contador gratis Saltar al contenido

Kuidas teha tasuta veebisaiti [Guia Completo 2020]

Kuidas teha tasuta veebisaiti [Guia Completo 2020]

Interneti-ettevõtte omamine on odavam kui arvate ja selleks pole tööriistu puudu. Nii palju kui võimalik oma ettevõttesse investeerimiseks võite alustada ilma senti kulutamata. Tasuta veebisaidi loomist on võimalik õppida isegi ilma veebiarenduse või -kujunduse kogemuseta.

Lisaks võimaldab tasuta veebisaidi loomise teadmine viia läbi mitmesuguseid katseid ja katseid. Nii saate saidil oma näoga lahkuda või, mis veelgi parem, olla oma tulevastele klientidele väga atraktiivne.

Veebisaitide loomiseks on mitu tasuta platvormi, millest üks on Zyro, mida me selle õpetuse jaoks kasutame. Järgmises lõigus saate teada, kuidas platvormi abil tasuta veebisaiti luua. Lisaks samm-sammult kuvame teile ka mõned ärivõimalused, kuidas raha teenima hakata, võimaldades teil probleemideta kodust tööd teha.

Lõpuks näitame teile ka näpunäiteid, mida selles varases staadiumis teha, et saada oma esimesed kliendid ja saada lisatulu, mida vajate oma uue veebiettevõtte arendamiseks.

Vaata allpool!

Kuidas luua tasuta veebisaiti: samm-sammult

1 – Klõpsake linki ja avage konto Zyro no boto Liituge Zyroga;

2 –Pärast registreerimisprotsessi lõpuleviimist klõpsake nuppuLooge tasuta veebisaitavalehel;

kuidas saiti luua

3 –Esimene samm on valida teema, mis on avalehe mall, mida hakkate kohandama, et õppida tasuta veebisaiti looma. Kui soovite näha, kuidas iga mudel arvuti või nutitelefoni ekraanil välja näeb, klõpsake nuppuPrvia;

previa

4 –Kas olete leidnud teie jaoks ideaalse mudeli? Siis mingeAlusta valmistamistja sisenege Zyro isikupärastamise ekraanile.

kuidas teha saiti tasuta

5 –Nüüd on aeg hakata kasutama Zyro pakutavaid kohandamise tööriistu, et õppida tasuta veebisaiti looma. Saate elemente ekraanil teisaldada, et neid soovitud kohta paigutada. Mis tahes elementi saate ka ekraanilt lohistades kustutada.

Mis tahes elemendi teksti muutmiseks klõpsake lihtsalt nuppu või vajutage nuppuRedigeeri teksti. Siia saate paigutada soovitud fondi, teksti lisada või lahutada, lisaks võite valida, kas see on paks või kaldkiri.

redigeeri teksti

6 –Poe tausta muutmiseks klõpsake nuppuMuuda tausta.

kuidas luua tasuta tausta sait

Siin saate pildi muuta domineerivaks värviks või saata pildi oma arvutist. Selle valiku tegemiseks klõpsake nuppuVärvvõiPilt. Kui teil on teine ​​võimalus, klõpsake nuppuMuuda piltivahetada.

Väärib märkimist, et Zyro omab ka tasuta pildipanka, mida saate kasutada oma uuel veebisaidil.

7 –Tausta muutmise nupu kõrval leiate kolm väiksemat nuppu, millel on järgmised valikud:

  • Redigeeri jaotist: võimaldab redigeerida ruudustiku kuvamise viisi (mida näete hajutatud eelmise pildi lehel) või isegi seda, kuidas need ilmuvad;
  • Koopia: dubleerivad lõigud, mis sobivad ideaalselt siis, kui peate elemente paljundama, ilma et peaksite kopeerima ja kleepima;
  • Eemalda: kustutage kõik elemendid, mida peate vajalikuks.

nuppu-kuidas-teha-saidi-vaba-nuppu

8 –Lisaks oma veebisaidi tausta või erinevate osade muutmisele saate lisada ka muid elemente, mida teie valitud mall ei sisalda. Selleks klõpsake nuppuLisage elementlehe ülaosas olevas menüüs.

Nupul klikkides on teil võimalus luua leht nullist või kopeerida avalehel kasutatud mall. Kui lisate saidi esmakordselt, eriti ilma asjatundjate abita, on huvitavam korrata eelmist mudelit.

11 –Te teate juba, kuidas kasutada kõiki Zyro pakutavaid redigeerimisriistu. Veetke mõni tund selle tööriista kasutamisega ja lahkuge saidilt nagu soovite. KlikkidesEelvaade, Näete, kuidas sait arvutite Interneti-brauseri ekraanil välja näeb.

kuidas luua tasuta eelvaate sait

Kui soovite näha, kuidas see nutitelefoni ekraanil välja näeb, klõpsake allpool näidatud ikooni.

12 –Kui teie sait on ehitamisel, tundub see rahuldav, klõpsake nuppuAvalda veebisaitteha seda veebis;

kuidas saiti luua

13 –Nüüd on teil kaks võimalust. Esimene on seostada oma sait Zyro pakutud tasuta domeeniga. Sel juhul loote veebisaidi, millel on aadress(teie saidi nimi) .zyrosite.com.

Kui teil on juba tasuline domeen, valige lihtsalt teine ​​variant. Siiski on oluline meeles pidada, et Zyro aktsepteerib oma domeeni ainult tasulise platvormi klientidele, kellel on juurdepääs ka lisafunktsioonidele.

Kui teie eesmärk on ainult õppida tasuta veebisaidi loomist, peate valima esimese valiku. klõpsJätkuboma saidi jätkamiseks ja lõpuks avaldamiseks!

Nüüd on aeg anda teile näpunäiteid seda tüüpi lehtede kohta, mida saate veebisaidi loomise õppimisel teha. Kõik nad pakuvad võimalusi raha teenimiseks, mis annab teile võimaluse alustada uut digitaalset ettevõtet, mis võimaldab teil kodus töötades teenida lisatulu.

Vaata allpool!

4 võimalust raha teenimiseks, teades, kuidas veebisaiti luua

Kui räägime lisaraha teenimisest Internetis, mõtleme automaatselt digitaalsetele mõjutajatele ja blogijatele. Suhtlusvõrgustikes väga populaarsed, need on vaid üks viis täiendava sissetuleku teenimiseks Interneti kaudu.

Selle eesmärgi saavutamiseks on veel vähemalt kolm viisi ja teie veebisait saab neist ühe vastu võtta. Uurige järgmisi viise.

1. Publipost

Paljude blogijate sissetulekuallikas on avalik postitus vaid sponsoreeritud postitus. Selle mudeli korral palkab ettevõte saidi, et luua artikleid, mis räägivad toote omadustest ja eelistest kõigilt, kes teid rendivad.

Teisisõnu, kihlvedude tegemine oma digitaalse mõju üle veenab lugejaid toote tundmaõppimises. Selle mudeli puhul tasutakse materjalide eest, kuid ka ettevõtte pakutava lingi kaudu on võimalik saada komisjonitasu müügi eest.

Lisateavet selle mudeli kohta leiate järgmisest üksusest.

2. Sidusettevõtte turundus

Oma veebisaidilt raha teenimiseks ei pea te sõltuma teistest ettevõtetest. Passiivse lisatulu teenimiseks võite kasutada sidusettevõtte turundust. Kuidas see töötab?

Registreerida saate sidusettevõtte platvormil, näiteks Eduzz või Hotmart. Seal saate otsida tooteid, mis on teie saidi nišis. Selle toote sidusprogrammi kasutajaks registreerumisel saate lingi, mille saate oma loodud veebisaidi või ajaveebi artiklisse lisada.

Kui külastaja klõpsab lingil, aPagaritooted salvestatud teie Interneti-brauseris. SedaKookmitte rohkem kui ajutised failid, mida kasutatakse järgmiste lehtede juurde pääsemisel lehtede kiiremaks laadimiseks. Kui külastaja ostab toote, mida nad müüvad sidusettevõttena, saate vahendustasu protsendi.

Pidage meeles, et külastaja ei pea pärast lingil klõpsamist ostu tegema. Kui ta näiteks paar päeva tagasi mõtiskleb ja otsustab mõne toote osta, saate ikkagi vahendustasu, sestPagaritootedinstallitud. Ainus viis seda ei juhtu, kui ta koristabKookenne ostu sooritamist brauserit.

3. AdSense'i reklaamid

Kindlasti näete seda seda artiklit sirvides. Selle Google'i reklaami saab paigutada teie saidi kõikjale ja see võimaldab teil sellel klõpsamisega raha teenida. Vaadake AdSense'i reklaamide näiteid siin meie enda veebisaidil:

kuidas teha saiti google jaoks

See reklaam pole iga külastaja jaoks sama. Tegelikult kuvatakse neid vastavalt sellele, kes lehele pääseb, huvide ja otsinguajaloo järgi. Kui ülalolev reklaam on näiteks digitaalne ületurundus, kuna olen juba selle kohta veebisaite otsinud ja neile juurde pääsenud.

Iga kord, kui külastaja sellel AdSense'i reklaamil klõpsab, saate passiivselt oma loodud saidilt raha.

4. Toote müük

Teie veebisait ei pea olema ainult sisu. Kuigi ajaveebi loomine on huvitav viis kodus töötamiseks, olles ise oma ülemus, vajab teie peamine viga palju aega, enne kui hakkate raha sisse tulema.

Virtuaalse poe abil on olukord pisut muutunud. Kuna olete pühendunud müügile, näete tõenäolisemalt, et raha tuleb kiiremini.

Teisest küljest tuleks arvestada, et passiivset sissetulekut pole võimalik teenida, kuna sissetuleku suurendamiseks tuleb pakkumisi uuendada ja uusi tooteid tuua. Midagi sellist, mida ajaveebis harva juhtub.

Internetis kauplemine on siiski parim alternatiiv neile, kes juba tegelevad müügiga ja soovivad oma poodi Internetis. Selle saavutamiseks on esimene samm tasuta veebisaidi loomise õppimine!

Mida tuleks teha saidi esimestel kuudel?

Üks peamisi punkte, mis paneb paljud inimesed Internetis äri tegemisest loobuma, on selle toimimise mõistmine. Allolevas loendis ütleme teile, mida peate tegema, et alustada oma saidi liikluse suurendamist ja oma digitaalse ettevõtmise õnnestumist.

Vaata allpool!

  • Enne alustamist määrake nišš: ärge proovige kõike müüa ja konkureerige suurima e-poe saidiga. Teil pole võimalust konkureerida. Seetõttu valige sisusaitidel või veebipoes kuvamiseks väiksem nišš;
  • Uurige turundusasutustega digitaalne: oluline, et loodate digitaalturunduse spetsialistide abile. Need on inimesed, kes õpetavad teile seda, mida peate eduka ettevõtte omandamiseks õppima;
  • Looge pidevat sisu: paljud saidid lakkavad olemast, kuna loobuvad sisu tootmisest. Artiklite loomine on üks parimaid viise oma Google'i otsingu positsiooni parandamiseks. Kui külastajaid on rohkem, on teil võimalus müüki suurendada isegi siis, kui otsustate keskenduda virtuaalsetele poodidele.
  • Siit saate teada, kuidas Google Analyticsit kasutada: üks parimatest veebisaitide aruandlusriistadest, võib Google Analytics koostada igat tüüpi aruandeid oma veebisaidil tehtud külastuste ja külastaja käitumise kohta. Investeerige platvormi kursusele, et sellest maksimaalselt kasu saada!

Kas saate teada, kuidas luua tasuta veebisaiti?

Teades, kuidas luua tasuta veebisait, on teil parem võimalus õppida Interneti kaudu äri tegema.

Sel viisil sillutate teed suurema vabadusega elule, eriti kui tunnete, et kommertstundidel töötav mudel ei sobi teie elustiiliga.

Tasuta veebisaidi loomiseks ja alustamiseks klõpsake kohe linki ja hakake Zyro kasutama!