Kuidas testida macOS Big Suri avalikku beetaversiooni

Teenuse esimene avalik beetaversioon macOS Big Sur on meie vahel ja tahaksite seda proovida, eks? Nii et õpetame teile, kuidas seda teha – kuid kõigepealt peame selgitama mõnda asja.

MacOS Big Suri esimene avalik beetaversioon võrdub arendajatele mõeldud teise beetaversiooniga. Kuigi see on stabiilne, on see arendusversioon, mis võib mõne rakenduse puhul tuua palju vigu ja tõsiseid ühilduvusprobleeme. Nii et kui soovite testiga jätkata, mõistke kaasnevaid riske. ?

See ütles, alustame äriga.

Kuidas valmistuda macOS Big Suri testimiseks

Esimene asi, mida peaksite tegema, on vaadata, kas teie Mac ĂĽhildub Big Suriga – lõime selle teema kajastava artikli. Kas see sobib? Suurepärane, nĂĽĂĽd peate registreeruma tarkvaraprogrammi Apple Beta.

macOS Big Suri avalik beetaversioon

Järgmine samm: varundage oma andmed ja failid enne avaliku beetaversiooni installimist – Time Machine võib olla suurepärane liitlane; Kui teil on kaks või enam Maci, soovitab Apple need installida sekundaarsesse sĂĽsteemi.

Kui teil, nagu enamikul inimestel, on ainult ĂĽks Mac, soovitame MacOS Big Suri installida a teine ​​partitsioon – Apple ise õpetab selle loomist, kui kasutate Apple’i failisĂĽsteemi (APFS) või muid vorminguid, nagu Mac OS Expanded, MS-DOS (FAT) ja ExFAT.

macOS Big Suri avalik beetaversioon

Sellel lehel laadige see alla macOSi avaliku juurdepääsu beetaversioon ja järgige ekraanil kuvatavaid installijuhiseid. Pärast seda, kui kasutate macOS Catalina või Mojave, avage see Süsteemieelistused »Tarkvarauuendused tõstma.

macOS Big Suri avalik beetaversioon

Kui kasutate macOS High Sierra või varasemat versiooni, käivitab Mac App Store ja kuvab avaliku macOS Big Suri beetalehe; Klõpsake allalaadimiseks.

macOS Big Suri avalik beetaversioon

Kui macOS-i avaliku beetaversiooni allalaadimine on lõpule jõudnud, käivitatakse installer teie installimiseks automaatselt; kui kavatsete installida teise sektsiooni, pöörake tähelepanu selle valimisele õigel ajal. Vastasel juhul toimub install teie põhiosas, kus kasutate macOS Catalina / Mojave / High Sierra või varasemat versiooni.

macOS Big Suri avalik beetaversioon

Valmis! Pidage meeles, et pärast seda installimist saate kõik MacOS-i avalikud värskendused seni, kuni opsüsteem septembris / oktoobris ametlikult avalikkusele avaldatakse.

Hea test. ?