Kuidas ĂĽhendada kaane ja profiilipilt Facebookis
RAÄŚUNALNIK

Kuidas ĂĽhendada kaane ja profiilipilt Facebookis

Minas Geraisi programmeerija Lucas Franco lõi teie esikaane, mis kärpis ja muutis pilti automaatselt, luues täiendava kaane ja profiilipildi Facebookile.

Kombineerige oma profiilipilt Facebook kaanega võiks sellest saada uus kunstivorm. Tavaliselt vajavad nad kannatlikkust, head annust Photoshop ja imelist loovust. Kuid nüüd saate oma enda hõlpsalt koguda. Kaevanduse programmeerija Lucas Franco saidi loomine Tehke oma kate, mis automaatselt kärpivad ja muudavad piltide suurust, et luua kaane- ja profiilifotod Facebook mis täiendavad üksteist.

Protsess on väga lihtne, nagu on näidatud allolevas videos. Lihtsalt laadige pilt veebisaidile üles ja siis viiakse see lihtsale redigeerimislehele. Seal muudate foto suurust ja teisaldate soovitud efekti saavutamiseks ning vajadusel saate fotot peegeldada. Pärast seda klõpsake lihtsalt pildi loomiseks ja veebisait annab teile lingi lae alla Kaane- ja profiilifoto koos nimega hõlpsaks tuvastamiseks.

Võimalik, et peate oma näo väljanägemiseks uue foto tegema Facebook. Kaane formaadi tõttu on vajalik, et pildil oleks mitu “lage”, see tähendab, et ruumi, mille kohal pildistatakse, on väga suur. Muidugi ei pea te mustrit järgima ja võite jätta pildi ilma näota profiilile. Mis siin oluline on looge oma stiil.

Looge oma kaas ja jätke väljatrükk allpool toodud kommentaaridesse!

NIPP: teine ​​sait, mis aitab teil kohandatud kaane luua, on Canva. See on tasuta hõlpsasti kasutatav ja täiesti veebipõhine graafilise disaini tarkvara (pole vaja ühtegi programmi alla laadida), mis on selle kasutajate seas juba üsna edukas. Hiljuti käivitati see tööriist Brasiilias ja see on väga teretulnud.