Kuidas vaadata Netflixi koos teiste inimestega? Neli laiendust kasutamiseks arvutis

Netflixi vaatamine koos teiste inimestega on võimalik töölaua laienduste abil. See näpunäide on kasulik neile, kes on karantiini ajal sotsiaalses isolatsioonis ja ei vaata sõpradega filme ega seriaale. Chrome’i ja Firefoxi pistikprogrammid võimaldavad teil kahe ja enama inimese arvutites sisu taasesitust tasuta ja mõne hiireklõpsuga sĂĽnkroonida. Lisaks ĂĽheaegsele edastamisele pakub teenus vestlusfunktsiooni, et rĂĽhmad saaksid veebifilme või seriaale kommenteerida.

#FiqueEmCasa: näpunäited ja uudised, mis aitavad teil koroonaviirust peatada

SEE TechTudo on eraldanud nelja saidi nimekirja, et vaadata koronaviiruse karantiini ajal koos teistega Netflixi. Tasub mainida, et see pistikprogramm on tasuta, kuid sisu tarbimiseks on vajalik, et kõik seansil osalejad oleksid Netflixi tellijad.

1/5 Kuidas vaadata Netflixi koos teiste inimestega? Neli karantiinis kasutatavat kohta – Foto: Ana LetĂ­cia Loubak / TechTudo

Kuidas vaadata Netflixi koos teiste inimestega? Neli karantiinis kasutatavat kohta – Foto: Ana LetĂ­cia Loubak / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Vaata ka: Netflix: näpunäited, mida iga tellija peaks teadma

Netflix: näpunäited, mida iga abonent peaks teadma

Netflix: näpunäited, mida iga abonent peaks teadma

Chrome’i jaoks saadaval olev laiendus Netflix Party võimaldab teil filmi või seriaali koos teiste inimestega eemalt vaadata – kui neil on ka tööriistad installitud. See töötab nii: kasutaja laadib Chrome’i veebipoest alla pistikprogrammi ja avab pärast installimist juurdepääsu Netflixi veebisaidile. Kui film on valitud, klõpsake lihtsalt aadressiribast paremal oleval ikoonil “NP” ja jagage linki “pidu” sõpradega.

Viiest NetflixParty laiendusest kaks võimaldavad teil sõpradega voogesitusteenustest filme ja seriaale vaadata – Foto: Reproductions / Ana LetĂ­cia Loubak

NetflixParty laiendus võimaldab teil sõpradega voogesitusteenustest filme ja seriaale vaadata – Foto: Reproductions / Ana LetĂ­cia Loubak

Lisaks sisu taasesituse sünkroonimisele kahe (või enama) inimese arvutites pakub laiendus vestlusala, kus saate reaalajas tootmisi kommenteerida.

Toetades selliseid teenuseid nagu Netflix, Hulu, TwitchTV ja YouTube, on Metastream (getmetastream.com) veel ĂĽks laiendus, mis aitab filmi või sarja vaadates sõprade ja partnerite vahelist kaugust vähendada. Nii Firefoxi kui ka Chrome’i jaoks saadaval olev pistikprogramm töötab sarnaselt Netflix Party tööriistaga, kuid on funktsioonide poolest kasulik.

3/5 Metastream toetab Netflixi, Hulut, TwitchTV-d ja YouTube’i – Foto: Play / Ana LetĂ­cia Loubak

Metastream toetab Netflixi, Hulut, TwitchTV-d ja YouTube’i – Foto: Play / Ana LetĂ­cia Loubak

Enne seansilingi jagamist kĂĽlalistega on võimalik kindlaks teha, kas koosolek on avalik või privaatne, ning määrata lubatud kasutajate arv (piiramatu arv). Erinevalt Netflix Party’ist nõuab Metastream administraatoritelt osalejate sisestuste kinnitamist, mis takistab soovimatutel inimestel seansile siseneda. Sõeluuringu ajal saavad sõbrad kasutada vestlust tootmiste kommenteerimiseks.

Sceneri pistikprogramm (scener.com) paistab konkurentidest silma audio- ja videovestluste toetamise eest sisu vaatamise ajal. Chrome’i jaoks saadaval olev laiendus võimaldab seansse kuni 10 inimesega ja töötab ainult Netflixiga. Oluline on selgitada, et kasutajad saavad voogedastusteenuses Scenerit kasutada ainult põhikontoprofiiliga.

4/5 Videovestluse toega võimaldab Scener vaadata Netflixi filme ja sarju – Foto: paljastab / avaja

Videovestluse toel võimaldab Scener vaadata Netflixi filme ja sarju rĂĽhmades – Foto: paljastab / avaja

Selle tööriista kasutamiseks peate selle Chrome’i veebipoest alla laadima ja pärast installimist looma privaatgrupi. Seejärel peab administraator edastama lingi kĂĽlalisele. Kui kõik on virtuaalsesse ruumi sisenenud, klõpsake lihtsalt nuppu “Vaata koos”.

Chrome’i ja Firefoxi jaoks saadaval oleval laiendusel TwoSeven (twoseven.xyz) on ka videovestluse funktsioon, kuid see jätkub, kuna see toetab rohkem teenuseid kui Scener. Lisaks Netflixile saate seda pistikprogrammi tasuta vaadata Amazon Prime Video, HBO Now, YouTube ja Vimeo sisu vaatamiseks. TwoSeven klienti nad saavad teha ka grupiseansse Hulu ja Disney Plus filmide ja sarjadega.

5/5 TwoSeven: Firefoxi ja Chrome’i pistikprogrammid võimaldavad Netflixi seansside ajal videovestlust – Foto: Play / Ana LetĂ­cia Loubak

TwoSeven: Firefoxi ja Chrome’i pistikprogrammid võimaldavad Netflixi seansi ajal videovestlust – Foto: Reproduction / Ana LetĂ­cia Loubak

Plaani hind lisatasu varieerub vahemikus 5 kuni 20 USA dollarit kuus (umbes 26–104, otse ümberarvestades). Koroonaviiruse pandeemia tõttu pakub TwoSeven kõiki funktsioone, mille eest makstakse 3 dollarit (umbes 16 dollarit) kuus. Pisut soovitava liidese korral töötab tööriist sarnaselt konkurentidega ja nõuab lühikest registreerimist.