contador gratis Saltar al contenido

Kuidas vaadata Instagrami otseülekannet arvutis? Testige rakendust veebiversioonis

Kuidas vaadata Instagrami otseülekannet arvutis?  Testige rakendust veebiversioonis

Instagrami elu jälgimine arvutis on peaaegu reaalsus. Selle põhjuseks on asjaolu, et sotsiaalvõrgustik alustas esmaspäeval (13) funktsiooni testimist mitme kasutajaga, võimaldades neil veebiversioonina arvutis otsevideoid vaadata.. Seni oli see funktsioon saadaval ainult Android-telefonide ja iPhone’i (iOS) rakenduses. Arvutis otseülekannete vaatamiseks peate kasutama mõnda tasuta laiendust, näiteks Instagrami jaoks mõeldud IG-lood.

#FiqueEmCasa: näpunäited ja uudised, mis aitavad teil koroonaviirust peatada

Soovib TechTudo, Kinnitasid Instagrami töötajad, et see on test. “Me teame, et inimesed kasutavad Instagrami ühenduse pidamiseks ja meelelahutuseks hoidmiseks, seetõttu katsetame võimalusi, kuidas nad Instagrami veebiversiooni otseülekandeid veebiversioonis vaadata“Seletas Facebooki pressiesindaja. Kuna see on test, ei pruugi kõigil kasutajatel praegu funktsioonidele juurde pääseda.

Üks kahest Instagramist alustab arvutis otsese eelvaate testimist – Foto: Thayna Cruz / TechTudo

Instagram alustab otseülekannete testimist arvutis – Foto: Thayna Cruz / TechTudo

Instagrami elu on COVID-19 pandeemia põhjustatud karantiini ajal palju kasutatud. Sel perioodil kasutasid paljud digikunstnikud ja mõjutajad otseülekandeid, et suhelda oma jälgijatega, isegi etendusi teha. Ka teised on seda tööriista sõpradega lõbutsemiseks kasutanud. Kuna videote vaatamine on arvutis mugavam, on suurema ekraani tõttu mõned kasutajad seda võimalust oodanud.

Vaata ka: Instagramis kodus: kuidas karantiinikleebiseid kasutada lugudes

Kodus Instagramis: kuidas kasutada lugudes karantiinikleebiseid

Kodus Instagramis: kuidas kasutada lugudes karantiinikleebiseid

Erinevalt rakenduses toimunust asuvad veebiversioonis kommentaarid otse video kõrval. Nii ei sega nad ülekandeid, eriti kui kaks inimest jagavad otseülekannet, mis võib mõnda rakenduse kasutajat häirida. Kuigi see on uus, on ikkagi võimatu arvutist Instagramis otseülekandeid alustada.

Kuidas vaadata otseülekannet Instagramis arvutis

Täpselt nagu rakenduses, saate arvutist Instagrami otseülekannete vaatamiseks lihtsalt oma kontole sisse logida ja valida pooleli olev ülekanne. Kõik otsevideod kuvatakse ülaosas väljal, kus lood asuvad. Teine võimalus on minna otseülekannete tegijate profiilidesse ja klõpsata kasutaja fotol. Kui soovite, saate ka videoid kommenteerida, tippige lihtsalt midagi kommentaarikasti ja postitage.

2/2 saab nüüd otseülekandes vaadata arvutist Instagramis – Foto: Reproduction / TechTudo

Nüüd on võimalik Instagrami otseülekannet arvutis vaadata – Foto: Reproduction / TechTudo

Instagram on koroonaviiruse karantiini ajal investeerinud veebibrauseri versiooni, kuna paljud kasutajad kasutavad aja surmamiseks sotsiaalvõrgustikku. Eelmisel nädalal avaldas rakendus arvutis Instagrami Direct, mis on paljude kasutajate soov. See tööriist annab ka võimaluse vastata lugudele arvutiga.