Kuidas te Google Mapsi kasutate? [Guia Completo]

Kuidas te Google Mapsi kasutate? [Guia Completo]

Kui olete nutitelefonide maailmas uus, ei pruugi te teada, kuidas Google Mapsi kasutada. See on üks parimaid kaardiplatvorme, mida saab kasutada, väga täielik ja hõlpsasti kasutatav.

Jätkake meie artikli lugemist ja vaadake täielikku juhendit, kuidas sellest kõike ekstraheerida!

1. Mida teeb Google Maps?

Kui te ei tea seda enne, kui oleme selgitanud, kuidas Google Mapsi kasutada, räägime sellest, mis see on.

See on kaardiplatvorm, mis on saadaval kõigi parimate Interneti-brauserite jaoks kõigi nutitelefonide jaoks. Sellel on mõned väga huvitavad funktsioonid, mis võimaldavad teil leida aadresse, kontrollida marsruute, vahemaid ja sõiduaegu erinevate punktide vahel ning seda saab isegi kasutada tänavavaade tee nägemiseks.

Mis on Google Maps? Kuidas Google Mapsi kasutada?

Igaüks, kellel on see mobiilseadmes (mida on peaaegu kõik), saab seda kasutada tasuta GPS-na, mis toimib väga sarnaselt Waze'iga, kuid võib-olla parem.

Lisaks võimaldab see teil satelliitpilte näha kõige põhilisemate kaartide kõrval. Nende kaudu näete kergendust, linnu ja palju muud.

2. Kuidas Google Mapsi kasutada?

Nii et võite selle hämmastava tööriista kasutamise alustama, et kõigepealt kindlaks teha, kus seda kasutate: arvutis või nutitelefonis. Esimesel juhul järgige linki ametlikule veebisaidile.

Kui aga enamik inimesi eelistab seda oma mobiiltelefonides kasutada, on vaja alla laadida tasuta rakendus Androidi Play poe või iPhone'i jaoks App Store'i kaudu.

Kui kõik on valmis, õpetame teile, kuidas seda kasutada mitmesuguste funktsioonide jaoks, sealhulgastänavavaade, marsruudi ja vahemaa mõõtmine.

Otsige asukohta või aadressi

Rakenduse esmakordsel avamisel peab see lubama rakendusel teie asukoha leida. Selle abil leiate ekraani, mis näitab teie asukohta (tähistatud sinise punktiga).

Vaadake selle ekraani ülaosas riba, mis ütleb"Otsi siit". Sisestage kõik, mida soovite leida, olgu see siis riistvara kauplus, pagariäri, konkreetne aadress või mis iganes soovite. See rakendus näitab teile parimaid tulemusi.

Koha või aadressi otsimine Kuidas Google Mapsi kasutada?

Parandamiseks võite lisada näiteks teatud otsinguterminid"Minu ligi",Linnas x. Sel juhul see juhtub"Riistvara minu lähedal" võiRiistvara So Paulos.

Kasutage tänavavaadet

Peaaegu kõigi Brasiilia (või maailma) linnade tänavatel kõndimiseks kasutagetänavavaade Google Maps on parim valik.

Selleks tuleb kõigepealt sisestada aadress, mida soovite näha, enne kui kaart selle leiab. Seejärel vaadake paremas ülanurgas menüüd, mille hulgas on mitu valikuttänavavaade. Klõpsake selle aktiveerimiseks.

Seejärel vaadake sinist kasti, mis tähistab kõiki teid, mida selle tööriistaga näha saab. alustamiseks klõpsake lihtsalt ruudustikul, mida soovite näha!

Võite vaate vaatenurka pöörata ükskõik millise nurga alt, klõpsates keskel oleval sinisel ribal, et jalutada, näete rohkem, võite leida uusi linnu ja isegi d suumida.

Mõõda vahemaa

Kui te ei tea täpset kaugust kodust oma tööni, kahe linna vahel, oma lemmikturuni või kahe teise punktini, kuid olete sellest huvitatud, saate selle nägemiseks kasutada rakendust Google Maps.

Selle saavutamiseks tuleb kõigepealt kindlaks määrata lähtepunkt, klõpsates ja hoides all, et tihvt soovitud kohta asetada. Avaneb ekraan, mis sisaldab mitmesugust teavet punkti kohta, nagu aadress, koordinaadid ja palju muud.

Kauguse mõõtmine Kuidas Google Mapsi kasutada?

Kohe selle koha pildi kohal on nupp, mis ütleb"Mõõtke vahemaad". Mõõtmise alustamiseks klõpsake. Nüüd peate kauguse nägemiseks kaarti lohistama, et saaksite klõpsata "Lisama uue peatuspunkti sisestamiseks.

Laadige alla võrguühenduseta kaardid

Veel üks väga hea asi, mida selle rakendusega teha saate, on kaartide allalaadimine võrguühenduseta kasutamiseks, kui teil pole Interneti-ühendust. See tähendab, et kui reisite välismaale või kui teie andmeplaan saab otsa, pole probleeme, on ikkagi võimalik see ise üles leida!

Selleks peate esmalt avama rakenduse vasakul küljel asuva menüü ja klõpsama Võrguühenduseta kaart. Nüüd saate klõpsates valida kaardi, mille soovite alla laadida Valige oma kaart .

Võite lohistada ja suumida, et otsustada, millist piirkonda soovite alla laadida. See rakendus näitab ka seda, kui palju mäluruumi kaart mahutab.

Vaadake juhiseid

Kui soovite näha marsruute ja marsruute, siis teadke, et seda funktsiooni saavad kasutada kõik, kes kasutavad Google Mapsi. väga lihtne kasutada, klõpsake lihtsalt nuppu paremas alanurgas, mis ütleb "Mine".

Järgmisel ekraanil on aeg kindlaks teha päritolu, mis võib olla teie praegune asukoht, mille määrab GPS. Valige sihtkoht, kuhu soovite minna, ja rakendus näitab parimat marsruuti. Samuti võite valida parimate liikumisviiside kas auto, mootorratta, bussi, jalgratta, jalgsi või transpordirakendusega.

Ja mida arvate meie juhendist Google Mapsi kasutamiseks?

Jäta kommentaar, kui sa juba tead platvormi ja kui see sulle meeldib, siis ütle ka, kui me aitame sind milleski. Ärge unustage tutvuda meie juhendiga Google'i tõlke laienduse kasutamiseks Google Chrome'is ja Google Mapsi probleemide tõrkeotsinguks!