RAÄŚUNALNIK

Kuidas teada saada, kas teie telefoni aku on ühendatud või probleem

Tõsi, tänapäeval ei hoia me nutitelefone tavaliselt nii kaugel, et aku tuleb välja vahetada. Brasiilias on seadme vahetamise aeg keskmiselt poolteist aastat, ammu enne, kui aku näitab kõige tõsisemaid kulumisjälgi.

ANDROIDPIT-i aku 1

Eemaldatav aku: seda raskem on leida / © NextPit

Siiski on oluline märkida, sest teil võib olla vana nutitelefon või teie uus telefon võib tõesti vajada varasemat aku remonti, põhjustades tõsiseid probleeme. Enne kui räägime mis tahes rakendusest või tarkvarast, pidage meeles neid väheseid füüsilisi märke:

  • Puhutud aku (juhtudel, kui akut saab eemaldada, aga ka siis, kui näete seadme tagakĂĽljel ebanormaalset tõusu);
  • Nutitelefon soojeneb tagakĂĽljel tavapärasest rohkem, tavaliselt põhjas;
  • Kõik seadme ebanormaalsed helid isegi siis, kui ekraan on välja lĂĽlitatud, ilma et heli, mida rakendus väljastab

Kõigil neil juhtudel on vajalik seadme kasutamine lõpetada ja lasta see koheselt hooldada, kuna seadme kasutamine sellises olukorras võib põhjustada õnnetusi.

Ja kui teie aku on otsas, on enne nutitelefoni viskamist võimalus osta uus aku. Allpool soovitame mõned pakkumised, mis võivad teile kasulikud olla. Valige lihtsalt ülemises menüüs bränd:

Selge

Jah, ma pean sellest siin rääkima, sest mitte kõik ei oska probleeme kõige lihtsamalt tuvastada. Jälgige seadme kulusid. Kui võtate selle maha, langeb protsent 100% -lt vähem kui 98% -le, võib see olla märk.

Kui laadimisprotsent langeb isegi valguse kasutamisel rohkem kui 20% tunnis või kui laadimine ei saavuta 100% isegi pärast kella pesas olekut, lülitage vastav alarm sisse. Sama kehtib 2% järsu languse kohta ilma rakenduste rohke kasutamiseta.

Imesid pole

Allpool näitan teile mõningaid rakendusi, mis võivad aidata näidata aku seisundit ning aidata mõista milliampe ja laadimist. Aga ma olen juba öelnud, et trummides pole mingit võlu.

Rakendused, mida näete Play poes ja mis lubavad suurendada teie akut, kanda rohkem laadimisi, parandada akukahjustusi ja äratada teie seadme uuesti ellu, on valetajad ja mõeldud reklaamide kuvamiseks või teie seadmesse pahavara installimiseks.

Parim, mida saate teha, on järgida meie aku säästmise näpunäiteid ja mõnel juhul kalibreerida seadme aku. Kalibreerimine ise on vaidlus, mida mõned usuvad, teised mitte, kuid see on lähim ja kõige kahjulikum asi, mida saate oma seadme jaoks teha.

Rakendus, mida teile näitan, on aku monitor, mitte optimeerija. See rakendus ise on aku tühjenemine. Peate selle installima ainult diagnostilistel eesmärkidel. Enne numbrite analüüsimist on soovitav lasta neil paar päeva tegutseda, sest numbrite õigeks keskmiseks kulub neil aega.

AccuBattery

Suurepäraste soovitustega rakendus Play poes. Ta väidab, et see põhineb teaduslikel faktidel, tsiteerib isegi akadeemilisi artikleid ja soovitab akut laadida 80% -ni, et mitte kaotada tervist (isegi selleks häireid tuua).

Sellel on palju graafikuid ja kui veedate päevi selle abil, kogub see teie aku, keskmiste kulutuste ja muu teabe kohta väga täpset teavet.

AccuBattery

AccuBattery ütleb, et see on teaduses kinnitatud / © NextPit

AccuBattery – akuInstallige Google Playsse

GSam

Gsam taotleb juurdepääsu mõnele süsteemi litsentsile, nii et oodake. See on võimas rakendus ja nõuab kulude paremaks arvutamiseks juurdepääsu kõnedele ja muule. See sisaldab palju teavet, sealhulgas mõnda aega nagu Bluetooth-ühenduse kasutamine, mobiiltelefoni signaal ja kui palju akut nad kasutavad.

Juurdunud seadmega kasutamisel on see täielikum teave. Sellel on tasuline versioon, mis ei lisa midagi, pole vaja osta.

GSam

GSam sisaldab palju teavet / © NextPit

GSami aku monitorInstallige Google Playsse

Amper

Väga lihtne rakendus, väga väheste andmetega, piisav, et näeksite, mis toimub. Võtke sĂĽsteemi pakutav akuaruanne ja näidake algandmeid, kuid sellega saate juba jaotises „Tervis” idee olla. Kui ĂĽtlete “Hea”, on teie aku normaalne.

Saate vaadata reaalajas kulutatud milliamprit ja ka koormusmilliampe. See on hea viis kontrollida, kas teie kodu elektrivõrk on korras ja kas teie kasutatav laadija on hea.

Ampr 1

Lihtne ja funktsionaalne voolutugevus / © NextPit

AmperInstallige Google Playsse

Kas teil on kunagi olnud probleeme akuga? Milliseid rakendusi kasutate nende kohta lisateabe saamiseks?

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH