Kuidas suurendada / vähendada fondi suurust iPhone'is, iPadis ja iPod touchis

Tõenäoliselt on teil pereliikmeid või sõpru, kes on väsinud ega näe asju nagu vanasti. Või äkki on teil oma nägemisprobleemid ja ülesanne jätkata oma mobiiltelefonilt midagi lugemist. Pange tähele, et iPhone'i, iPadi ja iPod touchi konfigureerimiseks on nii, nagu tähed muutuvad, nagu soovite.

Selleks järgige lihtsalt allpool toodud samm-sammult:

  1. V sisse Ekraani reguleerimine ja teksti suuruse heledus;
  2. Lohistage liugurit kĂĽljele ja valige soovitud kirjasuurus.

Seadistage iOS-is suurem font

Kui seadet on värskendatud ja see töötab iOS 11-ga, on võimalik sisestada otsetee teksti suuruse muutmiseks otse juhtimiskeskuse kaudu!

  1. V sisse Juhtimiskeskuse sätted Reguleerige juhtimist;
  2. Otsige ĂĽles "Teksti suurus" ja vajutage vasakul olevat "+" nuppu.

Sel viisil fondi suuruse hõlpsamaks muutmiseks libistage keskosa avamiseks ja iga fondi puudutamiseks sõrmega ekraani alt ülespoole (puutetundliku ID-ga iPhone) või paremas ülanurgas alla (iPhone X). nupp / otsetee.

Kui selles konfiguratsioonis saadaolev maksimaalne suurus ei kattu, on hõlbustusseadetes saadaval võimalus ka suurema suuruse jaoks. Sellele juurdepääsemiseks järgige allolevat sammu:

  1. V sisse Üldised juurdepääsetavuse seaded Suurem tekst;
  2. Suvandi avamiseks aktiveerige valik "Suurem suurus";
  3. Lohistage juhtnupp soovitud kirjasuurusele.

Seadistage iOS-is suurem font

Nagu Apple teatas, võib väga suur kirjasuurus mõne nupu ja muude rakenduste funktsioonide esitamist takistada. Seetõttu on hea analüüsida ideaalset suurust, vähendamata selle kasulikkust.

Minu kasutatud rakendus ei ole fonti muutnud, mis nĂĽĂĽd saab?

Saadaval on rakendusi, mida pole kohandatud dünaamiliste allikate funktsiooniga (Dünaamiline tüüp) iOS-ist. Rakendus peab sisemises konfiguratsioonis sisaldama võimalust muuta fondi suurust muude ressurssidega. Otsige teda

Jagage seda artiklit kindlasti oma pere või sõpradega, kes soovivad iOS-i fondi suurust suurendada.