contador gratis Skip to content

Kuidas Uber Business töötab? Uurige, mis kategooria ettevÔte on

Raputused: Uberi raputused ja 99 vÔistlusest lahkumist on neli korda kallimad

Uber for Business on ettevĂ”tetele suunatud Uberi reiside kategooria, mis vĂ”imaldab asutuse töötajatele vĂ”istlusi taotleda ka siis, kui neil pole rakenduses kontot. See teenus lubab hĂ”lbustada professionaalset liikumist ja vĂ€hendada transpordiga ettevĂ”tte kulusid. Seda funktsiooni saab kasutada Androidi ja iPhone’i (iOS) pĂ”hirakenduses, kuid profiil on vaja aktiveerida ametliku Uber for Business veebisaidi kaudu.

EttevĂ”tted saavad valida kahe teenuseliigi vahel: viis, kuidas töötajad ise reisimist taotlevad, vĂ”i Uber Central, kus registreeritud ettevĂ”te kutsub kliente ja töötajaid autodele. Heitke pilk allpool olevale reale Uber for Businessiga seotud kĂŒsimustele ja vastustele.

Uber alustab Pariisis elektrimootorrataste teenust; tea, kuidas see töötab

1/2 Uber for Business on ettevĂ”tetele mĂ”eldud rakenduste kategooria – Foto: Avalikustused / Uber

Uber for Business on ettevĂ”tetele mĂ”eldud rakenduste kategooria – Foto: Disclosure / Uber

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo vÔrdlus

Mis see on ja kuidas see töötab?

Uber for Business haldab ettevĂ”tte töötajate transporti. Ühes neist viisidest saavad töötajad ettevĂ”tte kaudu vĂ”istlusi taotleda, lihtsalt oma profiili kontol muutes. Selle valiku korral saab ettevĂ”te seada mitu reeglit, nĂ€iteks vĂ”istluse maksimaalse vÀÀrtuse, makseviisi – asutuse vĂ”i asenduse jĂ€rgi – ja vĂ”imalike reiside tĂŒĂŒbid.

Uber Centralis mÀÀrab ettevĂ”te vedajad oma klientide nimel reisi taotlema. Selles reĆŸiimis pole Uber for Businessi kontole eelnevat registreerimist vaja. Lisaks saab töötajaid kutsuda reiside kavandamiseks teistele, kĂ”ik vĂ”rgus. See tööriist on saadaval kĂ”igis linnades, kus Uber tegutseb.

Kuidas teenust aktiveerida ja reisi taotleda?

Teenuse aktiveerimiseks on vaja pÀÀseda ametlikule veebisaidile ja registreeruda nime, ettevĂ”tte e-posti aadressi, telefoni ja meeskonna suurusega. Uber Central vĂ”imaldab teil taotleda töötajatele reise oma teenuste lehe (central.uber.com) kaudu. Sisestage klienditeave ja reisi tĂŒĂŒp. Pidage meeles, et ettevĂ”te jĂ€rgib edukalt kĂ”iki kĂŒlalisetöötaja radu. Reisijatelt tasusid ei vĂ”eta.

Kasutajad saavad funktsiooni ka ise aktiveerida jaotises „Maksmine“. Valige suvand “VĂ”tke reis tööle” ja jĂ€rgige juhiseid. Uber Traveli kaudu reisi taotlemiseks muutke lihtsalt oma isiklik profiil Uberi rakenduses registreeritud ettevĂ”tte profiiliks. Selles reĆŸiimis saab ettevĂ”te enne reisi kĂŒsida ka vĂ”istluse kohta lisateavet piletikoodi kaudu.

2/2 Uberi kasutamiseks Ă€ris valige lihtsalt ettevĂ”tte profiil – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Uberi Ă€ritegevuse kasutamiseks valige lihtsalt ettevĂ”tte profiil – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Need, kes valivad selle teenuse, pÀÀsevad bĂŒrokraatiast, kui palgavad reisimiseks oma transpordiettevĂ”tte. Lisaks on autopargi ĂŒlalpidamine peale hoolduse sageli vĂ€ga kulukas. Uber for Business eelis on ka aja raiskamine parkimiskoha otsimisele ning klientide vĂ”i töötajate alati kohapeale ja plaanipĂ€rasele ajale jĂ€tmine.

See funktsioon hĂ”lmab ka reĆŸiimi Uber Voucher – teenust, mis pakub sooduskoodide loomist reisidele teatud agentuuri ĂŒritustele. Uber Businessi reisihinnad on peamistel platvormidel tavalised reisivÀÀrtused.

uberAIR: tutvuge Brasiilias testitavate Uberi lendavate autodega

uberAIR: tutvuge Brasiilias testitavate Uberi lendavate autodega