Kuidas Twitteri konto jäädavalt kustutada mobiili ja arvuti kaudu Kas olete Twitteriga igav ja soovite oma suhtlusvõrgustiku kontod kustutada? Praegune Praegune on võimalik profiile kustutada kas rakenduse kaudu Android-telefonidele ja iPhone’idele või arvuti kaudu. Inaktiveerimisel…

Kas olete Twitterist väsinud ja soovite oma suhtlusvõrgustiku kontod kustutada? Praegune Praegune on võimalik profiile kustutada kas rakenduse kaudu Android-telefonidele ja iPhone’idele või arvuti kaudu.

Inaktiveerimise korral ei kuvata teie kasutajanime enam platvormil ja avaldatud tweetid lähevad kaotsi. Kui soovite seda, vaadake järgmisi näpunäiteid Twitteri konto kustutamiseks erinevates olukordades.

Twitteri konto mobiilist kustutamine

1. Avage Twitteri rakendus ja puudutage ekraani vasakus ĂĽlanurgas oma profiilifotot;

2. Logi sisse Seaded ja privaatsus;

kustuta twitteri konto

3. Puudutage Konto;

4. Kerige alla ja pääse juurde desaktiveerige oma konto;

kustuta twitter

5. Lugege tingimusi ja kui olete nõus, minge nende juurde Inaktiveerige;

6. Seejärel sisestage suhtlusvõrgustikele juurdepääsu saamiseks oma parool ja kinnitage otsus Inaktiveerige;

7. Valmis Jah, lülitage see välja.

Twitteri konto arvutist kustutamine

1. Juurdepääs Twitteri lehele, logige sisse ja klõpsake külgmenüüs kolme punkti ikooni, mis asub profiilifoto kohal;

Kustuta twitter

2. Avage avanevas menĂĽĂĽs see Turvalisus ja privaatsus;

3. klõpsake Konto ja siis Inaktiveerige konto;

Kustutage Twitteri konto

4. Lugege tingimusi ja kui soovite jätkata, minge aadressile Inaktiveerige;

5. Sisestage oma parool ja kinnitage see sisse Inaktiveerige.

Kuidas kustutada Twitteri konto, millele ma enam ei pääse

Kas soovite maksta Twitteri konto eest, mille parool ununes? Pange tähele, et profiili pääsemine on võimatu kustutada, kuid juurdepääsu taastamine võib olla lihtne.

Lihtsalt sisestage Twitteri parooli lähtestamise leht, sisestage oma e-posti aadress, mobiil (kui see on registreeritud) või kasutajanimi ja kinnitage see Otsing. Avage teavitatud meil ja klõpsake uue pääsukoodi registreerimiseks saadetud lingil.

Seejärel järgige lihtsalt ühte ülalkirjeldatud protseduurist, et oma sotsiaalvõrgustiku konto nutitelefonist või arvutist kustutada.

Kui näiteks kaotate juurdepääsu e-posti aadressile, mida kasutasite oma Twitteri konto loomiseks, ei pruugi te oma profiili võrgus kustutada. Kui te ei saa oma e-posti parooli taastada.

Blokeeritud Twitteri konto kustutamine

Kustuta twitter

Kui teie Twitteri konto on blokeeritud, kuna olete mitu korda vale parooli sisestanud, pole teil vaja paanikat tunda. See on platvormi võetud turvameede. Selle eesmärk on takistada häkkeritel ja pahalastel piiramatuid võimalusi proovida oma pääsukoodi seadistada.

Hea uudis on see, et plokid kestavad vaid tund. Pärast seda saab kasutaja proovida uuesti sisestada õige parooli. Seega, kui soovite konto kustutada lihtsalt sellepärast, et see blokeeriti, pole vaja, nagu juba teate, oodake selle taastamiseks hetk.

Kui soovite tõesti oma konto tühistada ega mäleta enam oma parooli, järgige lihtsalt ülaltoodud samme.

Kuidas kellegi Twitteri konto kustutada

Kui pereliige on surnud ja soovite oma konto sotsiaalvõrgustikust kustutada, peate selle esitama. Esimene samm on pääseda rakenduse Twitter lehele. Seal peate valima valiku Soovin puudega või surnud inimestel konto deaktiveerida.

kustuta twitter

Seejärel peate täitma kõik vormil olevad küsimused. Teilt küsitakse teavet, näiteks kasutajakonto, mille soovite kustutada, suhe sellega, täiendavad andmed ja teie e-posti aadress.

Esitatud aadressi kaudu võtab platvorm teiega ühendust oma kallima surma tõendavate materjalide saamiseks. Lisaks rohkematele viidetele kasutaja kohta küsib ta koopia oma isikutunnistusest ja muudest surmatunnistustest.

Kui pärast ülevaatamist kõik andmed kinnitatakse, kustutatakse konto.

Enne oma Twitteri konto kustutamist pidage meeles, et:

  • Kui teil on kahju, on teil konto taastamiseks aega kuni 30 päeva;
  • Nii et teie säutse saab pidevalt indekseerida, see tähendab, et need ilmuvad selliste teenuste otsimisel nagu Google ja Bing. Sotsiaalvõrgustik väidab, et neil pole nende tulemuste ĂĽle kontrolli;
  • Kui te ei soovi kaotada kõiki oma säutse, otsesõnumeid ja kontoga seotud sisu, on soovitatav varundada oma Twitteri andmed. Taotluse esitamiseks kĂĽlastage andmete taastamise lehte. .Zip-fail saadetakse registreeritud e-kirjale.

Kahetseda? Kuidas oma Twitteri konto taastada

Kustuta twitter

Igaüks, kes kustutab Twitteri konto, kuid ei saa kauaks jääda 280 märki sisestamata, võib selles kindel olla. Vähemalt juhul, kui kustutate profiili vähem kui 30 päeva tagasi, pakub platvorm konto taastamiseks turbeperioodi.

Kui kahetsete õigel ajal viibimist, avage Twitteri rakendus või külastage suhtlusvõrgustiku veebisaiti. Sisestage oma sisselogimisandmed nagu tavaliselt ja siis kuvatakse teade, milles küsitakse, kas soovite konto uuesti aktiveerida.

Pärast otsuse kinnitamist suunatakse teid avalehele. Ettevõtte teatel ei kuvata võib-olla kõiki tweete, jälgijaid, meeldimisi, muu hulgas kohe. Selle põhjuseks on asjaolu, et kõigi nende andmete taastamine võib võtta aega.

AppGeek soovitab:

Taysa Coelho

Ajakirjanik on lõpetanud UFRJ, ta on kirjutanud tehnoloogiast seitse aastat. Carioca elab praegu Portugalis, riigis, mille ta lapsendas. Vabal ajal meeldib talle rannas käia, lugeda, filme vaadata ja maratonisarju teha. Instagram on teie lemmik sotsiaalne võrgustik, kuid just WhatsApp säästab teid Brasiilias elavate kaotamisest.