Kuidas uues Instagrami lugude reĹľiimis fonte muuta
RAÄŚUNALNIK

Kuidas uues Instagrami lugude reĹľiimis fonte muuta

Uudised jõuavad Instagrami pidevalt ja rakendust Stories on värskendatud funktsioonidega, mida kasutajad väga nõuavad: nüüd on võimalik tekstilugusid avaldada. Uued viisid, mis meil juba Facebookis ja WhatsAppis on, nii et loodetavasti jõuab see lõpuks ka Instagrami. Sellel modaalsusel on palju rohkem täidist, kui esmapilgul tundub, ja me avaldame kõik, mis on võimalik Instagrami lugude pealkirjarežiimis.

Instagrami lugude tekst

Instagrami lugude tekstireĹľiim

Uus jututekst, mille võime Instagramis avaldada, on väga kasulik viis ideede väga kiireks käivitamiseks. Varem pidime kogu tausta värviga katma ja siis saime selleks kirjutada, aga uued funktsioonid muudavad meie elu palju lihtsamaks. Pärast animeeritud kleebiste kasutuselevõttu on see tekstirežiim huvitav tagasitulek alguse juurde, kus meie kirjutatu oli väga väärtuslik.

Elus pole kõik pilt ja veelgi enam läheduse ja loomulikkuse määraga, mida Instagrami lood tunnevad. On selge, et selle fotokeskse suhtlusvõrgustiku areng on läbi teinud palju muudatusi, kuid praegu on nad seal kõige huvitavamad meediumid. Sellepärast on selle stiili omaduste lisamine loomulik. Režiim on nüüd saadaval globaalselt kõigile versiooni 30 rakenduste omanikele.

Instagrami lugude tekstireĹľiimi fondi muutmine

Instagrami lugude pealkirjarežiimi kasutamine ei saa olla lihtsam. Pärast kaamera puudutamist, mis annab meile juurdepääsu lugudele, peame lihtsalt leidma esimese valiku, mida nimetatakse tekstiks. Seal olles peame lihtsalt järgima rakendust ennast, mis palub meil teksti sisestamise alustamiseks ekraani puudutada. Seejärel saame värvi muuta, muutes ekraani vasakul pool olevat tooni ringi. Kuid enne kui värvid maha paneme, räägime saadaolevatest fontidest.

Kui oleme kirjutanud, mida tahame, on aeg kohanemisteks. Meil on saadaval neli erinevat allikat ja neid kõiki saab konfigureerida erineval viisil. Esimest stiili nimetatakse “moodsaks” ja seda iseloomustab selle suur suurus. Värvi saame muuta peenete toonide ja gradientide vahel.

Instagrami lugude tekst

“Kirjutusmasina” reĹľiim see on tĂĽĂĽpiline skriptide kirjutamisel. See on ĂĽsna lihtne, kuid sellel on mõned reĹľiimid seoses ĂĽlejäänud reĹľiimidega: saame valida joonduse ja võime soovi korral lisada kollase tausta.

Instagrami lugude tekst

“Neoon” on kolmas tekstirežiim tugineme ja neid ei saa konfigureerida ning „Modern“, millel on ainulaadne stiil, mis annab meie väljaannetele elu.

Instagrami lugude tekst

Lõpuks saime “Forte”, isetekstistiil, kasutades ikoonilist Futura fonti, ja võimaldab meil lisada ekraani taustast eristamiseks ka kohandatud tähe tausta.

Instagrami lugude tekst

Lisaks selle uue funktsiooni taustavärvide kasutamisele, Täiendava reguleerimiskihi lisamiseks võite tutvustada ka poolläbipaistvaid fotosid meie Instagrami lugudesse.

Instagram Androidile Uptodownis [APK] | lae alla