Kuidas teha Skype’i veebivideokõnesid Linuxis

Video- või helikõnede tegemine Skype’i veebi kaudu Linuxi kaudu pole veel võimalik, Windowsi ja Maci jaoks on olemas ainult pistikprogrammid, kuid täna õpetame teile “väikest häkkimist” selle funktsiooni kasutamiseks ilma pistikprogrammi installimata, vaja on vaid Firefoxi.

Mida aeg edasi, seda rohkem veendusin, et saan WebAppsile ĂĽksi kaasa elada.

Täna põhineb neil peaaegu kogu minu tootlikkus.

Kuna ma tahan teha katse, siis jätsin sel nädalal Skype’i töölaua rakenduse WebAppi Google’i kaudu testima, liides on palju ilusam kui Linuxi versioon nagu siin näete, peale selle töötab kõik hästi, töölaual on märguandeid ja kõik, kuid kõnefunktsioon ei tööta loomulikult ja sellel pole isegi Linuxi jaoks mõeldud pistikprogrammi, et saaksin selle aktiveerida.

Helistamisprobleemi lahendamiseks, mis pole isegi ressurss, mida ma nii palju kasutan, kuid on tore, kui teie käsutuses on pärast seda, kui kõik kliendid seda kasutavad, uurisin Internetis veidi.

Leidsin, et uuel Microsofti brauseril Edge on Skype Webiga integreeritud loomulik funktsioon ja selle kaudu töötab helistamisfunktsioon loomulikult ilma pistikprogramme vajamata.

PĂĽĂĽdsin välja selgitada, mis brauser teistest turul olevatest erinev on, et mõista, mis paneb Skype’i veebi tööle ja ma ei leidnud midagi sĂĽgavat, tegelikult oli see midagi tõeliselt rumalat … sait lihtsalt kontrollib brauseri nime, et lubada juurdepääs ilma pistikprogrammideta … parimas stiilis:

“- Mis su nimi on?

– Edge.

– Blz, siis saate sellele juurde pääseda. “

Nii peame muutma ainult brauseri User-Agenti ja BING-i! Vabandust, BINGO !!! ?

See tehnika töötab igas operatsioonisüsteemis, järelikult ka Linuxis.

Pärast selle leidmist hakkasin otsima lisandmoodulit, mis võimaldaks mul muuta Use-Agent Chrome’ist Microsoft Edge’iks, leidsin selle funktsiooniga ainult ĂĽhe, kuid see oli ebaefektiivne, nii et läksin Firefoxi ja leidsin sealt pistikprogramm, mis suudab teha “imesid”.

Kas soovite näha, kuidas see töötab?

1 – avage oma Firefox ja avage see see aadress (klõpsake siin). Installige sellel lehel saadaval olev lisandmoodul.

2 – Pärast lisandmooduli installimist näete, et teie Firefoxi ilmub uus ikoon, klõpsake seda ja muutke seda brauseri kasutajaagendi valija abil Windows / Edge jaoks.

3- Nüüd pöörduge veebisaidile web.skype.cSedam ja logige sisse oma kontoga.

4 – Kui olete saidil sisenenud, näete, et videokõne ja kõneikoon on ilmunud valikuna, kĂĽsib Firefox teie kogemuste parandamiseks teilt mikrofoni integreerimise ja töölauale teatamise kohta.

Skype Web videokõnedega Linuxis

Ja seal see on! Eelistan ikkagi kasutada Chrome’i WebAppi, kuid mõlemal juhul, kui mul on vaja brauseri kaudu helistada, tean juba, kuidas ma saan seda teha Linuxist lahkumata, ja muidugi, nĂĽĂĽd teate ka seda! ?

Ilmselgelt pole Skype ainus viis helistamiseks, neid on mitu, kuid nagu ma juba ütlesin, on see programm, mida paljud ettevõtted tavaliselt kasutavad, nii et kes arved maksab, määrab viisi mitu korda.

NĂĽĂĽd on teie kord.

Kui teile vihje meeldis, jagage seda, et näidata rohkem inimesi, võib-olla kellelgi on seda probleemi, et saaksite aidata.

Järgmine!