contadores estadisticas Saltar al contenido

Kuidas tasuta muusikat alla laadida saidil Last.fm: samm-sammult

Last.fm on alati olnud suurepärane sait oma lemmikmuusika kuulamiseks ja uute artistide avastamiseks. Ainult vähesed inimesed teavad, kuid seal on ka võimalusi mõne loo allalaadimiseks, kui neil on selleks vabadus. See sobib suurepäraselt kõigile, kellele meeldib muusikat võrguühenduseta teha, et seda igal ajal kuulata, või lihtsalt neile, kes otsivad võimalusi veebist muusika allalaadimiseks. Mis on lahe, et see on suhteliselt lihtne, ehkki seda piirab mõnevõrra saadaval olevate lugude arv. Kui soovite teada saada, kuidas Last.fm-ist tasuta muusikat alla laadida, lugege allpool meie näpunäiteid!

Kuidas tasuta muusikat alla laadida saidilt Last.fm

Nagu eespool mainitud, saate saidilt tasuta muusikat alla laadida, kuid piiratud viisil. Positiivse poole pealt on Last.fmil nimekiri, mis näitab kõike, mida saab tasuta alla laadida. Sellesse loendisse pääsete lingi kaudu.

Nagu näete, on sellel saidil veebis muusika allalaadimise loend üsna suur. Seal on kümneid lugusid erinevatelt artistidelt ja erinevatest ?anritest, nii et saate seda tõesti nautida. Seda silmas pidades näitame teile samm-sammult, kuidas alla laadida Last.fm-ist tasuta muusikat:

Samm 1: alustamiseks avage varem näidatud tasuta muusika leht saidil Last.fm ja vaadake saadaolevaid laule. Siit peate leidma allalaaditava muusika.

Kuidas tasuta muusikat alla laadida Lastfmi näpunäidetest

2. samm: kui leiate palju laule, mida te ei tea, saate neid kuulata enne, kui otsustate saidilt veebis muusikat alla laadida. Selleks klõpsake lihtsalt ekraani vasakus servas asuvat nuppu "Esita".

Kuidas Lastfmil tasuta muusikat alla laadida, kuulake

3. samm: kui olete kindel, et soovite muusikat alla laadida, klõpsake lihtsalt allanoole nuppu. See asub ekraani paremas servas, nagu on näidatud alloleval pildil:

alla laadida lastfm-il

4. samm: siis peate valima valiku "Salvesta fail". Lõpetamiseks klõpsake nuppu "OK", misjärel lugu salvestatakse arvuti allalaadimiskausta.

muusika allalaadimine lastfm-il

Seal on teil nüüd esimene oma arvutisse Last.fm alla laaditud tasuta muusika. Väga lihtne, eks ?!

Sama saate teha ka teiste tasuta allalaaditavate lugude puhul. Väärib märkimist, et laulud, mis pole saadaval, näitavad allalaadimisnupule klõpsates erinevates poodides hindu.

Praegu pole Last.fm-is tasuta muusika allalaadimiseks väga lihtsat meetodit, kui seda pole selles loendis. On ainult pahatahtlikke veebisaite ja programme, mis lubavad laule alla laadida, kuid lõpuks laadivad viirused oma arvutisse alla.

Seega, ole ettevaatlik ja lõpuks on parem kasutada tasuta muusika allalaadimiseks mõnda muud saiti, kui su lemmikut pole täna Last.fmi nimekirjas.

Kas teile meeldivad näpunäited?

Kas kasutasite meie näpunäiteid, et õppida, kuidas tasuta muusikat veebisaidilt Last.fm alla laadida? Nii et ärge unustage jätta oma kommentaarid meile teada, mida arvate ja kas on ka muid seda tüüpi näpunäiteid, mida soovite siin näha. Kuni selle ajani avage lihtsalt võrguühenduseta muusika, mille olete saidile alla laadinud.