Kuidas tasuta muusikat arhiivist alla laadida

Kuidas tasuta muusikat arhiivist alla laadida

Ehkki paljud inimesed seda eriti ei tunne, on tasuta muusikaarhiiv suurepärane sait veebist muusika otsimiseks ja allalaadimiseks. Kõik laulud on tasuta ja neid saab ilma midagi maksmata alla laadida ja isegi teistes videotes või projektides kasutada. Muidugi, te ei leia kuulsat muusikat ega populaarseid artiste, kuid see on siiski hea sait millegi konkreetsema jaoks. Seetõttu oleme koostanud juhendi, mis õpetab teile tasuta muusika arhiivist tasuta muusikat alla laadima.

Kui teil on selle kohta huvi, vaadake lihtsalt meie näpunäiteid allolevas õpetuses. Nii et saate oma muusikat võrguühenduseta nautida igal ajal!

Kuidas tasuta muusikat arhiivist alla laadida

Tasuta muusika arhiivist saab tasuta muusikat alla laadida mitmel viisil. Samuti on olemas teatud filtrid, mille abil saate muusikat kasutada ka muud tüüpi sisus, näiteks videotes. Selgitame seda paremini allpool.

Samm 1: alustamiseks avage veebisait veebisait ja klõpsake nuppu "Otsi FMA".

kuidas tasuta muusikaarhiivi õpetuses alla laadida tasuta muusikat

2. samm: järgmisel ekraanil näete palju erinevaid võimalusi ja sakke. Kõige olulisemad neist on vahekaart "Kuraatorid" (kus loetletakse saidi kuraatorid), "Žanrid" (mis eraldavad saidil erinevad muusikažanrid) ja "Diagrammid" (mis näitab hiljuti saidil olevate lugude vastu huvi tundmise taset).

kuidas tasuta muusikaarhiivi vahekaardil tasuta muusikat alla laadida

Põhimõtteliselt saate seda vahekaarti kasutada mis tahes laulu leidmiseks, mis teid huvitab.

3. samm: kui soovite kasutada näiteks vahekaarti "Žanr", asetage hiir kursori kohale. See näitab juba kõiki saadaolevaid žanre. See on suurepärane võimalus tasuta muusika arhiivist alla laadida, kui soovite midagi kindla žanriga.

kuidas alla laadida tasuta muusikat tasuta muusikaarhiivi Ĺľanris

4. samm: Muidugi, kui teil on see laul juba olemas, võite kasutada otsinguvälja. Isegi paremal küljel on mitu filtrit.

kuidas tasuta muusikaarhiivi otsingus tasuta muusikat alla laadida

5. samm: jaotises "Litsents" saate valida loo jaoks vajaliku litsentsi tüübi. D valida üldkasutatava, kommertskasutuse, remiksides või videotes kasutamise jms vahel. See sõltub rohkem sellest, millist tüüpi muusikat soovite alla laadida.

kuidas tasuta muusikaarhiivi litsentsi abil tasuta muusikat alla laadida

6. samm: Selles otsinguväljas saate ikkagi soo valida, kasutades koos teisi filtreid. Lahe on see, et sellel vahekaardil saate valida rohkem kui ühe muusikažanri, erinedes sellest, mida me varem nägime.

muusika arhiivis

7. samm: kui soovite, võite klõpsata nupul "Muu", et valida soovitud loo minimaalne ja maksimaalne pikkus. See võib olla väga kasulik neile, kes otsivad näiteks oma projekti jaoks midagi kindla kestusega.

muusika allalaadimine arhiivi

8. samm: nii saate saidilt lugusid leida, kuid nüüd on aeg õppida, kuidas saidilt tasuta muusikat alla laadida. Pärast soovitud loo leidmist näete mängija paremal küljel allanoolt.

muusikaarhiivi allalaadimine

9. samm: klõpsake alustamiseks sellel noolel ja pärast muusika esitamist suunatakse teid teisele lehele. Paremklõpsake mängijat ja valige suvand "Salvesta heli nimega …".

salvesta heli nimega

Laske nüüd allalaadimisel lõpetada ja nautige muusikat vastavalt oma soovile. Kõik muidugi vastavalt litsentsidele, mis igas vahemikus lubatud.

Küll aga näete, kui lihtne on tasuta muusika arhiivist alla laadida muusikat, eks ?! Sama protseduuri saate teha kõigi saidil olevate lugudega, muutes elu lihtsamaks neile, kellele meeldib muusikat võrguühenduseta kuulata.

Kas teile meeldivad näpunäited?

Kas kasutasite meie näpunäiteid, et õppida tasuta muusika arhiivis tasuta muusikat alla laadima? Nii et ärge unustage jätta oma kommentaarid meile öeldes, mida arvate ja kas on ka muid selliseid näpunäiteid, mida soovite siin näha.