Kuidas teistes riikides WhatsAppi tasuta kasutada

Kuidas teistes riikides WhatsAppi tasuta kasutada

Seda WhatsApp üks populaarsemaid kullereid maailmas, seda teavad kõik. See rakendus on üks peamisi vestluse tööriistu mitte ainult kasutusmugavuse huvides, vaid ka seetõttu, et see ei tarbi palju andmeid, isegi kui kasutaja valib mobiiltelefoni andmevõrgu. Ja see kehtib kõigi asukohtade kohta maailmas, kas Brasiilias või teistes riikides.

Kuna WhatsApp ei sõltu töötamisest nii palju Interneti-ribalaiust, loob WhatsApp ühenduse mis tahes võrguga kiiresti. Kuidas siis rahvusvahelist platvormi kasutada?

Kuidas WhatsAppi rahvusvaheliselt kasutada?

Vastus on üsna lihtne: niipea, kui leiate avatud WiFi-ühenduse, looge lihtsalt WhatsApi tasuta kasutamiseks ühenduse loomine. Saadaolevaid võrke saate kontrollida nutitelefoni seadete kaudu.

Samuti on teil võimalus luua ühendus mobiilsidevõrgu kaudu, kuid pidage meeles, et see võib põhjustada rahvusvahelisi rändlustasusid. Enamik operaatoreid pakub juba teistes riikides levialas pakette, mis ei sisalda välistasusid, kuid peavad seda võimalust teenusepakkujalt kontrollima.

Lõpuks, et mitte lahti ühendada WhatsApp teistes riikides, on võimalus osta rahvusvahelisi kiipe, mis ühilduvad ainult külastatud riikides.

Allikas: inimesed ettevõtluses