Kuidas teenida lisasissetulekuid kohalike sõprade palkamise kaudu

Kuidas teenida lisasissetulekuid kohalike sõprade palkamise kaudu

Tänapäeval on mitmesuguste platvormide kaudu üha sagedamini proovitud saada kodus töötades lisatulu. Siin selgitame, kuidas teenida lisasissetulekut kohaliku kohaliku sõbra üürimisel, mis on üks sellelaadseid paremaid, kus valite, kuidas ja millal töötate.

Kui soovite teada, kuidas see töötab ja kuidas rendisõbrana raha teenida, lugege meie artiklit ja kontrollige kõiki allpool toodud üksikasju!

1. Mis palkab kohalikke sõpru?

Enne kui teate, kuidas teenida kohalikest sõprade rentimisest lisatulu, peate mõistma, mis see on. Seetõttu selgitame põhjalikult platvormi ja selle pakutavaid teenuseid, et saaksite paremini aru, kuidas see töötab.

Mida

See on teenus, mille kaudu saate uusi sõpru ja tutvuda erinevate linnadega kas reisimise või neid külastanud elanike ja rändurite kire ja lugude kaudu.

See aitab luua sidemeid sarnaste maitsete ja huvidega inimeste vahel, kes, kui te seda platvormi ei kasuta, ei tunne kunagi üksteist. See edendab loomingulist turismi ja tõelist vaba aja veetmist, eesmärgiga tuua sihtkohta kõige autentsemad vaatamisväärsused: elanikkonnale teada olevad kohad ja lood.

Kohalikud sõbrad on inimesed kõigilt elualadelt, näiteks ajakirjanikud, fotograafid, kokad, disainerid, sisuloojad ja igat tüüpi inimesed, kellel on õnnestunud tuua linna kohalik vaim, jagades oma eluviisi. See on võimalik tänu sellele, et teate, kuidas teenida lisasissetulekut kohalikest sõprade rentimisest.

Selle abil saate teenida raha, saades kohalikuks sõbraks ja jagades oma elu uute sõpradega ning olles ka osa globaalsest kogukonnast, kus saate maailma rännates vahetada kogemusi, näpunäiteid ja isegi majutust saada!

2. Kuidas saada kohalikuks sõbraks?

Kohalike sõprade rentimisest lisatulu teenimise õppimiseks peate mõistma, kuidas platvormil registreeruda. Siit leiate üksikasjalikud juhised samm-sammult!

Turvalisus

Väga oluline tegur, mida turvatüübi platvormil registreerimisel arvestada. Ärge muretsege: see sait on väga turvaline, kuna hindab üüritavate sõprade ja turistide nimekirja täielikult.

Kasutajad peavad oma isikut ja profiilifotot veebisaidil seostama ka turvalisuse huvides, mille kinnitamiseks võib kuluda kuni 30 päeva. Kui neid ei õnnestu kontrollida, siis profiil tühistatakse. Pidage meeles, et isiklik identiteet, ainult veebisaitidel on sellele juurdepääs.

Teised veebisaitide kasutajad, kellega nad kohtuvad, on kõiki hinnanud. Nii et peate olema hea sõber, vastasel juhul ei kesta see kaua!

Kuidas registreeruda?

Registreerimine on veel üks oluline samm, et teada saada, kuidas kohalikelt sõprade rentimiselt lisatulu saada. Selleks külastage ametlikku veebisaiti.

kuidas registreeruda, kuidas saada lisasissetulekut kohalikes sõbralaenutustes

Pärast saidile pääsemist vaadake nuppu Saa kohalikuks sõbraks paremal lehe ülaosas. Sellel klikkides lähete lehele, kus on kõik lahti seletatud, mida tähendab olla kohalik sõber, ja näete allpool nuppu"Kas olete valmis olema kohalik sõber?". Registreerimislehe sisenemiseks klõpsake.

Kuidas registreerida 2 võimalust lisatulu saamiseks kohalikes sõprade rentimises

Kuidas registreerida kohalikus Sõbralaenutuses 3 lisatulu saamise viisi

Nüüd on vaja konto seostamiseks sisestada mõni teave, näiteks nimi, e-post ja luua parool. Seejärel valige linn, kirjutage lühike elulugu, valige kõik keeled, mida teate, teie huvid, summa, mida soovite maksta, ja lisage lõpuks dokumendid.

Valige linn

Lõpuks lisage lihtsalt foto endast ja järgige seda viimase sammuni: allkirjastage. Sellel on ĂĽsna soolane tasu – 144,00 dollarit aastas, mis tuleb maksta krediitkaardi kasutamiseks.

On hea meeles pidada, et selles etapis, kuidas saada lisatasu kohalikest sõprade rentimisest, on teie reklaamiks teie elulugu ja profiil, seega on hea mõte anda endast parim, et tagada reisijatele laiem ulatus.

Kas see on seda väärt?

Sellel platvormil on endiselt võimalik raha teenida, isegi kui aastatasu on 144,00 dollarit, ja see on ka väga hea sõber, kui soovite kodust tööd teha.

Kuid sellest on kasu ainult siis, kui elate väga turistilises linnas: väiksemad või tundmatumad linnad võivad osutuda kahjumlikuks ja peate võib-olla kulutama rohkem annuiteedile kui kasumile.

Tema kohta on väga lahe, et lisaks reisiplaanide määramisele saate ka võõrkeeli ja teadmisi uute inimestega suheldes täiendada! Kuid pidage meeles, et 30% kulutatud summast jääb saidile.

Ja mida arvate meie juhendist, kuidas saada kohalikelt sõprade rentimisest lisatulu?

Jätke oma kommentaarid meie juhendisse, öeldes, kui arvate, et oleme asjakohase teabe unustanud. Andke meile ka teada, kui teate juba platvormi või kui teate paremini, ja ärge unustage kontrollida parimaid rakendusi, et saada lisatulu ja kuidas teenida raha Bevedis