Kuidas telegrammil helisõnumeid kaks korda kiiremini kuulata

Juba mõnda aega on muutunud väga tavaliseks helisõnumite vahetamine iMessage’i või selliste suhtlusrakenduste abil nagu WhatsApp ja Telegram. Sõltumata sellest, kas oleme liikvel (eelistatavalt kõnnime, ei sõida autoga) või seetõttu, et rääkida on lihtsam kui suure teksti sisestamine, on see meetod väga praktiline ja parem kui tavalised kõned, sest kumbki kuulab ja vastab alati, kui nad tahavad / saate.

Loomulikult on probleem selles, et keegi kuritarvitab seda. Siis saate kuskilt paarilt 8-minutilise heli ja soovite selle mulle saata, et ma seda koguksin. Hea uudis on vähemalt Internetis Telegramm, Sama sõnumit kuulete vaid 4 minutiga – see on palju mõttekam.

See funktsioon ilmub Telegrami ĂĽlemisele ribale kohe, kui esitate helisõnumi. Vaadake ikooni “2X”, seal paremas ĂĽlanurgas? Seda puudutades hakkab heli mängima kaks korda kiiremini – ja ĂĽllatuslikult jääb see täiesti arusaadavaks. Inimesed, kellele meeldivad taskuhäälingusaated, on sellega harjunud.

2x heli telegrammil

See funktsioon on olnud iOS-i jaoks mõeldud Telegramis alates juuni lõpust, kui ilmus versioon 4.8.3, kuid jõudis eile ka MacOS-i Telegrami versiooniga 4.4.1.

Operatsioonid Macis on täpselt samad:

2x heli telegrammil

Peale selle, et säästate sellega oma aega, tagab see funktsioon ka hea naeru. Mõni kiirendatud heli on lõbus! ?


Telegrammi Messengeri rakenduse ikoon


Telegrammi rakenduse ikoon