Periscose "width =" 562 "height =" 400 "srcset =" https://matchstix.io/in/wp-content/uploads/2020/02/Bagaimana-cara-kerjanya-Prs-Kontra-Harga-dan-Cara-Mengunduh.jpg 562w, https: //www.melhoresaplicativos. com.br/wp-content/uploads/2019/08/Periscose2-300x214.jpg 300w, https://www.melhoresaplicativos.com.br/wp-content/uploads/2019/08/Periscose2-211x150.jpg 211w " ukuran = "(max-width: 562px) 100vw, 562px" />

Kuidas see töötab? Prs, miinused, hind ja kuidas alla laadida –

Periskoop on Twitteri tasuta rakendus. See on voogesituse rakendus, mis on videoĂĽlekanne, kuid erinevusega: ainult reaalajas video.

Ja lõppude lõpuks, kuidas Periscope töötab, millised on plussid ja miinused, kuidas seda alla laadida ja kasutada? Esitame siin seda ja muud olulist teavet rakenduse kohta. Vaata seda!

Kuidas Periscope töötab?

Periskoos

Periskoop on rakendus video voogesitamiseks reaalajas Twitteris ja teistes sotsiaalvõrgustikes. hämmastav tööriist neile, kes soovivad oma jälgijatega erinevalt suhelda, keskendumata ainult teksti- ja piltsõnumitele.

Niipea kui ta rakendusse siseneb, peab kasutaja pakkuma teavet oma Twitteri konto (või muu võrgu) kohta, nii et tema Periscope'i profiil integreeritakse automaatselt sotsiaalvõrgustikesse.

Pärast seda alustage lihtsalt oma profiilis video otseülekannet Twitteris ja teistes võrkudes. Kuigi see on Periskoobi peamine eesmärk, pakub see rakendus muid funktsioone.

Näiteks on võimalik vaadata ka oma sõprade videoid, lisaks populaarsetele (paljude vaadetega) inimestele, kellele kasutajad ei järgne.

Lisaks saavad kasutajad kutsuda jälgijaid videoid vaatama ja nendega suhtlema. Kuid seal on oluline detail: saadetud video on saadaval ainult 24 tundi.

Parim on see, et teil pole vaja saata professionaalset kaamerat, võite kasutada nutitelefoni või tahvelarvutit. Mida kõrgem on kaamera kvaliteet, seda parem.

Periskoobi edetabel

Periscope on täielik voogesituse rakendus Twitteri kasutajatele ja teistele võrkudele, mis pakub põhilisi ja väga tõhusaid funktsioone. Väga hõlpsasti kasutatav rakendus, millel on ilus ja meeldiv liides, mis vallutab selle tööriistaga esmakordse kokkupuute.

Rakenduse funktsioonid on selgelt saadaval ja hõlpsasti juurdepääsetavad, mis optimeerib Periskoobi kasutamist, vaid paar koputust ekraanil reaalajas video käivitamiseks.

Periskoos

Lisaks võimaldab see rakendus paremat kontakti jälgijatega, kes saavad väikese südamega videotele meeldimisi anda, aidata Twitteris profiile ja lehti paremal järjestada, samuti edastada.

Ainus, mida kasutajad peavad mõne nutitelefoni ja tahvelarvuti rakenduste käivitamiseks aeglaseks, st see võib põhjustada jõudlusprobleeme.

Samuti on veel üks oluline probleem: selleks, et videoid saaks edastada kvaliteetselt, peavad need olema ühendatud Wi-Fi-võrguga või kasutama andmeplaani (sel juhul olge ettevaatlik, et kogu oma pakettaknad ei kuluks ühe saatega).

Periskoobi plussid ja miinused

Nii nagu teistelgi rakendustel, on Periscope'il mitmeid plusse ja miinuseid, millega peavad arvestama kasutajad, kes soovivad voogesitustööriistu alla laadida ja kasutada. Siin on peamine:

Pro / periskoobi eelised

  • Twitteri ja teiste võrkudega integreeritud tasuta voogesituse rakendus, mis hõlbustab videote kuvamist sotsiaalvõrgustikes;
  • Twitteri jälgijate ja muude võrkudega suhtlemise erinevad vormid;
  • Kasutusmugavus, funktsioonid ja ressursid on kasutajatele selgelt kättesaadavad, kes pääsevad sellele ligi, nutitelefoni või tahvelarvuti ekraani pisut puudutades.
  • Vaadake ilus ja lõbus, mis muudab kasutajakogemuse erilisemaks.

Periskoobi miinused / kaotus

  • Rakenduste avamisel on jõudlus aeglane, sõltuvalt seadmest, kuhu Periscope on installitud. Ăśldiselt ei ole selle probleemiga silmitsi tugevamad nutitelefonid ja tahvelarvutid.

Periskoobi hind

Nagu varem öeldud, on Periscope tasuta rakendus, nii et laadige see alla ja kasutage seda tavaliselt. Kuid rakendusesiseste ostude korral vabastatakse mõned konkreetsed funktsioonid. Seega, kui soovite seda kasutada, on see võimalik alles pärast tööriistas märgitud summa tasumist.

Periskoos

Kuidas alla laadida Periskoopi

Periskoop on rakendus, mida on lihtne alla laadida ja installida. Selle protseduuri kiireks läbiviimiseks vaadake altpoolt samm-sammult:

  • Pääsete rakenduste poodi oma nutitelefonist või tahvelarvutist;
  • Tippige otsinguväljale Periscope;
  • Laadige rakendus alla ja oodake, kuni install automaatselt lõpeb;
  • Puudutage rakenduse ikooni ja avage konto. Kui soovite, võite selle sammu vahele jätta, edastades Periscope'ile lihtsalt oma Twitteri konto andmed.