Kuidas teisaldada oma fotosid ja videoid Facebookist teenusesse Google Photos

Vaadake samm-sammult, kuidas kasutada uut Facebooki tööriista oma fotode ja videote üleslaadimiseks teenusesse Google Photos

Eelmisel neljapäeval (4) fotode edastamise tööriist Facebook – mis võimaldab igal kasutajal teha koopiaid kõigist sotsiaalvõrgustikes postitatud fotodest ja videotest ning kanda need kontole Google ĂĽhendatud – jõudis lõpuks Brasiiliasse. Alates aprillist on see tööriist olnud eksklusiivne ainult Ameerika Ăśhendriikide ja Kanada kasutajatele, kuid sel nädalal Facebook välja antud ĂĽle kogu maailma.

See tööriist on osa Andmeedastusprogramm (“Andmeedastusprogramm” vabatõlkes), 2018. aastal loodud algatus, kus Facebook, Google, Microsoft ja Indoneesia on jõudnud kokkuleppele, et hõlbustada nende teenuse kasutajatel andmete hõlpsat edastamist kõigile, kes kuuluvad sellesse ettevõttesse.

Praeguseks, Facebook funktsioone ainult sotsiaalvõrgustikes postitatud fotode ja videote saatmiseks aadressile Google Photos, kuid sotsiaalvõrgustike pressiesindajad on kinnitanud, et hakkavad peagi tegema koostööd teiste teenustega, mis on teenuse osa Andmeedastusprogramm.

Kuidas rakenduse kaudu fotosid Facebookist alla laadida rakendusse Google Photos

  1. Esimene samm on menüü avamine Facebook, valige nupp rakenduse paremas ülanurgas olevast kolmest paralleelsest ribast kohe märguannete kuvamise koha kõrval.

laadige alla facebooki fotod google photos

  1. See avab menĂĽĂĽ ja selles menĂĽĂĽs peate klõpsama nuppu “Seaded ja privaatsus“Ja siis valikutes”Seaded

laadige alla facebooki fotod google photos

  1. Seejärel suunatakse teid uude menĂĽĂĽsse, kust leiate oma konto seaded. Kerige alla, kuni jõuateTeie teave Facebookis“Ja siis valige variant”Foto või video koopia edastamine ”.

laadige alla facebooki fotod google photos

  1. Seetõttu Facebook palub teil oma konto parool kinnitada. See on normaalne, kuna kasutate valikut, mis annab otsese juurdepääsu teie kasutajaandmetele, on ohutu töö tagamiseks vajalik parooli kinnitamine. Seejärel sisestage oma parool Facebook ja valige “Jätka

laadige alla facebooki fotod google photos

Sisestage oma parool ja vajutage nuppu Jätka

  1. Pärast seda suunatakse teid foto ja video edastamise menĂĽĂĽsseValige sihtkoht“See võimaldab teil valida, kuhu soovite need andmed edastada. Praegu on ainsad võimalused Google Photos, siis valige ta.