Kuidas tõlkida helisid Google'i tõlkes?

Kuidas tõlkida helisid Google'i tõlkes?

Kui varem oli Google'i tõlge kasulik ainult seetõttu, et see tõlkis kõik teie sisestatud sõnad või fraasid, siis nüüd aitab see tõlkimine teid isegi häältõlgete tegemisel. Jah, on olemas viis heli otse Google'i tõlkimisse tõlkimiseks. Olgu see asi, mida te kasutate tema jaoks, et teda kuulda, talle öelda või isegi kahe või enama eri keelest erineva inimese vahelist vestlust.

Mis kõige parem, seda kogu protsessi on väga lihtne teha. Kui teil on küsimusi, õpetame teile samm-sammult, kuidas allpool Google'i tõlkes helisid tõlkida. Kontrollige üksikasjalikult!

Kuidas tõlkida helisid Google'i tõlkes

Enne alustamist tasub mainida, et helide tõlkimiseks on mis tahes Google'i tõlke versioonis olemas viise. Kas mobiilirakenduse või teenuse veebiversiooni kaudu.

Suurim erinevus on see, et paljudel inimestel pole sõltuvalt kasutatavast brauserist mikrofoni valikut, mis kuvatakse veebiversioonis. Kui te ei kasuta näiteks Google Chrome'i, on selle valiku ilmumise võimalus väga suur.

Õpikus kasutame mobiilirakendust, mille saate alla laadida Google Play poest või App Store'ist. Sellel rakendusel on alati häältõlke võimalus, nii et lõpuks on see ideaalne versioon.

Alustamiseks avage rakendus ja klõpsake soovitud jaotise valimiseks keelelõiku.

Valige keel heli tõlkimiseks

See kehtib kõneletava ja tõlgitava keele kohta.

kuidas heli tõlkida

Seda silmas pidades näete, et helide tõlkimiseks Google'i tõlkes on kaks võimalust. Lihtne üks mikrofoni koonusega ja teine ​​valikuga "Vestlus".

tõlkida helisid google'i tõlkes

Lihtne tõlge on mõeldud selliste sõnade või fraaside tõlkimiseks, mis muudavad rakenduse kuuldavaks. Olgu see midagi, millest teie või keegi teine ​​räägib, midagi, mida kuulete heli kaudu, midagi televiisorist, videost jne.

tõlkida helisid google abil

Tõlke läbiviimiseks piisab, kui öeldakse sõnad või fraasid.

Häältõlge Google Translatoris

Kui klõpsate suvandil "Vestlus", saavad teie ja teised rakenduse kaudu vestelda, nii et tõlge tehakse pärast iga lauset.

tõlkige heli vestluseks

Võite valida räägitava keele või jätta see soovi korral automaatseks tuvastamiseks.

Vestluse tõlge Google Translatoris

Väga täielik ja muljetavaldav viis heli tõlkimiseks Google'i tõlkes, eks? Muidugi võite mõne lausega näha kontekstivigu, kuid teenus on alati fikseeritud, nii et seda juhtub harva.

Kas teile meeldivad näpunäited?

Kas kasutasite meie näpunäiteid helide tõlkimiseks Google'i tõlke abil? Nii et ärge unustage jätta oma kommentaarid meile ja öelda meile, mida arvate õpetusest ning kõik sujus teie pingutustes hästi.