Kuidas sisestada kirjeldus gruppi WhatsApp

WhatsAppi täiustused küpsevad aeglaselt ja vähehaaval avastame sellele suhtlusvahendile uusi täiendusi. Viimane, kes tuleb, on looge grupis kirjeldus. Huvitavad uued funktsioonid, mida saame rakendada lihtsalt ja mõne sammuga.

WhatsAppi kirjeldus

Kirjelduste lisamine WhatsAppi rühmadesse on informatiivsem kui teised. See on kirjeldavat tüüpi pealdis, mis lisab andmeid selle rühma kohta, kuhu me kuulume. See pole midagi uut, et peaksime süütama ilutulestiku ja looma austuse jaoks puhkuse, kuid vähemalt täiustab see rakendust pidevalt, et see oleks võimalikult täielik.

Selle kirjelduse lisamine ühte meie rühma on üsna lihtne. Esimene asi, mida peame tegema, on juurdepääs grupi teabele: midagi, mida me saame teha, puudutades selle nime, kui oleme juba vestluses või menüüst (puudutades paremal üleval), kui valime rakenduse põhiekraanilt rühma. Niisiis, näeme grupifoto all uut funktsiooni ja seda puudutades saame luua kirjelduse.

WhatsAppi kirjeldus

Kirjeldus töötab täpselt nagu kõik teisedki WhatsAppi tekstiväljad, nii saame teksti ja emotikone kasutada nii, nagu soovime. Kui olete valmis, puudutage kirjelduse salvestamiseks lihtsalt nuppu “OK”. NĂĽĂĽd näeme seda grupi teabe ekraanil ja vestluses olev teade näitab, et kirjeldust on muudetud. Samuti pole selleks vaja administraatorit olla, sest kõik gruppi kuuluvad saavad sisestada või muuta kirjeldust, samuti grupi nime või pilti.

WhatsAppi kirjeldus

WhatsApp Messenger Androidile Uptodownis [APK] | lae alla