Kuidas Trello töötab? Uurige kõike programmi korraldamise kohta Tootlikkus

Kuidas Trello töötab? Uurige kõike programmi korraldamise kohta Tootlikkus

Trello on tasuta ja veebipõhine projektijuhtimise tööriist. Saadaval lauaarvutitele ning ka Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonidele on see platvorm väga paindlik ja seda saab kasutada nii isiklike ülesannete jälgimiseks kui ka suurte ettevõtete suurtes meeskondades osalevate projektide juhtimiseks.

Intuitiivse liidese ja funktsioonidega nagu kontrollnimekiri, multimeediumfailide ja värviliste siltide üleslaadimine, võib Trello olla kasulik liitlane planeerimise, reisimise ja tööülesannete uurimisel. Järgmisena saate aru, kuidas Trello töötab, ja õppige, kuidas seda tööriista oma tootlikkuse tõstmiseks kasutada.

Trello võidab MacOS-i ja Windowsi jaoks töölauarakendusi

Trello projektijuhtimisriist, mis aitab tootlikkust suurendada Foto: Ana Letcia Loubak / TechTudoTrello projektijuhtimisriist, mis aitab tootlikkust suurendada Foto: Ana Letcia Loubak / TechTudo

Trello projektijuhtimisriist, mis aitab tootlikkust suurendada Foto: Ana Letcia Loubak / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Milleks ja milleks Trello on?

Portugali keeles saadaval olev Trello on koostöövahend, mis korraldab projekte raamides (laud), kus sisestatakse ülesannete loend, mida tuleb jälgida eraldi või meeskonnana. Iga loend võtab vastu kaarte (kaart) koos kirjelduse, tähtaja ja eesmärkide täitmisega.

seda laud saab jagada kõigiga, kes on Trello registreeritud, ja kaardile on võimalik lisada mitu kasutajat. Märgi mitu ühes kaart see ei tähenda mitte ainult seda, et meeskonnaliikmed vastutaksid antud ülesande eest, vaid see paneb ka kõik juhatuses olevad liikmed teadma, mida igaüks teeb.

Trerelol on ka värvimärgisüsteem. Lisaks tegevuste kategoriseerimisele hõlbustab see funktsioon kaardi filtreerimist platvormiotsingute ajal. Kiireloomulised üksused saab tähistada punasega ja käimasolevaid ülesandeid võib esile tuua näiteks kollasega. Kokku on kümme värvivalikut, millel võib olla erinev tähendus vastavalt kontekstile laud.

Registreeruge tasuta ja kiireks Trello fotodeks: Reproduo / TrelloRegistreeruge tasuta ja kiireks Trello fotodeks: Reproduo / Trello

Registreeruge tasuta ja kiireks Trello fotodeks: Reproduo / Trello

Looge lihtne Trello konto: sisestage lihtsalt oma e-posti aadress ja valige parool. See sait pakub ka võimalust sisse logida Google'i kontolt – protseduur, mis võimaldab teil platvormile kiiremini sisse logida. Mõlemad registreerimisvormid on tasuta.

Esimene samm Trello kasutamisel raami või laud, koondada kogu kõnealuse projektiga seotud teave. Sel juhul kasutame näitena kedagi, kes soovib oma kööki reformida.

Trello tahvli näide Foto: Divulgao / TrelloTrello tahvli näide Foto: Divulgao / Trello

Trello tahvli näide Foto: Divulgao / Trello

Seejärel peab kasutaja lisama nimekirja, mille Trello veerus üksteise kõrval korraldab. Projekti iga etapi edenemise näitamiseks võite koostada nii palju loendeid kui soovite. seda laud Näiteks "Köögi ümberehitus" võib sisaldada veerge nagu "Ideed", "Tegevused", "Käimas" ja "Valmis".

Igas loendis on vaja lisada kaart projekti jaoks vajalike ülesannete tuvastamiseks. Kaartide tegemisel pole piiranguid ja nende muutmiseks klõpsake lihtsalt nuppu. soovitas illustreerida kaart koos ülesande eesmärgi selgitusega määrake kättetoimetamise kuupäev ja värvi kategooriale vastava kategooria märgistamiseks värvi silt.

Näide trellokaardist Foto: Divulgao / TrelloNäide trellokaardist Foto: Divulgao / Trello

Näide trellokaardist Foto: Divulgao / Trello

Kuna Trello on koostöövahend, pakub Trello võimalust kaasata teisi teatud toiminguid tegema. Klõpsake lihtsalt nuppu "Liige" ja valige soovitud kasutaja, foto, millesse soovite kaasata kaart. Tegevuses osalevate inimestega vestlemiseks kirjutage kommentaar ja tippige sümbol "@" (ilma jutumärkideta), millele järgneb kasutajanimi, kellega soovite rääkida.

Trello eripärade hulgas on ka looming kontrollnimekiri, mis võimaldab teil määrata iga toimingu toimingud. Kui nad kohtuvad, märkige need valmis ja kasutage võimalust kontrollida kogu tegevuse edenemist. Veel üks selle platvormi huvitav omadus on võimalus manuseid lisada kaartnagu dokumendid, fotod ja lingid.

Pärast kõigi kaardil olevate ülesannete täitmist saab kasutaja paigutada need mõnda teise loendisse, et näidata eesmärgi saavutamist ja töö on valmis. Vajutage lihtsalt üksust ja lohistage see valitud veergu. Väärib märkimist, et kui keegi kaarti teisaldab, liigub kaart kohe tahvlil, ükskõik millises seadmes. Vahelehti saab avada terve päeva ja määramisprotsessi järgimiseks pole vaja veebisaiti värskendada laud.

Ehkki Trello on tasuta, pakub ta tellimispaketi pakkumise funktsiooni lisatasu. Trello Goldi peamine erinevus seisneb selles, et see võimaldab tasuta 10MB-suurusesse paketti üles laadida suuremaid manuseid, kuni 250 MB. Tasuliste teenuste abil on klientidel juurdepääs kolmele toiteallikale (sisse panema mis lisab kaadri kohta lisafunktsioone või optimeerib olemasolevat), mitte ühte ning lisaks võimalusele ise luua ka tausta ja kleebiste jaoks rohkem valikuid.

Trello Goldi saab osta kuupakendist järelmaksuga 5 USD (20,45 USD, otseste ümberarvestustena) või igal aastal 45 USD (184,05 R $, otse konverteerimisel). Teave, mida teavad vaid vähesed, on aga see, et kuldpaketti on võimalik kasutada kuni 12 kuud tasuta. Selleks jagage lihtsalt Trello oma sõpradega. Väärib märkimist, et eelised aktiveeritakse ainult siis, kui kasutajad registreeruvad platvormil pärast nende kutset.

Trello mobiilirakendus

Trello rakendus on saadaval Androidi ja iPhone'i telefonidele (iOS) Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudoTrello rakendus on saadaval Androidi ja iPhone'i telefonidele (iOS) Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Trello rakendus on saadaval Androidi ja iPhone'i telefonidele (iOS) Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Lisaks Windowsi ja macOS-i versioonidele on Trello saadaval ka Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonidele. Sellel rakendusel on sama funktsionaalsus kui saidil ja see on ideaalne projekti edenemise jälgimiseks, kuna see võimaldab teil konfigureerida tõuateateid, et saada hoiatusi uudiste kohta laud, nimekiri või kaart. Mobiiliversiooni kasutamise teine ​​eelis on see, et rakenduse toimimiseks ei pea te Interneti-ühendust kasutama. Kõik võrguühenduseta tehtud muudatused sünkroonitakse ühenduse taastamisel automaatselt. Selle õpetuse abil saate teada, kuidas Trello oma mobiiltelefonis kasutada.

Milliseid teisi programme nagu Trello te soovitate? Arvamused TechTudo foorumis.

Tasuta ja täielikud inglise keele kursused; nautige veebisaiti ja rakendust

Tasuta ja täielikud inglise keele kursused; nautige veebisaiti ja rakendust