kuidas vaadata ja mida oodata Pixeli rea väljaandmiselt

kuidas vaadata ja mida oodata Pixeli rea väljaandmiselt

Google kuulutas lisaks oma riistvaraliini uutele üksustele ka Pixel 4, sealhulgas uued sülearvutid, juhtmevabad kõrvaklapid ja võib-olla isegi nutikellad.

Igal aastal sama asi: tehnikahiiglastele see meeldib Apple ja Samsung, annavad teada oma uusimatest riistvaratoodetest üritustel, mis meelitavad tähelepanu kogu maailmast. Ja muidugi koos Google ei erine teisiti.

Lisaks maailma suurimale otsingumootorile toodab ettevõte riistvara ka lõpptarbijatele. Sel teisipäeval (15) Google'i loodud (Google'i tehtud otsetõlkes) Ameerika Ühendriikides New Yorgis kell 11:00 (Brasilia aeg), kus esitletakse uusi Pixeli tooteid, sealhulgas kõrvaklappe ja nutitelefone Piksel 4 ja P.ixel 4 XL.

Google'i loodud

Google'i seadeLisaks Interneti-otsingu domineerimisele ja enim kasutatud mobiilsideoperatsioonisĂĽsteemile toodab Google ka mitmesugust riistvara.

Pideva teabe lekkimise maailmas on sündmus Google'i loodud (Google Made), juba ootab käivitamist Piksel 4 ja Pixel 4 XL.

Ettevõte ise on isegi välja andnud mitu pilti uutest toodetest, tugevdades varem lekkeid, mis viivad saidile Verge ajaloo kõige lekkinud nutitelefoniseadme nimetamiseks.

Peale selle Piksel 4, seda Google see peab oma riistvaravalikus värskendama mitmeid tooteid, sealhulgas uusi sülearvuteid, juhtmega kõrvaklappe, nutikõlareid ja isegi kellasid.

Pixel: Google'i nutitelefon

Piksel 4Pixel 4 on kahes versioonis ja juba on uusim Androidi versioon.

Sellega kasutajad Piksel garanteeritud, et ta saab järgmisi värskendusi: Android, igal aastal ja alati teiste ees, kes tõmbavad operatsioonisüsteemi entusiastide tähelepanu ja kes kannatavad viivituse pärast oma seadmete, isegi kõige kõrgemate, värskendamisel.

2019. aastaks esitletakse seadet Piksel 4mis, nagu eelmine versioon, tulevad tava- ja XL-versioonidesse, suuremate ekraanisuuruste ja ka akudega. See nutitelefon on järginud ka Apple ei iPhone 11, kaamera sisse asetatuna omamoodi pisikesse ruudukujulisse plokki.

Lekke ja isegi ettevõtte enda kinnituse kohaselt tuleb uus nutitelefon kaasa protsessoriga Snapdragon 855 alates Qualcomm ja 6 GB muutmälu. Kahekordse suumiga 12MP ja 16MP topeltkaamera struktuur on seadme osa ja 64 GB või 128 GB mälu. Erinevalt enamikust tänapäevastest tipptasemel nutitelefonidest, Piksel 4 Ärge ostke lainurkobjektiividega.

Näo lukust vabastamist ja liikumisandurit on oodata ka uutes seadmetes, mis on saadaval erinevates värvides, sealhulgas uued oranžid, ja millel on juba käivitamine. Android 10, mobiilse opsüsteemi uusim versioon.

Pixelbook Go

Pixelbook GoLekked osutavad uues ChromeOS-iga sülearvutile puuteekraanile ja 4K eraldusvõimele.

Lõpuga Chromebook, Peab Google käivitama Pixelbook Go, ajakohastada sülearvutite rida, millel on ChromeOS. Seadmest tuleb teada anda 13,3-tollise puutetundliku ekraaniga, 4K eraldusvõimega.

Ülikerge, st Pixelbook Go vastavalt 9to5Google'i veebisaidile on saadaval mitmesuguste protsessorite ja salvestusvõimalustega. USB-C sisend ja esikaamera on samuti toote osa.

Lisaseadmed ja perifeersed pikslid

Google'i kodulehtNutikad kõlarid on ka osa Google'i loodud riistvarast.

Peale uue Piksel 4 ja Pixelbook Go, peab ettevõte teatama liinil ka uutest lisaseadmetest ja välisseadmetest Piksel ja muud riistvaratooted.

Kuude seas, mis juba mitu kuud ringlevad rahvusvahelises eriajakirjanduses, nutikad esinejad Google'i koduleht peab saama värskenduse ka 2019. aastaks Sarangi WiFi.

Uus ja parem versioon Piksli pungad, lõputud kõrvaklapid Google, samuti sellel teisipäeval toimuval üritusel kuulutatavate ootenimekirjas (15). Nikkei Asian Review veebisaidi edastatud kuulujutud on ka järgmised Google saab nutikellade turule kindlasti siseneda, koos Pixel Watch, teie esimene nutikell.

Kuidas vaadata

Nagu tavaliselt, kuvatakse sündmus Made By Google sel neljapäeval (kell 15) Brasiilia aja järgi kell 11 hommikul, näiteks Twitteris ja YouTube'is.

Mõlemal platvormil saate sisestada isegi meeldetuletusi, et sündmusest algust mitte maha jätta.

Pidage seda meeles Showmetech See hõlmab ka Google'i loodud sündmusi ja teil on võimalik jälgida kogu kajastust portugali keeles meie sotsiaalsete võrgustike ja ka meie veebisaidi kaudu.