contador gratis Saltar al contenido

Kuidas tasuta muusikat alla laadida saidilt Musopen.org

Kuidas tasuta muusikat alla laadida saidilt Musopen.org

Muusika kuulamine on sel ajal laialdaselt omandatav komme, kuid probleemiks on nende kättesaamatus. Selle ümberhoidmiseks koostasime juhendi muusika allalaadimiseks Youtubest ja SoundCloudist. Nüüd on aeg selgitada, kuidas alla laadida tasuta muusikat saidilt Musopen.org.

Kui soovite selle kõige juurde jääda ja pääseda juurde tasuta klassikalisele muusikale, jätkake lugemist!

1. Mis on Musopen.org?

Enne kui saate teada, kuidas Musopen.orgist tasuta muusikat alla laadida, peate teadma, mis platvorm on ja kuidas see töötab.

Musopen on Californias Tarzanas asuv mittetulundusühing, mille käivitas Aaron Dunn 2005. aastal. Musopen soovib "muusikat vabastada", pakkudes avalikkusele tasuta muusikat ilma autoriõiguse piiranguteta.

See pakub lisaks avalikus omanduses olevate klassikalise muusika salvestiste rahastamiseks raha kogumiseks ka suurt üldkasutatavate salvestiste ja partituuride raamatukogu.

See platvorm töötab freemium-mudeli järgi, kus palju sisu on tasuta saadaval, võimaldades teil palju võrguühenduseta muusikat. Premium HD-allalaadimine nõuab tellimist.

Mida

Autoriõigused?

Autoriõigused on loovkirjaniku õigus keelata teistel oma teose kasutamist teatud asjade jaoks, sealhulgas kopeerimiseks ja esitluste tegemiseks.

Avalik domeen?

Et mõista, kuidas alla laadida veebisaidilt Musopen.org tasuta muusikat ja pääseda juurde mitmesugusele võrguühenduseta muusikale, peab teil olema ettekujutus, mis on üldkasutatav. Lühidalt tähendab see kõiki teoseid ja teoseid, mis pole autoriõigustega kaitstud, see tähendab, et neid saab takistusteta kasutada, kopeerida ja levitada.

Teos muutub mitmel viisil üldkasutatavaks, näiteks autoriõiguse lõppemisega, kui teos ei vasta autoriõiguse tingimustele või kui looja on selle pühendanud avalikkusele.

2. Kuidas laadida alla muusikat saidilt Musopen.org?

Kui soovite muusikat veebist alla laadida, on see teie jaoks üks parimaid võimalusi. Selles leiate kõige erinevamate autorite, näiteks Johann Sebastian Bachi, Wolfgang Amadeus Mozarti, Ludwig van Beethoveni, Frdric Chopini ja Franz Schuberti klassikalisi teoseid.

Allalaadimiseks peate külastama platvormi ametlikku veebisaiti ja sisse logima või looma konto, kui teil seda veel pole. Selleks klõpsake paremas ülanurgas rohelisel koonusel ja jätkake "Loend".

registreerige, kuidas tasuta muusikat alla laadida saidil Musopen.org

Konto loomisel leiate kolm võimalust:"Võta","Liige" ja"Helde". Alguses klõpsake sinist nuppu, mis ütleb"Loend"sisene"Võta".

Sisestage lihtsalt oma nimi, e-posti aadress ja parool ning klõpsake nuppu"Telli", allpool. Teid suunatakse teie profiilile, kus saate muuta oma plaane, muuta teatud sätteid, taotleda palgatud muusikuks või õpetaja palkamiseks.

registreerige, kuidas tasuta muusikat alla laadida saidil Musopen.org

Otsige lihtsalt üles see, mida soovite alla laadida"Otsing" valige ekraani ülaosas laul, mida soovite alla laadida. Altpoolt klõpsake allalaadimiseks sinist ikooni. Kui see on kollane, on selle allalaadimiseks vaja premium-kontot.

Otsin

Selle kohta, kuidas alla laadida Musopen.org-ist tasuta muusikat, võite minna muusikalehele ja valida sama allalaadimisikooni abil, millise loo soovite alla laadida.

kuidas alla laadida tasuta muusikat saidil Musopen.org

saate alla laadida, kuidas tasuta muusikat alla laadida saidilt Musopen.org

Mis vahe on Take, Member ja Benefactor?

üsna lihtne: plaan "Võta" see on tasuta, kuid sisaldab mõningaid piiranguid. Selles režiimis saate muusikat veebist alla laadida ainult viis korda päevas. Oluline on mainida, et helikvaliteet on madal ja muusika käivitamise ajakava on standardne.

Plaan"Liige" pakub rohkem eeliseid: sellega saate HD-vormingus alla laadida nii palju muusikat kui soovite, lisaks sellele, et teil on HD-raadiole juurdepääs ja saate muusikat vastu võtta kuni kaks nädalat ette. See maksab aga 55 dollarit aastas.

Lõpuks"Helde" see maksab 20 dollarit kuus või 240 dollarit aastas, üsna soolane. Sellel on samad eelised kui"Liige", pluss saab tellida muusikat.

Mis vahe on Take, Member ja Benefactor?

3. Mida saaksin veel Musopenis teha?

Kui teadmisest, kuidas tasuta muusikat veebisaidilt Musopen.org alla laadida, ei piisa ja soovite sellel saidil rohkem ära teha, siis ärge muretsege: see on võimalik!

Musopeni kaudu on teil juurdepääs kahele hämmastavale rakendusele, raadiole ja tavapraktikale. Esimesega on teil juurdepääs tasuta HD-muusika voogesitusele, seda saab nutitelefonis kuulata või kõlaritega siduda.

Viimase abil saate harjutada pillimängu, jälgida, kui kaua olete iga päev mänginud, seada iganädalasi eesmärke, kui teil on raskusi, saate abi küsida ja palju muud.

Lisaks leiate veebisaidilt ka eraõpetajaid, kes õpetavad mängima kõige erinevamaid instrumente, näiteks viiulit, viiulit, flööti ja klaverit.

Mida saaksin veel Musopenis teha? kuidas alla laadida tasuta muusikat saidil Musopen.org

Niisiis, mida arvate meie artiklist selle kohta, kuidas tasuta muusikat alla laadida saidilt Musopen.org?

Jäta oma kommentaarid kommentaaridesse, kui saiti juba tunned või kui tead, et keegi teine ​​laadib muusikat alla ilma midagi maksmata. Ärge unustage vaadata ka seda, kuidas videoid ja muusikat Androidist YouTube'i alla laadida ilma midagi installimata!