Kuidas taotleda App Store'i rakenduses tehtud valede ostude eest tagasimakset

Kuidas taotleda App Store’i rakenduses tehtud valede ostude eest tagasimakset

Mõnikord vajame viisi, kuidas saada rakenduses makseid. Kas sellepärast, et mõned lapsed sattusid mõne mängu pärast vaimustuma, või mõni ebaselge reklaam käis meid petmas. Õnneks pakub Apple üsna lihtsat viisi, kuidas rakenduses tehtud ostude eest raha tagasi küsida. Vaadake allpool, kuidas seda teha.

Kõigepealt on oluline märkida, et seda ressurssi ei tohiks kasutada kuritarvitavalt. Apple on ebaseadusliku eelise saamiseks tagasimaksetaotlusi alati aktsepteeriv, kui ta pole teadlik, et teete seda korduvalt. Pidage ka meeles, et kui olete raha tagasi taotlenud, pole teil enam juurdepääsu ostetud ressurssidele ja te ei saa neid enam osta.

Juba mõnda aega õpetame siin, kuidas seda protsessi läbi programmide teha iTunes arvuti. Selles uues õpetuses näitame teile siiski Apple’i veebisaiti, mis võimaldab teil seda teha ka iOS-i kaudu.


Taotlege tagasimakset selle saidi kaudu

See meetod võimaldab teil tellida nii iOS-ist kui ka arvutist. Järgige samme:

Samm 1: KĂĽlastage Apple’i probleemide aruandluse veebisaiti: http: //reportaproblem.apple.com/

Teata Apple'i muredest

2. samm: Logige sisse oma App Store’i kontoga.

3. samm: Valige selle kategooria vahekaart, mille tagasimakset soovite taotleda. Kui see on rakendus, valige vahekaart Rakendus.

Teata Apple'i muredest

4. samm: Otsige tehtud ostude loendit ja valige nupp Aruanne.

õunaõli3

5. samm: Avaneb kast, kus on teave selle kohta, millisest seadmest osteti. Seejärel näete menüüd, kus saate valida põhjuse, miks te tagasimakset taotlete. Valige üks neist või kirjutage midagi üles, kui teie põhjused erinevad loetletud põhjustest.

õunasiit4

6. samm: Klõpsake nuppu Saada.


Tavaliselt saate 48 tööpäeva jooksul töötajatelt vastuse, öeldes, et saate oma juhtumist aru ja teie raha tagastatakse. Võimalik, et ta ütleb ka, et Apple ei tee selliseid asju ja ta teeb erandi, kuid see on sellepärast, et nad soovivad vältida seda tüüpi taotluste kuritarvitamist. Brasiilia seadused tagavad Interneti kaudu tehtud ostude tagastamise 7 päeva jooksul.

Nagu näete, on vale või soovimatu ostu eest tagasimakse taotlemine väga lihtne. Kasutage neid ressursse säästlikult ja terve mõistusega, et meil oleks tulevikus selliseid rajatisi alati olemas.