Kuidas Uber Business töötab? Uurige, mis kategooria ettevõte on

Uber for Business on ettevõtetele suunatud Uberi reiside kategooria, mis võimaldab asutuse töötajatele võistlusi taotleda ka siis, kui neil pole rakenduses kontot. See teenus lubab hõlbustada professionaalset liikumist ja vähendada transpordiga ettevõtte kulusid. Seda funktsiooni saab kasutada Androidi ja iPhone’i (iOS) põhirakenduses, kuid profiil on vaja aktiveerida ametliku Uber for Business veebisaidi kaudu.

Ettevõtted saavad valida kahe teenuseliigi vahel: viis, kuidas töötajad ise reisimist taotlevad, või Uber Central, kus registreeritud ettevõte kutsub kliente ja töötajaid autodele. Heitke pilk allpool olevale reale Uber for Businessiga seotud küsimustele ja vastustele.

Uber alustab Pariisis elektrimootorrataste teenust; tea, kuidas see töötab

1/2 Uber for Business on ettevõtetele mõeldud rakenduste kategooria – Foto: Avalikustused / Uber

Uber for Business on ettevõtetele mõeldud rakenduste kategooria – Foto: Disclosure / Uber

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Mis see on ja kuidas see töötab?

Uber for Business haldab ettevõtte töötajate transporti. Ăśhes neist viisidest saavad töötajad ettevõtte kaudu võistlusi taotleda, lihtsalt oma profiili kontol muutes. Selle valiku korral saab ettevõte seada mitu reeglit, näiteks võistluse maksimaalse väärtuse, makseviisi – asutuse või asenduse järgi – ja võimalike reiside tĂĽĂĽbid.

Uber Centralis määrab ettevõte vedajad oma klientide nimel reisi taotlema. Selles režiimis pole Uber for Businessi kontole eelnevat registreerimist vaja. Lisaks saab töötajaid kutsuda reiside kavandamiseks teistele, kõik võrgus. See tööriist on saadaval kõigis linnades, kus Uber tegutseb.

Kuidas teenust aktiveerida ja reisi taotleda?

Teenuse aktiveerimiseks on vaja pääseda ametlikule veebisaidile ja registreeruda nime, ettevõtte e-posti aadressi, telefoni ja meeskonna suurusega. Uber Central võimaldab teil taotleda töötajatele reise oma teenuste lehe (central.uber.com) kaudu. Sisestage klienditeave ja reisi tüüp. Pidage meeles, et ettevõte järgib edukalt kõiki külalisetöötaja radu. Reisijatelt tasusid ei võeta.

Kasutajad saavad funktsiooni ka ise aktiveerida jaotises „Maksmine“. Valige suvand “Võtke reis tööle” ja järgige juhiseid. Uber Traveli kaudu reisi taotlemiseks muutke lihtsalt oma isiklik profiil Uberi rakenduses registreeritud ettevõtte profiiliks. Selles reĹľiimis saab ettevõte enne reisi kĂĽsida ka võistluse kohta lisateavet piletikoodi kaudu.

2/2 Uberi kasutamiseks äris valige lihtsalt ettevõtte profiil – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Uberi äritegevuse kasutamiseks valige lihtsalt ettevõtte profiil – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Need, kes valivad selle teenuse, pääsevad bürokraatiast, kui palgavad reisimiseks oma transpordiettevõtte. Lisaks on autopargi ülalpidamine peale hoolduse sageli väga kulukas. Uber for Business eelis on ka aja raiskamine parkimiskoha otsimisele ning klientide või töötajate alati kohapeale ja plaanipärasele ajale jätmine.

See funktsioon hõlmab ka reĹľiimi Uber Voucher – teenust, mis pakub sooduskoodide loomist reisidele teatud agentuuri ĂĽritustele. Uber Businessi reisihinnad on peamistel platvormidel tavalised reisiväärtused.

uberAIR: tutvuge Brasiilias testitavate Uberi lendavate autodega

uberAIR: tutvuge Brasiilias testitavate Uberi lendavate autodega