contador gratis Skip to content

Kuidas teenite Internetis uuringuid tehes raha? Vaadake kuut saiti Tootlikkus

Kuidas teenite Internetis uuringuid tehes raha? Vaadake kuut saiti Tootlikkus

VeebikĂĽsitluse sait on Interneti pakutav võimalus neile, kes otsivad lisatulu. See platvorm annab raha kandidaatidele, kes on nõus vastama nende tootemarkide kĂĽsimustikele, kes soovivad oma teenuseid, tooteid ja teenuseid vastavalt sihtrĂĽhmale parendada. Igas neist on auhinnakriteerium nende jaoks, kes panustasid uuringutesse – makstes sularahas või vastutasuks toodete ja soodustuste eest partnerpoodides.

LUGEGE: Internetis surfates saavad raha saidid

Osalemiseks peate registreerima mõned isikuandmed ja teave oma sissetuleku ja perekondliku olukorra kohta. Sait on pühendunud oma liikmete anonüümsuse säilitamisele ja selle tagamisele, et nende andmeid ei edastata ega müüda kolmandatele osapooltele. Järgmises loendis saate teada kuus tööriista, mille abil saate tasulisi uuringuid veebis teha.

Veebipõhine rahauuringute sait Foto: Lvia Dmaso / TechTudoVeebipõhine rahauuringute sait Foto: Lvia Dmaso / TechTudo

Veebipõhine rahauuringute sait Foto: Lvia Dmaso / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

1. KĂĽsitlus on valmis (surveypronto.com)

Survey Prontole registreerumisel saavad kasutajad umbes 5 dollarit, umbes 22 krooni. Foto: Reproduo / Lvia DmasoSurvey Prontole registreerumisel saavad kasutajad umbes 5 dollarit, umbes 22 krooni. Foto: Reproduo / Lvia Dmaso

Survey Prontole registreerumisel saavad kasutajad umbes 5 dollarit, umbes 22 krooni. Foto: Reproduo / Lvia Dmaso

Survey Pronto on lihtsa ja intuitiivse kasutajaliidesega, lisaks sellele, et kasutajatele antakse 5 USD (umbes R $ 21) lihtsalt registreerimiseks. Uurimisvõimaluste leidmiseks pean täitma kõik oma isikuandmed. See sait pakub peaaegu iga päev uusi uuringuid ja saadab neid ka oma liikmetele e-posti teel. Vastamisel saavad kasutajad partneri veebipoes ostude tegemiseks raha, mille saab lunastada PayPali kaudu või krediidi kaudu. Väärib märkimist, et saadud krediidi töötlemine võib võtta mitu tööpäeva.

Minu Ivo palga juurdekasv toimub PayPali kaudu.Foto: Reproduo / Lvia DmasoMinu Ivo palga juurdekasv toimub PayPali kaudu.Foto: Reproduo / Lvia Dmaso

Minu Ivo palga juurdekasv toimub PayPali kaudu.Foto: Reproduo / Lvia Dmaso

My Iyo veebisait töötab premeerimispunktidega. Miinimumpunktide arvu saavutamisel saavad kasutajad selle sularahaks konverteerida. Näiteks kui saate 20 tuhat punkti, saate lunastada 20 (umbes 93 dollarit). Registreerimisel saab inimene 600 punkti ja iga küsitluses osalemine annab 500 kuni 1500 punkti, sõltuvalt selle täitmise tüübist ja ajast.

Sõprade kutsumine on ka viis punkte saada. Iga saadetud kutse põhjal registreerimise eest saab kasutaja 500 punkti. Raha lunastamiseks peab mul olema PayPali konto. Ehkki see ettevõte on sakslane, teeb see uuringud kättesaadavaks kogu maailmale. Lisaks lubas ta säilitada osaleja identiteedi.

3. LifePoints (lifepointspanel.com)

LifePoints annab 10 punkti fotode registreerijatele: Reproduo / Lvia DmasoLifePoints annab 10 punkti fotode registreerijatele: Reproduo / Lvia Dmaso

LifePoints annab 10 punkti fotode registreerijatele: Reproduo / Lvia Dmaso

Tasulises LifePointsi küsitluses osalemiseks registreerimine on uutele kasutajatele andnud 10 punkti. Küsitlustele vastamiseks pole vaja saiti juurde pääseda, sest kutsed saadetakse e-postiga vastavalt liikmeprofiilidele. Pärast selle lõpetamist saab inimene punkte, mida saab auhindade vastu vahetada: kinkekaardid veebipoodidest ja füüsilistest poodidest, näiteks C&A, Tok & Stock, Saraiva ja Netshoes, vahetavad samaväärse raha PayPali kaudu või teevad isegi annetuse heategevuseks.

Ehkki uuringud on peamine tegevus, premeerib LifePoints ka neid, kes vastavad näiteks miniküsitlustele ja tootetestidele. Veebisait on pühendunud osalejate privaatsuse kaitsele ja lubab, et nende andmeid ei avaldata ja müüakse kolmandatele isikutele. Lisaks pakub see platvorm meelelahutust, mis sisaldab lisaks motiveerivatele fraasidele ka veidraid fakte erinevate teemade kohta, nagu loodus, ajalugu ja üldised teadmised.

4. Toluna (www.toluna.com)

Toluna annab punkte ka kasutajatele, kes kutsuvad sõpru uuringutes osalema. Foto: Reproduo / Lvia DmasoToluna annab punkte ka kasutajatele, kes kutsuvad sõpru uuringutes osalema. Foto: Reproduo / Lvia Dmaso

Toluna annab punkte ka kasutajatele, kes kutsuvad sõpru uuringutes osalema. Foto: Reproduo / Lvia Dmaso

Tasulistele küsimustele vastamiseks nõuab Toluna registreerimist mõne isikuandmetega vormilt ja e-posti teel kinnitust. Samuti viib sait registreerimise ajal läbi küsitlusi hariduse, perekonnainfo ja vara kohta. Küsitlus on saadaval vastavalt kasutaja profiilile, mis on võetud esitatud andmetest.

Iga lõpule viidud uuring annab 1000–5000 punkti, lisaks sellele, et nad saavad konkureerida saidi poolt teostatavate kahe kuu kujutiste pärast. On veel väiksemaid uuringuid, mis kõik väärtustavad 15 punkti. Kasutajad saavad punkte ka sõprade suunamisel: iga soovitatud registreerimise eest saavad liikmed 500 punkti.

PayPali väljamakseid summas R $ 20 saab teha 32 tuhandest teenitud punktist. Kui kasutaja eelistab, on võimalik vahetada punkte kinkekaartide vastu sellistest poodidest nagu Submarino, Netshoes ja Zattini. Toluna on saadaval ka Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonide rakendusversioonides.

5. QualiBest (qualibest.com)

    QualiBest on seotud Brasiilia teadusettevõtete ühinguga (ABEP) Foto: Reproduo / Lvia Dmaso    QualiBest on seotud Brasiilia teadusettevõtete ühinguga (ABEP) Foto: Reproduo / Lvia Dmaso

QualiBest on seotud Brasiilia teadusettevõtete ühinguga (ABEP) Foto: Reproduo / Lvia Dmaso

Sarnaselt teistele saitidele nõuab Qualibest uuringutes osalemiseks registreerimist. Sellel platvormil esitatakse selles etapis küsimusi sissetuleku, hariduse ja perekonna olukorra kohta, seega saavad kasutajad küsitluse, mis vastab nende tarbimisprofiilile. Saadaolevad küsitlused saadetakse e-posti teel või mobiilsideteatiste kaudu rakendusest Qualibest, mis on saadaval Androidi ja iOS-i jaoks. Punkte saab veebipoe platvormil toodete vastu vahetada. Väärib märkimist, et QualiBest on seotud Brasiilia teadusettevõtete assotsiatsiooniga (ABEP).

6. TASUTA (social.livra.com)

Livra uuringus osaledes saavad kasutajad punkte, mida vahetada fotoauhindade vastu: Reproduo / Lvia DmasoLivra uuringus osaledes saavad kasutajad punkte, mida vahetada fotoauhindade vastu: Reproduo / Lvia Dmaso

Livra uuringus osaledes saavad kasutajad punkte, mida vahetada fotoauhindade vastu: Reproduo / Lvia Dmaso

Livra pakub mitu küsitlust, et saada punkte ja vahetada auhindu, näiteks krediiti mobiiltelefonidele, kaupluste kinkesertifikaate ja virtuaalseid ja füüsilisi tooteid, nagu seadmed, mänguasjad jne. Küsitlused saadetakse vastavalt liikmeprofiilidele e-postiga. Isegi kui küsitlus ei sobi kasutajatele, saab ta punkte oma arvamuse avaldamise eest. Ettevõttel on ka lojaalsusprogramm, mis annab lisapunkte osalejatele, kes platvormile kõige rohkem panustavad. Küsimustele vastamise alustamiseks peate ka saidil registreeruma.

Kas Mercado Pagolt on võimalik raha tagasi saada? Uurige seda TechTudo foorumist.

Kuidas tasuda oma reisi eest Uberis sularahas

Kuidas tasuda oma reisi eest Uberis sularahas