postitatakse teie profiilil tavaliselt teistele jälgijatele, kuid blokeeritud inimesed ei pääse sisule juurde. Selles loendis olevate inimeste registreerimiseks minge jaotisse „Privaatsus ja ohutus”, seejärel jaotises „Juhtimislood”. Seejärel minge valikule “Peida lood” ja lisage ennetatavad profiilid. Teine võimalus on luua parimate sõprade loend, kus te lähete teist teed ja loete kõige lähedasemad inimesed, et ainult nemad näeksid kõige intiimsemaid postitusi.

6/6 parimate sõprade loend võimaldab teil lugusid jagada valitud kasutajatega – Foto: Avalikustamine / Instagram

Parimate sõprade loend võimaldab teil jagada lugusid valitud kasutajatega – Foto: Avalikustamine / Instagram